TFF 1.Lig, 8.Hafta l SAMSUNSPOR 2-0 Elazigspor

Başlatan tanju55, 07 Ekim 2007, 18:45:22

« önceki - sonraki »

bregenz

ssss kumarbaz fazlı55 nerdesın.....mac ne olur?cıksana..ortaya nerdesın sen...,?_yırtık dondan cıkar gıbı cıkıyosun sonra kaybuluyosun

King Of The North

Samsundaki kardeşlerim benim bir fikrim var ulaşabildiğiniz herkese ulaşın,Elazı maçına herkes siyah tişört,fotma,kazak,ceket ne varsa herkes siyah giyip gelsin terörü lanetleyelim.

ozkan17

hadı samsunum al su macı da onumuzu gorelım be artık yen su elazıgıı yen be samsunummm

Kadir ÇELEBİ

futbolun 3 ihtimalli sonuc dogurdugunu bilincinde olarak kazanabilecegimiz bir mac ve istikrarı yakalamamız lazım bu mac cıkıs macı olması gerek guzel bir mac olsun dosluk icinde gecsin temmennimiz budur

samsunlu_alemdar

gakkoşlar uslu olurlarsa başımızın üstünde yerleri varrr...... ayrıca herkesi maça bekliyoruzzzz...gençlikk s.b.ç

King Of The North

Bu hafta galip gelirsek 3 veya 4 sıra birden yükseleceğimizi tahmin ediyorum,inşallah bayram hediyemizi verirler bu maçla.

samet

hadi herkez maça 2 maç üst üste evimizde 2 takımıda rahat yeneceğimizi düşünüyom 2 maçı alırsak yukareılara tırmanıırız...

jean

hadi samsunsporum verdigin ara yeetr baslayalim tekrar gaklibiyet serisine

bengülü

slm

arkadaşlar bilgisayarım bozuk olduğu için uzun zamandır foruma yazı yazamadım sizlerle tekrar buluşmak beni sevindirdi biz bengülü fanatikler grubu olarak bursadan 10 kişiyle elazığ maçına geldik deplasmanda uğurlu gelen pankartınızla geldik inşallah pankartımızı asarız  inşallah samsunda elazığ maçını kazanırız bayram sevincimiz ikiye katlanır ŞAMPİYON SAMSUN EN BÜYÜK SAMSUN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

samet

Alıntı yapılan: "bengülü"slm

arkadaşlar bilgisayarım bozuk olduğu için uzun zamandır foruma yazı yazamadım sizlerle tekrar buluşmak beni sevindirdi biz bengülü fanatikler grubu olarak bursadan 10 kişiyle elazığ maçına geldik deplasmanda uğurlu gelen pankartınızla geldik inşallah pankartımızı asarız  inşallah samsunda elazığ maçını kazanırız bayram sevincimiz ikiye katlanır ŞAMPİYON SAMSUN EN BÜYÜK SAMSUN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN
recep abi hoş geldiniz sizi yanımızda görmekten mutluluk duyarız inşallah görüşeceğiz...

Sadece Samsunspor

evet beyler yeni duyumuma göre - yarınki maçta sağ kanatta feridunun yerine furkan baştan oynayacakmış - hayırlı olsun inş. sağ kanatta sıkıntımız kalmaz  :wink:

mehmet yılmaz

Hakikaten çok üzgünüz; şehit haberleri canımızı sıkıyor, hüzünlere boyuyyor bizi. Takımımız yarın siyah forma ile sahaya çıkarken bizler de pankartlarla destek vereceğiz Mehmetçiklerimize. Grupların pankart çalışmaları olacak; bu da bağımsız taraftarlar olarak bizim pankartımız. Yarın daha güzel fotoları da ekleriz buraya.

Hem Seyfiyiz hem Mehmediz
Bir ölür bin diriliriz
Samsunsporlular....

1.5 m.'ye 3 m.'lik bir pankart...

Koyu Samsunsporlu olan Cihan Reklam ve Reklamlar Gazetesine de bu güzellikleri için ayrıca teşekkür ederim.

salihcakir

pankart çok güzel olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık. takımımızın sahaya siyah forma ve pankartla sahaya çıkacak olması da yine çok sevindirici. şehitlerimize ailelerine ne yapsak az ama en azından camiamızın bu duyarlılığı azami derecede gösterme çabası çok hoş. bu konuyla alakalı benim yaptıgım bir şey yok aslında, samsunspor.biz'den çıkan bu sesi yönetime aktardım o kadar.

maça gelirsek; muhakkak kazanmamız gerektiğinin altını çizmek şart. zor maçlar silsilesine başlamadan önce şu iki üç haftayı en iyi şekilde geçirmeliyiz. 3 maçta alınabilecek 9 puan bizleri puan sıralamasında yukarılara atar, hem de zor maçlara moral motivasyon olarak iyi durumda çıkmamazı sağlar.

elazığspor ciddi kapanarak oynayan bir ekip. sağ kanatlarından gelişebilecek seri kontralar dışında pozisyon bulmaları zor. savunmalarını kalelerine yakın kurmaları bizim için avantaj. normal şartlarda rahat geçmemiz gerek bir rakip.

umarım bir bayram süprizi ile karşılaşmayız. maç ile ilgili skor tahminim 1-3. goller de kemal-caner-serkan inşallah.

CarSambaLi.Lord

Pankart Çok GüzeL olLmuŞ Çok Üzgünüm ŞehitLerimiz iÇin . . . ßugün Saat 14 : 30 da ßelediye meydanından Hareket ederek 19 mayıS Stadına Takımımızı DeStekLemeye gideceğiz Haydi SamSunSPor bu güzeL günde Yüzümüzü GüLdür

TAM DESTEK HEP DESTEK

HerŞey SamSunSpor iÇin !

PAPA ÖLDÜ HRİSTİYAN OLDUNUZ HRANT DİNK ÖLDÜ ERMENİ OLDUNUZ 2 GÜNDE 15 ŞEHİT VERDİK HANGİNİZ TÜRK OLDUNUZ  :evil:  ¿

celebi

PANKART GERÇEKTEN GÜZELOLMUŞ ELAZIĞ MAÇINDA İSTANBULDAN GELDİK VE MÇA 3 SAAT KALDI ORADYIZ :lol: