TFF 1.Lig, 13.Hafta | SAMSUNSPOR 1-3 Kartalspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Kasım 2007, 18:39:55

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

evet evimizde oynayacağımız bir maç - serkan umarım oynar onun eksiklğini hissettik eskişehir karşısında - zaferde bu aralar bayağı iyidi form tutmaya başladı onun cezasıda eses maçı ile birlikte bitti - kartalspor ise lige beklenmedik bir başlangıç yaptı ama 5 haftadan sonra bozuldular - benim düşüncem bu maçı çok rahat alırız yönünde ama sakın ha sakın karşı takımı küçümsemeden oynamalıyız

yorumlar sizde değerli SAMSUNSPOR lu arkadaşlarım  :wink:

ozkan17

HoLiGanisT

ulan samsun aşkına,bu kolpalara inadına dolduralım şu stadı takıma sahip çıkalım.iyi bir yönetim var bu yönetimle süper lige çıkarız arkamızda maliye bakanı olmasada mangal gibi yüreklerle çıkalım süper lige.
samsunun çocuğuyuz karadenizin çocuğuyuz o edilen küfürler aynen size gelecek

Sol Açık

Herkesin bildiği üzere çok önemli maç. Bu hafta Kartal muhtemelen İstanbul'u yenip bizimle olan puan farkını 5'e çıkaracak. Dolayısıyla 1 puan bile onlar için iyi olacaktır.

Bizim içinse ilk yarı iç sahada 3 maç kaldı. Kartal, Altay, D.Bakır. 3*3=9 puan bizi 26 ve üstü puana taşır ki, kesinlikle ilk 6'da devreyi bitirmemizi sağlar. Yönetimin belirlediği ve gerçekçi olan hedefte zaten üst sıralardan kopmamak ve bunu 3 maçta sağlayabiliriz.

Bu maç Samsunspor ve hedefleri için çok önemli... Seyirciye büyük görev düşüyor. Kesin kazanmalıyız...

Bu arada Kral'ın oynaması umuduyla...

bafradan55

Taraftar grupları yine maratonda birarada olsun ancak 90 dakika olsun bu takım içeride kolay kolay puan vermez kimseye.

gnc bengülü

arkadaslar takımımız es-es macını unutmalı.o talıhsız macı yenmıs gıbı dusunup kartalsporun karsısına cıkmalıyız.biz SAMSUNSPOR taraftarı olarak takımımızı her ne sonuc olursa olsun desteklemelıyız.SAMSUN da bulunan tum taraftarlarımız kartal macına akın etsın.futbolcularımızın taraftar destegine ihtiyacı var.

Sol Açık

Bu arada ben televizyondan Eskişehir maçını seyrederken Celil'in sarı kart gördüğünü yazmıştı. Ama kahvedeki gürültüden anlayamadım. Sanırım hakeme itirazdan.

Bunu yazdım, çünkü doğruysa bu Celil'in bu sezon ligdeki 4.sarı kartı oluyor ve Kartal maçında yok demektir. Bir bilen varsa yazsın, ve Celil Kartal'a karşı oynayacak desin...

celebi

maç d spordan canlı seyircilerimizin bu maçı buna rağmen stadı doldurmaları gerekir. sanki eskişehiri yanmişcesine takmı bu zorlu sınav öncesi yanlız bırakmamak lazım diye düşünüyorum. bunun yanında gruplarımızın malatya maçında olduğu gibi bir olup orayı yıkmaları gerekir.

Kadir ÇELEBİ

yorum icin biraz erken bunu eskisehir macında yaptıgımız yorumlar neticesinde daha iyi anladık takımda taslar oynadıkca isler kotuye gidiyor zaferin ve serkanın olmayısını ve yerlerinin doldurulamadıgını gorduk 1 hafta gibi bir zaman var onumuzde neler olucak bilinmiyor buna ragmen takımın iskeletinden yola cıkarak kazanabilecegimiz bir mac oldugunu dusunuyorum..  

bende herkes gibi tiribunlerimize takmıs durumdayım gorunen o ki inanmak ve caba gostermenin yanında gundemde yaratmak gerekiyor kimi siyasetcileriyle kimi baskanıyla vs. vs. bizim gundemimizde tiribunlerimizin olması gerek.. inanıyorum en buyuk inanmıslık ve basarı tiribunlerden baslar... kaybettigimiz birsey yok aksine kazanıcagımız cok sey var..

Tufan

kartalı kazasız atlatıp playoff hedefinde ilerlemeliyiz takımımıza hep birlikde destek olmalıyız dsporun vermesi biz gurbetteki samsunlular icin bir avantaj

körfez55

biz bu maçı kazanıcaz ve ilk yarı ilk 6 da olcaz.2.yarı istikrarlı bir takımla ilk 2 için mücadele etcez.

SaMsUnSpOr 55

es es maçını unutalım önümüzdeki kartal maçına bakalım inşallah es es maçındaki gibi olmaz kalecinin değişmesi lazım

Gurbetci Bülent

Körfez 55 e aynen katiliyorum.
Bu maci unutup Kartalspora bakmak lazim ve ilk yariyi ilk 6 icinde bititrsek önemli yerede transferler yapilirsa o zaman ilk 2 icin konusabilirz.
Önemli olan üstlerden fazla kopmamak yani son 5 mactan en az 8 ile 10 puan toplarsak iyi olur bence.
Ama kendi sahamizdaki maclari artik yenmemiz lazim cömertlik yapmamiz lazim.
Kartalspora karsi banko 3 puan diyorum.

samsunmania

Kesinlikle 3 puan almamız gereken bir maç ve alacağımızdan da hiç şüphem yok.

samsunlu_alemdar

tek ses tek yürek tek tribün olarak kartal maçında destek verecegiz malatya maçındaki goruntulerın daha alası ıle kartal maçında trıbunde olalım beyler...