TFF 1.Lig, 10.Hafta l Mardinspor 2-2 SAMSUNSPOR

Başlatan celebi, 20 Ekim 2007, 17:15:20

« önceki - sonraki »

jean

yenilecez demistim berabere kaldik yani korktugum bir macti 1-0 olduktan sonra maci incelemedim sonucu ogrendim sadece 2-2 ye sevindim sevinmesinede kaybettigimiz puanlara bakin 2 gbld 2 istanbul 2 mardin zirveye oynayan bir takimin rahat kzanmasi gereken maclar diye dusunuyprum neyseki kaybetmiyoruz allahtan serkan aykuta saygi ve sevgiler yapacagini yapti yine

MeL_55

MACTAN DAKIKALAR:

Maçın 1 dakikasında, Erkan'ın pası ile cezaalanında buluşan Burhan, düzgün bir vuruş ile topu kalecinin sağından filelere gönderdi. 1-0
34. Dakikada, Samsunspor'un sağ taraftan gelişen atağında, Caner'in cezaalanına ortaladığı topa Serkan Aykut, çok güzel bir roveşeta ile topu ağlara göndererek takımının beraberlik golünü attı. 1-1
48.Dakikada, konuk takımın atağında, Can'ın cezaalanına ortaladığı topa oluşan karambolde son anda ayak koyun Serkan, topu kalecinin altından ağlara gönderdi. 1-2

50.Dakikada, Mardinspor'un soldan gelişen atağında, Ahmet Burak'ın ortasına ceza alanında kafa vuran Erkan'ın şutu direkten geri döndü.
55.Dakikada, Mardinspor'un orta alanda gelişen atağında, Mehmet'in pası ile buluşan Burhan, çapraz pozisyonda olmasına rağmen kendisinin ve takımının ikinci golünü attı. 2-2
58.Dakikada, Mardinspor'un yşine sağdan gelişen atağından Erkan'ın pası ile buluşan Mehmet kaleci ile karşı karşyıya kaldığında sert vurdu. Top kale direğine çarparak geri döndü.

MARDİNSPOR: 2 - SAMSUNSPOR: 2

Stat: 21 Kasım
Hakemler: Emre Malok, Özgür Kaya, Emre Suna

Mardinspor: Vedat, Levent, Ercan, Sabri, Ahmet Burak, Koray, Ahmet Kolcu, Evren  (Dk. 46 Fırat), Burhan, Erkan  (Dk. 80 Mutlu), Mehmet

Samsunspor: Mehmet Bölükbaşı, Hakkı, Kenan, Zafer, Caner, Serkan, Furkan  (Dk. 59 Sefa), Can, Fatih  (Dk. 59 Ömür), Murat  (Dk. 77 Emre ), Celil

Goller: Dk. 1 ve Dk. 55 Burhan (Mardinspor), Dk. 34 ve Dk. 48 Serkan (Samsunspor)
Sarı Kartlar: Dk. 70 Ömür (Samsunspor), Dk. 72 Sabri (Mardinspor)

CarSambaLi.Lord

ßöyLe SonuÇlanaCağı ßeLLiydi olSun DepLaSmandan 1 PuanLa Dönmekte ßir ßaŞarıdır.Artık Haftaya MaLatya MaÇını DüŞüneCeğiz.ßiz TarafTar oLarak GerÇek GüCümüzü DeSteğimizi O maÇta GöStereCeğiz FutboLCuLardanda ßunu ßekLeyeCeğiz.ßu Arada ßafraLıLara GeÇmiŞ olSun derim Ligte aLdıkLarı Kötü SonuÇLarına Çok üzüLdüğümü diLe Getireyim.inŞaLLah DüŞmezLerde! Seneye ÇarŞamßaSporumuzLa ßeraßer Aynı Ligde Top KoŞtururLar

Lazoli

abiler isin en üzücü tarafi, stadi mezopotamya daglarinin arasina kurulmus olan ve sahanin topunu kapatamayan bi takima karsi berabere kaliyoruz bizi üzen bu. hatta mardinin sene basina ayni malatyanin gibi kapiya kilit vurma davalari vardi. yani böyle bi takima karsi puan kaybetmek acikcasi üzücü.

ayrica yönetimimize laf yok allah onlari basimizdan eksik etmesin.

Kadir ÇELEBİ

Mac sonrası bilgilerini gorunce mardinsporun 2 topu direkten donmesini goz onunde bulundurursak alınan 1 puanın onemli oldugunu goruyoruz..

jean

bu satdda beraberlik iyi baksaniza nerdeyse pkk li teroristler gozukecek daglardan

yk55

Alıntı yapılan: "jean"bu satdda beraberlik iyi baksaniza nerdeyse pkk li teroristler gozukecek daglardan

ne alaka kardeş yaaaa.

O.YILMAZ

Maçtan dakikaları okudum. Mardin'in iki tane direkten dönen topu varmış. Samsunspor'umuzun ise iki ol pozisyonundan başka bir önemli bir atağı yokmuş!!! Maçı izlemedim ama bildiğim en önemli şey eksik bilgi ile doğru sonuç bulunması imkansız.

Takımımızın içeride oynadığı maçlarda çok iyi bir futbol sergilememişti. Maçların belli kısımları hariç.

Diğer taraftan yenilmemek hiç puan alamamaktan iyidir. Yukarıdaki yorumların birisinde dikkatimi çeken ve katıldığımı belirtmek istediğim bir konuda, Samsunspor'umuzun ismi ile geçmişteki Samsunspor'umuz ile bugünü karıştırıyor olmamız (sözün özü). Doğruluk payı var.

Unutmayalımki daha iyisini, daha güzelini gördüğümüz izlediğimiz gönlümüzdeki Samsunspor'u izlediğimiz maçlarda ve sonuçlarda göremediğimiz zaman hayal kırıklığına uğruyoruz. Gönlümüzdeki Samsunspor'umuzun bugünkü Samsunspor'umuz olmadığı malum. Ama inşallah o günlerden daha iyi Samsunspor olacağına inanıyorum. Lige nasıl başladığımızı sorunlarımızı artık anlatmaya gerek yok. Herkes ile bir bütün olarak o günleri yaşadık.

Devre arasına kadar toplayabildiğimiz maksimumum puanı topladığımız takdirde değil ilk 6 tepeye oynarız diye düşünüyorum. Acaba yine gönlümdeki Samsunspor duygusumu yazdırıyor bilemem ama, bazende insanın aklı ile değil gönlüyle düşünmeside faydalı olabilir :wink: .

celebi

Alıntı yapılan: "jean"bu satdda beraberlik iyi baksaniza nerdeyse pkk li teroristler gozukecek daglardan

jean kardeşim saçmalamaya başladığını farkın da mısın.  :evil:  sürekli ortamı germe.

mctlçy

sadece mardin değil hiçbir ilimiz hakkında böle konşmamalısn mardinin çevresi dağlarla kaplıysa onların suçumu?? gerk yok polemik yaratmaya

celebi

Arkadaşlar aldığım duyumlara göre orada seyircimiz yokmuş fakat mardinspor tribünlerinde çıkan ikilem sonucunda bir grup taraftar samsunsporumuzu desteklemiş nedenini bilmiyorum. :lol:

Sadece Samsunspor

Alıntı Deplasmanda alınan puanın önemi büyük

Samsunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, son haftalarda çıkış içinde olan Mardinspor deplasmanından bir puanla dönmenin önemli olduğunu vurguladı. Karşılaşmaya galibiyet için çıktıklarını fakat bunu başaramadıklarını dile getiren Yücel İldiz, "Gerçekten zor bir mücadele oldu. Böylesine önemli bir deplasman maçında kazanamazsanız, kaybetmeyeceksiniz. Alınan her puanın önemi çok büyük" dedi. Maçın hemen başında mağlup duruma düştüklerini, daha sonra toparlanarak goller bulduklarını söyleyen İldiz, "Öne geçtikten hemen sonra gol yememiz kötü oldu. Daha sonraki bölümlerde galibiyet için çabalarımız sonuç vermedi. Ama, zor deplasmandan da bir puanla dönmek iyi sonuç. Galip gelmek için tüm güçlerini ortaya koyan oyuncularımın hepsini kutluyorum" diye konuştu.

Harun55

Maçtan önce ve herzaman dedigim gibi deplasmanda 3 puan herzaman iyidir.
Kendi sahamizda malatyayi devirdimi tamamdir bu is.
Bu arada Kral Serkan Aykut'u kutlamak lazim, gol makinasini yine aktif hale getirmis.

King Of The North

Gene saçlamamışsın arkadaşım,pkk ile maçın ne alakası var.

timofte

Jean arkadaşın söylediğine katılmayabilir saçma bulabiliriz ama bu mesajla ortamı germeye çalıştığını söylemek haksızlık olur. Fotoğrafa göre bi değerlendirme yapmış. Arkada tribün değil sadece duvar olması dikkat çekiyor.
Bir de 2002'de Diyarbakır'da oynanan Diyarbakır-SAMSUNSPOR maçını tribünde izlemiş biri olarak o bölgenin atmosferinin çok farklı olduğunu söylemek lazım. O gün Samsun'dan gelen bir otobüs ve Diyarbakır'da memur Samsunsporlulardan oluşan 100 kişiydik. Kendimi en güvensiz hissettiğim statlardan biriydi açıkçası.

Bu maça gelince güvenlik mutlaka önlemler tam olarak alınmıştır, oyuncularımızın kafayı futbola verme konusunda sorun yaşadıklarını sanmıyorum. Ama takımda aksayan bazı bölgeler var ve fakat hocamız bu mevkilerde herhangi bir değişikliğe gitmiyor. Golleri SERKAN AYKUT'un atması hepimize ayrı bir sevinç veriyor ve bize özlediğimiz yukarıda belirtilen SAMSUNSPOR'umuzu hatırlatıyor. Deplasmanda iki gol atmak önemlidir ama görüntüleri ben de merak ediyorum nasıl iki gol yemişiz diye..