TFF 1.Lig, 7.Hafta l SAMSUNSPOR 0-0 Boluspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 01 Ekim 2007, 22:32:30

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

hassalbaink
ben genç kardeşim
ksk maçını izliyoruz ben sinirden ölmek üzereyim yanımdaki hödük, bari beraberliği alsak idaada 0 oynadım diyor. ben buna UYUZ oluyorum, anlatabildim mi?

diğer başlığında iddaa bölümü var, oraya girip de birşey yazıyor muyum? oynayan oynasın, bana ne ama samsunspor üzerinden maç başlığında yorum yapmasın.

maç başlıklarında iddaa yorumu yapmak yasak!

ha, ayrıca sana bir ton laf ederdim ama admine verilmiş sözüm var bir. iyi bir samsunsporlu olduğuna inanıyorum, bu nedenle kalbini kırmak istemem iki.[/quote]

Benim kusuru varsa ben özür dilerim iddaa oynayanlara diyince bende  iddaa oynayan biri olarak üstüme aldım ama SAMSUNSPOR beni kaca kere yatırdı hiç bir zaman konuşmadım konuşmamda bu konuşalacak konu degil sana saygı duyuyorum kusurum varsa özür dilerim

samsunlu_alemdar

gerek yokk şimdi boş konuşmalara hep destek tam destek ortam da gerilmesin herkes samsunlu burada dimi!!!

Gurbetci Bülent

insallah stad agzina kadar dolar bu macta zaten doluyorda hem pazar hemde millet oruc bence bu macta rekor seyirci olacak.
Maca gelince samsu samsunpor gibi oynarsa endisem yok fark atariz diye düsünüyorum , ama sonucta samsunspor nerde neyapcagi belli olmaz.
Serkan-Caner gol sovu yapar, Celil asisit krali olur insallah

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: "veis"bengülü demişki:
Kupada yenildiğimiz bolusporu yenerek hem 3 puanı hemde bolu maçının rövanşını almak istiyoruz.inşallah bu hafta kazanırız ve bu haftayı 3 puanla kapatırız.
yorum budur yorum iddaa degildir.

benim görüşüm ne samsunsporun nede bu taraftar formunun iddaayla anılmasının istemiyorum.özellikle iddaa'dan bahsedilmesine karşıyım.bu başlık bolu maçıyla ilgili olduğu için lütfen sadece bu konuda yazalım düşüncelerimizi.iddaa oynamak isteyen yada tahmin yürütmek isteyenleride iddaa bayilerine gitmelerini tavsiye ederim.benim düşüncem bu.inşallah bugünkü maçı alırız.

körfez55

bu iddaa konusunu çok uzattınız ısıtıp ısıtp yazmaya gerek yok.

bugün bende tribünde yerimi alacam.hava çok güzel inşallah bugün stad dolar.

mehmet yılmaz

güzel bir pazar günü Samsun'da
hava sıcaklığı gayet makul...
ramazana ve iftara yakın bir saatte maçın bitecek olmasına rağmen kalabalık olacağını düşünüyorum.  

kolay bir maç olmayacağı kesin; zira atsak bile yeme riski her daim var.

kazanmak lazım! bahanesi yok çünkü.

fotoğrafları gece paylaşırım nasip olursa.

ozkan17

arkadaslar burda maclar haqkkında konusuyoruz demı :?:  o zaman ıddaaanın ne yerı war burda alllalala  zaten ıddaa hakkında konusmak ısteyenler ıcınde ayrı bı ıdddaaa bolumu war..

Tribün_ali

Bu gün hava güzel mahalleden 5 arkadaş formalarımızı giydik maca gidecegiz inşalah alacagız macı

Gurbetci Bülent

Arkadaslar atmosfer nasil tribünler neyi gösteriyor dolcakmi stad.Skor Tahminim   4-1 yada 5-2

Kadir ÇELEBİ

mac icinden ve stad durumundan haberdar olan arkadaslar zaman zaman aktarırlarsa guzel olur...

s_uzunkaya

cem 55

macla ilgili samsuni den aldıgım bilgileri paylasayım arkadaslar.macta 6-7 bin civarında taraftarımız var.kırmızı forma siyah sortla sahaya cıkmısız.kalede mehmet bölükbası defansta can kenan hakkı murat duman orta saha zafer ömür serkan eyüpoglu celil forvette caner serkan aykut 11 ile mücadele ediyoruz.boludan münferit olarak 7-8 kişi macı seyrediyomus macla ilgili bilgileri aldıkca yıne paylasacagım arkadaslar takımımıza bol sanslar

tanju55

tskler cem senden gol haberleride bekliyoruz

Kadir ÇELEBİ

bilgiler icin tsk. m.bolukbaşımı bu adam beni dusunduruyorr.!! macın gidişatı hakkında bilgiler ne yonde ? cem

Gurbetci Bülent

dakika 15 arkadaslar bilgi veren varmi durum nasil kim daha iyi oynuyor 3 puan gözüküyrmu?