TFF 1.Lig, 10.Hafta l Mardinspor 2-2 SAMSUNSPOR

Başlatan celebi, 20 Ekim 2007, 17:15:20

« önceki - sonraki »

celebi

mardin maçı artık daha da önem kazandı. çünkü elazığ kocaeliyi yendi buda demektir ki yarın yenersek inşaallah. bir basamak daha süper lige yaklaşacağız demektir.

nomak55

arkadaşlar yenmemiz lazım diyoruz ama teknik direktörümüz bazı inatlarından vazgeçmiyor kemal akbaba maça girdiği andan itibaren maçın seyri değişmiş bu adam 11 başlamalı ayrıca bide furkan dan da övgü dolu sözlerle bahsediyorlar..formayı hakedene vermesi şart..tabi aklında bi taktik varsa bilemeyiz

Sadece Samsunspor

lütfen hocayı eleştirmeyin samsunu çok seven bir hoca herşeyi deniyor - lig başlamadan önce takım hiç kondisyon yemedeği için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor!  haberlere baktığımda kemal akbaba sakat olduğu için mardine gitmemiş bu demektir ki organizasyonlarda zorlanacağız ama eğer can iyi oynarsa ve celile iyi toplar getirebilirse golü bulabiliriz caner 3 haftadır gol atamıyor ondan ümitliyim serkan ise formda - yenilmeyiz gibime geliyor - ama herşeyden önce hocaya güvenin - lig araya girdiği zaman yücel hoca takıma eski gücünü kazandıraktır ! sağ kanadada lig arasında iyi bir transfer yaparsak 2.dönemde çok rahat oynayacağımızı buraya yazıyorum

celebi

CANER 5 golünün 5 inide deplasmanda attı sanırım. bu maçta ona güveniyoruz. :lol:

veis

ben yarın celilden çok güzel futbol ve gol bekliyorum çünkü gaza gelmiş bir mardin saldıracak ve kontrolarla mardini celil avlar ve bence artık ramazan salda bu takımda oynamalı diri savaşcı bir topçu deplasmanlarda çok saglam ve iyi oynar.maç için tahmini skorumda mardin:2 samsun:4

Harun55

Benim tahminim beraberlik 1-1, ama samsunspor gerçekten kendine güveniyorsa. SUPER LIGE Çikacagiz kardesim diyorsa bu maçi rahatlikla 0-2 yenmesi lazim.

Sempatik Bengülü

yarın inşallah 3 puanı alırız.zor bir maç olucakmış gibi geliyor bana hatta ilk gölü biz atarsak kesin ardından gol yiyoruz yada yeniliyoruz veya berabere bitiyor maç yarın için şöyle bir yorum yapayım.ilk golü samsun atar ardından rakip takım maç 1-1 85 dk.kadarda 1-1 gider 89 dk.da celilin verdiği pasla serkan gol atar ve bu maçı 2-1 alırız :D  :D
birazda renk katmak istedim olaya.bana göre bu maçı 2-1 samsunum alır

CurvaSudSamsunspor

allahın izni ile alırız inşallah KÖRfez de yenildiya avantaj sağlarız

berusa55

SAMSUNSPOR'UMUZ bu macı alacaktır!1-2 veya 1-3 gibi...

King Of The North

Alıntı yapılan: "CurvaSudSamsunspor"allahın izni ile alırız inşallah KÖRfez de yenildiya avantaj sağlarız

Evet avantaj sağlamamız lazım artık,3 maçlık seri yakalamalıyız,eğer bunu başarbilirsek ilk devreyi ilk 3 içinde bitirmememiz için hiçbir neden yok.
Sanki 0-0 bitecekmiş gibi bir his var içimde inşallah yanılırım da 0-1 olur bizim olur.

bregenz

Alıntı yapılan: "faze55"Mardin Maç sonuç yorumum :
Bu maç sabaha kadar oynansa Samsun YENİLMEZ. BANKO 2
İlgililere duyurulur. :lol:

fazli55

cikdin yine yirtik dondan cikar gibi....

gecen hafta yokdun alirz maci dusudnum ..gelmedin ya..simdik cikdin karsimiza..

aferin sana

sana bi öneri

yenecemiz zaman cikma....diger ihtimallerde cik ki bilelim ok mi

kumarbaz fazli55

iddaci kumarbazlara yardimci olmus olursun

ok mi tilki seni

aslinda gezen tilkisin..*

Kadir ÇELEBİ

Haydi Samsunum Gonuller kalpler herzamanki gibi senden yana bu macı insallah kazanıcaz sıralamada dusus yasamamak icin mutlak 3 puan gerek Basarırsın eminim...Mac saati burdayım

ozkan17

hadı samsunum al şu macı ondan sora oınumuz duzluk bır sıfır olsun bızım olsun ya su mac

mehmet yılmaz

Mardin'de güneşli ve güzel bir hava varmış. Herhangi bir olumsuzluk, şanssızlık yaşanmamış. Toplu halde taraftarımız yokmuş ama kapalı tribünde var olan bazı Samsunsporlu taraftarlar varmış.

İnşallah kazanacağız. Çünkü mevcut şartlarda öyle olması gerekiyor.

salihcakir

önceden tahmini çok zor olan bir maça çıkıyoruz. ama şurası bir gerçek iyi oynadığımız zaman bu ligde yenemeyeceğimiz takım yok. geçen haftayı telafi etmek için bu hafta deplasmanda olsa mutlaka galip gelmemiz gerekiyor. Umarım kazanırız.

maçı buradan takip edeceğiz. sanırım mardinlilere ait bir online radyo falan yok maçı takip edebileceğimiz.