TFF 1.Lig, 13.Hafta | SAMSUNSPOR 1-3 Kartalspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Kasım 2007, 18:39:55

« önceki - sonraki »

tolga

berusa ben yazıyorsam takip edin kardeşim ALLAHIN izniyle müthiş bir SAMSUNSPOR geliyor ama azdaha sabredin ve desteğe her zaman devam  şu 4 haftayı az kayıpla kapatalım sonuçlar ne olursa olsun alabilceğimiz maksimal puanları alıp devreyi kapatalım  2.yarı göreceksiniz ben camiayı iyi tanıyorum gerekenler başladı yapılmaya ama şu an yazmam doğru değil hak verin  yücel hoca bu işi kıvıracak çünki istediği adamları sevgili yönetim alacak bu kadar söyleyebilirm hayıyırlı akşamalr

berusa55

erkan55

dün akstvde imran okumus konuktu oda ayni tolga gibi konustu:dört mactan en az kayipla ayrilalim ikinci yariya bomba gibi gireriz dedi.

ayrica imran okumusun konusmalarini cok begendim adam her cümlesinde ALLAH´imizin büyüklügünden bahsediyordu.bu cok hosuma gitti :wink:

celebi

Alıntı yapılan: "tolga"berusa ben yazıyorsam takip edin kardeşim ALLAHIN izniyle müthiş bir SAMSUNSPOR geliyor ama azdaha sabredin ve desteğe her zaman devam  şu 4 haftayı az kayıpla kapatalım sonuçlar ne olursa olsun alabilceğimiz maksimal puanları alıp devreyi kapatalım  2.yarı göreceksiniz ben camiayı iyi tanıyorum gerekenler başladı yapılmaya ama şu an yazmam doğru değil hak verin  yücel hoca bu işi kıvıracak çünki istediği adamları sevgili yönetim alacak bu kadar söyleyebilirm hayıyırlı akşamalr

inşaallah dediğin gibi olur. :roll:

ne kavgam bitti ne sevdam

daha düne kadar herkes tanjunun gelmesını ıstıyodu ve bır anda sımdı degıstınız ne oldu tanju gelse en azından bu takım bu durumda olmaz adam ne yapcanı bılıyo gs olabılır adam zamanında samsuna gelmek ıstıyodu taraftarlarda gelmesınden yanaydı yonetım getırmedı ve sımdı gelmesını ıstemıyosun yanlış

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "ne kavgam bitti ne sevdam"daha düne kadar herkes tanjunun gelmesını ıstıyodu ve bır anda sımdı degıstınız ne oldu

kimlerdi onlar ben öncedende istemiyordum şimdide istemiyorum 10.olalım tancu gelmesin.değişen kimse yok

ne kavgam bitti ne sevdam

ben zaten senın adına konusmadım sen nıe ustune alınıyosunkı hemen allah allah yaa bız bırsey bılıyozda konusuyoz

veis

bu konuda niye tartışıyorsunuzki arkadaşlar çünkü ortada konu yok yani tanju samsunla aynı karede anılamaz hepsi o.