TFF 1.Lig, 10.Hafta l Mardinspor 2-2 SAMSUNSPOR

Başlatan celebi, 20 Ekim 2007, 17:15:20

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

ADIMIZ ÇIKAR ŞİMDİ BERABERLİĞE ABONE DİYE ANLAMADIMKİ DEFANS İİY OLSA FORVET ATAMIYOR FORVET ATSA DEFANS BOZULUYOR NASIL Bİ ANLAYIŞ ANLAMADIM  :!:

34 SS 1965

yazık gıden puanlara bu gıdısle seneyede burda olcaz  :( cok yazıkkk

berusa55

bizim takımın hedefi ilk 2 değil 3,4,5,6. sıradan bir yer kapmak olmalı bu acık ama böyle berabere kala kala olmaz

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "berusa55"bizim takımın hedefi ilk 2 değil 3,4,5,6. sıradan bir yer kapmak olmalı bu acık ama böyle berabere kala kala olmaz

zaten yönetimde bu takımı güçlendirmeye geldi süperlige çıkartmaya geldik demedi - onun için normal sonuçlar ama lig arasından sonra hedefimiz süperlig olacaktır

Kadir ÇELEBİ

yenilmeyen ve yenemeyen bir takım ne iştir anlasılmaz ama boyle gitmiyecegi kesin....

berusa55

zor be kardesim...devre arası kimi bulup alacaz...insallah ilk 6dan uzaklasmayız!

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "berusa55"zor be kardesim...devre arası kimi bulup alacaz...insallah ilk 6dan uzaklasmayız!

olsun abi en azından sağ kanada falan 2-3 oyuncu buluruz zaten sorun sağ kanatta orayı çözsek tamam bide bi tecrübeli defans olsa tam süper olur

salihcakir

deplasmanda oynarken 1-0 geriden 2-1 öne geçmek zor iştir. bunu başardık. skoru bu şekilde 10 dakika kadar muhafaza edebilseydik rakibin oradan geri gelmesi çok zor olacaktı. başaramadık.

ilk altı içinde kaldık yinede. umarım devre arasına kadar en az hasarla geçeriz haftaları. ilk altı içerisinde kalırsak eminimki ikinci yarı ilk iki için savaşabilecek düzeyde olacağız.

berusa55

Alıntı yapılan: "tuqberk"

olsun abi en azından sağ kanada falan 2-3 oyuncu buluruz zaten sorun sağ kanatta orayı çözsek tamam bide bi tecrübeli defans olsa tam süper olur

insallah tugberkcim insallah...bu sene ne yapıp edip cıkmalıyız yeter artık!buralarda olmak agırımıza gidiyor vallahi

Sadece Samsunspor

Alıntı Mardin'de kazanan çıkmadı: 2-2

TFF 1. Lig'de 10. hafta karşılaşmasında Mardinspor ile Samsunspor karşı karşıya geldi. Ekram Al'ın takımın başına geçmesinden sonra son haftalarda aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çeken Mardinspor, kendi sahasında sezona 'Süper Lig' parolasıyla giren Samsunspor ile 2-2 berabere kaldı. Büyük bir çekişme ve heyecan içinde geçen karşılaşmada Mardinspor'un golleri, 7. dakikada Mehmet Albayrak ve 56. dakikada Burhan Akgül'den geldi. Samsunspor'un gollerini ise 34. ve 50. dakikalarda Serkan Aykut kaydetti.

bafradan55

Serkan yapacağını yapmış. Ben de şimdi Bafra belediyespor maçından geldim eve Samsunspor umuzun 2. golüyle stadda bi uğultu yükseldi.
6.sıradayız ancak haftaya MALatya karşısında kaybedeceğimiz bir puan dahi bizi çok alt sıralara çekecektir.

edmontdante

Maç oynanırken dışarıdaydım.Eve döndüğümde saat 14.50 idi.Maç bitmiş yada bitmek üzere dedim kendi kendime.Kimsedende telefon almadığım için demekki gol atamadık diye düşündüm.Skora bakmak için bilgisayarı açtım ve maçkolikten bakmaya cesaret edemedim.Sitede yazılanlara tek tek bakarak 1-0 geride olduğumuzu sonra beraberliği yakaladığımızı gördüm ve 1-1 ilk yarı bitmişti amaondan sonra  daha yazılan yoktu.Eyvah kaybettik demekki diye düşündüm.Maçkolik'i açtım ve baktım devre arası ve maç 1-1.Meğerse saati geri  almayı unutmuşum eve geldiğimde saat 14.50 değil 13.50 imiş.

Bunları yazıyorum çünkü beraberlik yorumu ile çok ilgili bence.Yukarıdaki yazdıklarımdan kendi adıma çıkan sonuç şu :Demek ki   aklımda takımın yenilebileceği düşüncesi varmış.Hal böyle olunca Mardin deplasmanında maça 1-0 geride başlayıp  sonra  üstünlüğü yakalamak basit bir şey değil.Maça 1-0 geride başlamışken  bana deseler ki "maç berabere bitsin " ben razı olurdum.Üzücü olan 1-2 yi yakalamışken dayanamamak.10-15 dakika dayansak sanırım maçı alırdık.Ama yapamadık.

Bugünkü skorlardan sonra  bir şey anladım.Galiba biraz küçümsüyoruz rakipleri taraftar olarak.Hala eski SAMSUNSPOR sanıyoruz daha doğrusu SAMSUNSPOR markası bizi hala böyle düşünmeye itiyor farkında olmadan.Çünkü  ligin Favorilerinden gösterilen ve bizi SAMSUN'da yenen Erciyes, Gaziantep Belediye'den 3 yiyor.O Gaziantep Belediye'yi biz içerde bir hafta önce yenemiyoruz.Bu nedenle fazlasıyla eleştiriyoruz takımı .Tabiki yenmemiz gerekirdi SAMSUN'da ama demek ki o takım da çok boş bir takım değilmiş Erciyes'e 3 attığına göre.Gaziantep Belediye Bizim maça kadar çok kötüydü ama belki de toparlanma evresindeler.Bolu ile berabere kalıyoruz Bolu bizden sonra Erciyes ve Kocaeli (Deplasman ) ile berabere kalıyor.Bugün Ordu'yu yeniyor.Elazığ'ı yeniyoruz bizden sonra deplasmanda Erciyes ve Kocaeli'yi yeniyor.

Serkan AYKUT gol atınca sanki kendimiz atmış gibi seviniyoruz.Küme düştüğümüz sene epey eleştirliyordu tribünde .İçkiden sigaraya ,gezmekten kızlara kadar.Hatta KAYSERİ maçında hakeme attığı yumruk nedeniyle de .OYSAKİ BENİM İÇİN O MAÇTAN SONRA O BİR KAHRAMANDI.Aslında daha öncesinde de öyleydi ama Kayseri maçından sonra bu daha da arttı benim için.

Dediğim gibi 2-2 iyi skor bu şartlarda.Zaten  hedef ilk 6 olduğuna göre devre arasına kadar toplayabileceğimiz maksimum puanı toplamamız lazım.Bu durumda Mardin'den aldığımız 1 puan iyi.İçerideki  fazla puan kaybetmezsek devre arası hedefimize ulaşırız.Ama bundan sonra  daha zorlu maçlar olacak Malatya-Eskişehir-Kartal-Giresun-Altay-Sakarya-Diyarbakır.En azından şu anda ilk 3 teki takımlarla oynayacağız.

samsunmania

Arkadaşlar, kaşımızdaki rakip form grafiği olarak üst seviyede idi. Son 3 maçını içerde dışarda kazanmış. Bu ligde her takım her yerde her takımı yener. Karamsarlığa kapılmayalım. İkinci devre yapılacak takviyelrle başarılı olacağımızdan şüphem yok. Belki ilk iki elki play off. Bunu göreceğiz. Edmontdante güzel söylemiş.İsmimiz 10 numara fakat artık kabullenmemiz lazım. Bu ligde kanunlar farklı. Buraya uymamız lazım. Alabildiğimiz kadar puan alalım önce. Sonrasına yönetim bakar artık. Hazır olmadan irdiğimiz ligde bu durum hiç te fena değil. Tabii ki gönül daha güzel şeyler istiyor ama takımımızın yanında olalım. Yönetimimiz çok fedakar. Bu bir şanstır. Onlar da gereğini yapacaktır. Hepinize saygılar ve sevgiler. EN BÜYÜK SAMSUNSPOR.

King Of The North

Allahım ya iyiki Gökhan Kaba gibi kazmalar yok artık takımda,Kral Serkan da olmasa ne yapacaz bilmiyorum.0-0 biter dedim ama 2-2 bitti keşke yanılsaydım da 3 puanı indirseydik cebe.En azından bugünlük sıralamamız değişmedi gene 6.sıradayız.MALatya ve Eskişehir maçlarından 6 puan bekliyorum.

Sol Açık

Bence de beraberlik kötü sonuç değil. Ve ayrıca yenilmemek de önemli. Sıralamada 6.yız ve 2. ile 5 puan farkımız var. Bence bu lig yeni başlıyor ve takımımız kötü günlerle başladığı ligde oldukça iyi gidiyor. Haftaya alacağımız 3 puan hem bizleri yani taraftarı, hem oyuncuları, hem yönetimi, hem de puan sıralamasındaki yerimizi rahatlatır.
Ayrıca uçmayalım arkadaşlar, ilk yarıyı 25-30 arası bir puanla kapatırsak ilk 6 içerisinde ve tepeden kopmamış oluruz ki bence bu durumda herkese teşekkür etmemiz gerekir. Buna ulaşmanın yolu ise belli;
içeride Malatya, Kartal, Altay, Diyarbakır maçlarından 10 puan,
dışarıda Eskişehir, Giresun, Sakarya maçlarından ki bence Eskişehir ve Sakarya maçları çok zor, 1-3 arası bir puan...
25-28 puan ilk yarıda bize yeter...

Bence bunu yapabiliriz, çünkü bizim bir farkımız var, KRALIMIZ var...  :lol: