TFF 1.Lig, 8.Hafta l SAMSUNSPOR 2-0 Elazigspor

Başlatan tanju55, 07 Ekim 2007, 18:45:22

« önceki - sonraki »

tanju55

arkadaslar insallah ugurlu gelirim ben ilk defa aciyorum sizde düsüncelerinizi yazin insallah samsunsporumuz 3 puani alir  :D

Sadece Samsunspor

iyi mücadele edersek ve şans yanımızda olursa kazanabileceğimiz bir maç

körfez55

bir hakem komedisi daha yaşamazsak kaanabileceğimiz bir maç.ama açıkçası en umutlu bendim burda ama bende umudumu yitiriyorum..

tanju55

yeter artik ya nedir bu hakemlerden cektigimiz süperligden düsüdüler yetmedimi birakin artik yakamizi futbolcularin ekmegiyle oynamayin

HoliganSamSunLu

Bu maç bence çok büyük önem taşıyor zirve mücadelesinden kopmamamız için bu maçı mutlaka kazanmalıyız..

bafradan55

hedef yine 3 puan, oyunu bu kez skora yansıtmak şart ama hepsinden önce de dostluk kazansın.

Lazoli

tabi elazigli kardeslerimiz ile el ele kol kola izliyecegiz maci

Gurbetci Bülent

3 Puandan baska birsey düsünülmeyecek bir mac bence , yoksa yavas yavas üst siralar sekilleniyor ara bi acildigi zaman birdahada zor kapanir.Bolu ,k.yaka böyle hafif takimlardan alinan tek 1 puan cok az eger süperlig icin oynicaksan.
Sirada var Elazig ve G.Belediyesi mitlak 6 puan yoksa kopariz üstlerden.
Bence bu hafta 3 puan gelmesze YÜCEl ILDIZ in koltugu sallanir.
Bunlari yenemezsen kimi yenersin diye sorarlar adama.

O.YILMAZ

Hedef 3 puan. Başka bir çözüm yolu kalmadı artık.
3 puan alınamayan önümüzdeki iki maçtan herhangi birinde Yücel İldiz'in koltuğunun sallanması konusunda katılıyorum.

Tabi bana göre üst üste gelen bu hakem razeletleri bu maçtada olursa sonucu kestirmek güç. Biz fazla birşey mi istiyoruz anlamadım. Bana taraf tut demiyorum. Tarafsız yönet şu maçı yeter.

Futbol Federasyonuna ülke genelinde güven yok. MHK'ya keza aynı şekilde güven yok. Ama milyon dolarların döndüğü bu sektörde buna rağmen emekler bir kefeden alınıp bir kefeye masa başında konulduğu çoğu kişinin ortak görüşü.

O.YILMAZ

Sevgili dostum Samet

Bu maça bari yorum yaparken ümidin umudum yok gibi olumsuz görüş belirtmede şu maçı alalım. :wink:

mehmet yılmaz

Alıntı75/76 Samsunspor Elazığspor 4-0 ( 2.Lig)
Elazığspor Samsunspor 0-2 ( 2.Lig)
79/80 Samsunspor Elazığspor 2-1 ( 2.Lig)
Elazığspor Samsunspor 0-0 ( 2.Lig)
02/03 Samsunspor Elazığspor 4-3
Elazığspor Samsunspor 3-1
03/04 Samsunspor Elazığspor 1-0
Elazığspor Samsunspor 2-0
06/07 Samsunspor Elazığspor 0-2 ( Lig A)
Elazığspor Samsunspor 0-1 ( Lig A)

Oynadığımız maç 10
Galibiyetimiz 6
Mağlubiyet 3
Beraberlik 1
Attığımız gol 15
Yediğimiz gol 11

Samsun'da   O 5 G 4 B 0 M 1 A 11  Y 6
Elazığ'da...  O 5 G 2 B 1 M 2 A 4 Y 5

1976 yılında büyük kaptanımız Temel'in iki golüyle deplasmanda yenmiştik Elazığı. Ertesi hafta da Aydınspor'u yenip şampiyon olmuştuk.

Kelimeler kifayetsiz kalıyor artık... Ne yapıp edip almak lazım!

celebi

artık şöyle isteyerek güzel bir maç yorumu yapamaz olduk ya. yeneceğiz diyoruz olmuyor yenilmiyeceğiz diyoruz olmuyor maçtan sonra bakacağız artık.

Tribün_ali

BU futbolla cok zor tabi hakemin yaptıklarıda ortada hakeme bahane de bulmaya gerek yok biz daha iyi oynucaz ki bu iş olsun inşallah elazıgspor macını alırız

CarSambaLi.Lord

MaÇ Günü ßayram Günü Haydi SamSunum aL ßu maÇı ßize ßayram YaŞat Herkeze göSter naSıL Takım oLduğunu HakemLer YıLdıramaz Seni Haydi SamSunum . . .

Sol Açık

Bence paniğe gerek yok. Kartal'ı saymazsak (nasıl bu kadar başarılılar bilemediğimden saymıyorum) üst sıralarda düzgün giden tek takım Sakarya. Hepsi çuvallıyor bence...

Ama bu maçı almak şart. Elazığ için üzülsek de, yapacak birşey yok...  :lol: