TFF 1.Lig, 12.Hafta | Eskişehirspor 2-1 SAMSUNSPOR

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 03 Kasım 2007, 16:15:41

« önceki - sonraki »

jean

serkanin cezasiz olmasi cok iyi oldu inslaah bu mactanda galip ayrilacaz bir puan iyidir benim gorusum beraberlige uzulmem yenersek sahane olur

harbisamsunsporlu5517

özkan 17 kardesim kimse oyuncularımıza yenilsede tabiki hiçbirine kızamaz ve bir söz   diyemez ben bu maçta yenilmiyecegimizi düşünüyorum kimse olumsuzlukları düşünmesin enazından bir puan bizimdir çünkü bu takım hergecen gün dahada iyiye gidiyor

berusa55

biz değil eskisehir düsünsün...en ciddi rakipleriyle yani SAMSUNSPORUMUZla oynayacaklar...bırakın onlar panik olsun!

O.YILMAZ

Alıntı yapılan: "berusa55"biz değil eskisehir düsünsün...en ciddi rakipleriyle yani SAMSUNSPORUMUZla oynayacaklar...bırakın onlar panik olsun!

Çok doğru söylemişsin. Bırakalım onlar düşünsün  :wink:

Ben bu maçtan 3 puan alırız diye düşünüyorum. Eğer cömertçe gol yemessek yine. Şu ana kadar gol atamadığımız deplasman maçımız yok.

Sol Açık

Açıkçası Eskişehir maçı zor maç, ama ben takımımızın deplasmanlarda daha iyi oynadığını, oyun karakterinin de buna daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Ama yine de bence önemli olan yenilmemek. Rakip, süper lige çıkma mücadelesinde de rakibimiz. Yani kaybedersek kayıp 6 puan olur. 1 puan beni sevindirir, ama 3 puan takımımızı ilk yarı bitmeden ilk 2 mücadelesine ortak hale getirir...

samsunmania

Arkadaşlar maç zor ama 3 puanla dönmek imkansız falan değil.Sergen ve Coşkun iyi marke edilirse onların işi bitr. Bizim kadromuz onlrdan aşağı kalır değil. Hem biz deplasmanda çok iyiyiz. D.bakır bunlara 2 gol attı.O yüzden kimse aksini düşünmesin.Samsun en azından puanla dönecektir. Üstüne Kartal'ı yendikmi direkt ilk iki potasındayız inşallah.

Kadir ÇELEBİ

MALatya Galibiyeti bizler kadar takımımız adınada sevindirici oldu eskisehir karsısında daha hırslı olucaklardır kesinlikle beraberlik icin degil 3 puan icin gidilecektir yeterki rehavete kapılmadan dikkatli bir oyun sergileyeyelim alıcagımız 1 yada 3 puan supriz olmicaktır...

Lazoli

suan kadar cikacagimiz en zor mac olacak es es güclü bir ekip ama unutmayalimki onlar bizden cok fazla korkuyolar. (rakip takimlarina serken ve celili duyduklarinda akillarindan geceni bilmek isterdim)

takimimiz iyi bi durumda. bi arkadas demistiki yücel hoca seri yakaladimi kolay kolay bozulmaz o seri. aha iste bi seri yakaladik allaha sükürler olsun. en son kime karsi kaybetmistik haberi olan var mi? bu seriyi es es karsisinda dewam ettirecegimize inaniyorum arkadaslar es es i yenecegiz

edmontdante

Eskişehir kadrosuna baktım.Bizim Serkan ÖZDEMİR sahtekarı da oraya transfer olmuş.Tufan,Coşkun,Sergen,Engin tanıdık isimler.Sergen'in avantaj  mı dezavantaj mı olduğu tartışılır.Bence takımı 10 kişi oynatır.Sadece atacağı bir kaç ara pası ve frikik olursa olur.Onu da bizimkiler herhalde biliyordur.

Eskişehir'in yakaladığı hava nedeniyle maç zor görünüyor.Karşıyaka maçı gibi bir maç bir daha oynayacağımızı düşünmüyorum.Orta sahamızın mücadelesi çok önemli.Zor maç olacağı kesin ama bence 3 ihtimalli bir maç.

Malatya galibiyeti ve CANER'in gol bularak üzerindeki baskıyı atmış olması çok büyük avantaj.

mctlçy

evet 5.maçımızda yenilmedik en son karşıyakaydı heralde inş seriyi dewam ettiririz ve yeniden süper lige dönmek içn en azndan play-off a kalırız

trabzonluyum55

bu maç samsunsporun diğer takımlara zor bir takım olduğunu ve zirve yarışında diğer takımlar kadar iddaalı oldunu göstermesi açısından son derece önemli.defansta hata yapmamamız gerek eses in hücum silahları oldukça kuvvetli.buna karşın sağ tarafta zaafları var ve defanslarıda pek sağlam değil.rehavete kapılmadığımız sürece bu maçı kanacağımızı düşünüyorum[/b]

Kadir ÇELEBİ

eskisehirspor forumlarında samsunsporunuzu ciddiyetle takip etmisler sorunlarımızla baslayan ve ilerleyen zamanda kat edilen yolu şaşkınlıkla izlediklerini fark ettim mac yorumları dspor macı veriyor diye kendilerini şanssız olarak gorenlerde var sesleri biraz titreyerek cıkıyor.. simdi ben diyorum ki daha lig baslamadan bizi kumeye gonderen eskisehirlilere gun dogmadan neler dogar...

Harun55

Deplasmanda oynucagimiza göre bir beraberlik bence çok güzel bir skor.
Ama tabiki 3puan dahada güzel.

beşnumara

bu maçta 3 puan almamız zor gibi görünüyor ama beraberlik çok rahat alabiliriz eğer beraberlik yeter diyorsalar çok rahat olur bu ama sergenin frikiğine kalecimizin dikkat etmesi lazım

seco5588

ARKADAŞLAR MAÇ GÜNÜ TÜRK ULUSUMUZ İÇİN ÖNEMLİ BİR GUN HEPİMİZİN YASTAYIZ ATATÜRKÜMÜZÜN ÖLÜM YILDÖNÜMÜ VE TÜRKİYEDE ATAMIZIN LOGOSUNU TAŞIYAN TEK KLÜP BİZİZ BUNUN MANEVİ DEGERIYLE VE GUCUYLE BİZ OGUN ASLA YENİLMEYIZ GALİPTE GELİRİZ GÖRUN BAKIN