TFF 1.Lig, 9.Hafta l SAMSUNSPOR 0 - 0 G.Antep Bld

Başlatan MeL_55, 14 Ekim 2007, 17:00:12

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

AlıntıSamsunspor'un golcü futbolcusu Kemal Akbaba, TFF 1. Lig'de hücum silahları en kuvvetli takımın kendileri olduğunu söyledi.

TFF 1. Lig'in 8. haftasında Elazığspor'un maçında bir assist ve bir gol atarak Samsunspor'un kazanmasında büyük pay sahibi olan genç futbolcu Kemal Akbaba, Samsunspor'un bülük hedefleri olan bir takım olduğunu kaydetti. Akbaba, "Bu lige baktığımızda kolay takım olmadığını ve her takımın içeride dışarıda her takımı yenebilecek güçte olduğunu görüyoruz. Ama bizim tek isteğimiz şampiyonluk. Bu hedefimize ulaşmak içinde doğru yolda yürüdüğümüze inanıyorum" dedi.  

3 hafta ilk 11'de sahaya çıktığını, ancak uyum sorunu yaşadığı için verimli olamadığını vurgulayan Akbaba, "Samsunspor'a bu sezon başında geldim. Bu nedenle biraz uyum sorunu çektim. Biraz zamana ihtiyacım var. Biraz daha zaman geçtikten sonra daha iyi olacağımı düşünüyorum. Bu ligde en iyi takımın biz olduğunu söyleyebilirim. Uyum sorunu aştığımız zaman güzel günlerin Samsunspor'u beklediğine inanıyorum" diye konuştu. Akbaba şöyle devam etti:

"Caner Altın ve Serkan Aykut gibi çok değerli iki hücum oyuncusunun yanında şuan teknik direktörümüz Yücel İldiz beni sağ kanatta kullanarak hücumu desteklemek istiyor. Hocamızın kararına da saygı duyuyorum. Ben de oyuna dahil olduğum anlarda Serkan Aykut ve Caner Altın gibi hücumu ateşlemeye çalışıyorum. Şuan bunda başarılı oluyoruz. Zaman zaman gol atamadığımız oluyor. Ama çok gol pozisyonuna giriyoruz. Bu ligde hücum silahları en kuvvetli takım biziz. Bunu da en çok gol atan takım unvanı ile

gösteriyoruz. Uyum sorunu aştığımız zaman daha iyi olacağız."

Öte yandan, Samsunspor, Nuri Asan Tesisleri'nde yaptığı çalışmayla Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Yücel İldiz yönetiminde yaklaşık 1.5 saat çalışan kırmızı-beyazlı futbolcuların oldukça neşeli olması teknik heyeti sevindirdi. Düz koşu, kültür-fizik, dar alanda kısa pas çalışması yapan kırmızı-beyazlılar, daha sonra yarı sahada çift kale maç oynadı.

Sadece Samsunspor

Alıntı Samsun hız kesmiyor

TFF 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor, Cumartesi günü oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Nuri Asan Tesisleri'nde, teknik direktör Yücel İldiz gözetiminde yapılan çalışmaya tüm oyuncular katılırken, Sinan ve Sercan takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda oyuncular, kondisyon çalışması sonrası dar alanda kısa pas ve şut çalışması yaptı.
Bazı yönetim kurulu üyeleri de antrenmanı izleyenler arasında yer aldı.

İdman sonrası bir açıklama yapan futbol şube sorumlusu Şükrü Koç, bu hafta oynayacakları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının zor geçeceğini söyledi.

Karşılaşmadan üstün ayrılarak galibiyet serisini yakalamak istediklerini ifade eden Koç, ''Oldukça zor geçecek bu karşılaşmadan galip ayrılmak istiyoruz'' dedi.

Karadeniz ekibi, yarın yapacağı tek çalışma ile Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Lazoli

ahan suraya yaziyorum antep mardin ve malatya = 9 puan

ahmet55

bu hafta tecrübemizle galip geleceğimizi düşünüyorum.

jean

aksilik cikmazssa aliriz insalah alirsak iyi toparlariz

King Of The North

Serkan oynarsa,Celil ve Serkanı adam adama tutmazlarsa ya da diğer oyuncularımız formda olursa maçı almamamız için bir neden yok.Rakip kapanacak açmak zor olacak ama sabırlı olmak lazım,taraftar olarak stadı doldurmalıyız bu hafta çok çok önemli oldu ilk 5'e gireriz bu hafta alırsak eğer.

yk55

Alıntı yapılan: "KOS"ahan suraya yaziyorum antep mardin ve malatya = 9 puan

allah gönlümüze göre verir inşaallah.

berusa55

normalde antep belediye midir nedir bu takımı samsunsporumuzun evire cevire yenmesi lazım ama kardesim bazen samsuna gelen takımlar öyle kapanıyorlar ve bizim takım da öyle zorlanıyor ki bu kapanan savunmayı acmada, insan tedirgin olabiliyor. samsuna gelen takımlar icin bir puan her zaman onlara bayram havası estirir. burası ne olursa olsun SAMSUN DEPLASMANIdır! bu macı alıp yolumuza kayıpsız devam ederiz insallah...

CarSambaLi.Lord

CumarteSi Günü ( Yarın ) ÇarŞambaSporun MaÇıDa Var TerS güne geLdik BakaLım naSıl YapaCağız . . .  :?

celebi

Alıntı yapılan: "CarSambaLi.Lord"CumarteSi Günü ( Yarın ) ÇarŞambaSporun MaÇıDa Var TerS güne geLdik BakaLım naSıl YapaCağız . . .  :?

yapacak bir şey yok tabii kide SAMSUNSPORUMUZUN maçına geleceksin değil mi :wink:

55_HayLAZ_55

Bu Maçı Mutlaka Kazanacağız Serkan Çok Formda Sakatlığı ne durumda acaba... Oynasa kesin gol atar.

CarSambaLi.Lord

Alıntı yapılan: "Celebi"
Alıntı yapılan: "CarSambaLi.Lord"CumarteSi Günü ( Yarın ) ÇarŞambaSporun MaÇıDa Var TerS güne geLdik BakaLım naSıl YapaCağız . . .  :?

yapacak bir şey yok tabii kide SAMSUNSPORUMUZUN maçına geleceksin değil mi :wink:

MeCburen Grubumuzun YarıSını ÇarŞamba maÇına YarıSını SamSuna :) DeStekSiz bırakırmıyız iki Takımımızıda  :wink:  

SAMSUN ÇARŞAMBA EL ELE HEP BERABER BİR ÜST LİGE

Kadir ÇELEBİ

superligte 4 takımdan biriyle oynadıgımızda izleyebiliyoduk dsmart aldık simdide macımız yayınlanmıyor mackolikte devam yapcak bisi yok :( stad, hava ve ilk 11 bilgilerini paylasabilecek arkadaslar varsa sevinirim insallah macı alıcaz averaj macı olcak bizim icin :D

ahmet55

Maç birazdan başlayacak.Takımımıza başarılar.
 HAYDİ BASTIR SAMSUNSPOR TARAFTARIN YANINDA.

Kadir ÇELEBİ