TFF 1.Lig, 7.Hafta l SAMSUNSPOR 0-0 Boluspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 01 Ekim 2007, 22:32:30

« önceki - sonraki »

berusa55

o kadar istikrarsız bir takımız ki bu takım benim ümitlerimin yesermesini engelliyor ne yazık ki :cry:

veis

evet yücel hoca sonuna geliyor son 3 haftası kaldı bana göre.

Forvetim

yücel hocayıda eleştirmek isitiyorum: sanki biz beraberliğe oynuyoruz sanki biz deplasmanda oynuyoruz niye dk 89.da adam alıyon oyuna bu nasıl bir oyun anlayışı biz yüklenirken yücel hoca 89 da oyuncu değiştiriyor :!:

Daha önce bir maçta da aynısını yaptı hoca ve ben de burada belirttim, son dakikalarda oyuncu neden değiştirilir ? galipken ve sadece zaman kazanmak için, mağlupsan son dakikalarda pele olsa ne yapar, oyunu çevirmek istiyorsan daha önce değiştirmelisin. herkesin bir eksik yanı vardır, bunu hocaya birisi izah etsin..

Tribün_ali

Kendi evimizde oynadıgımız maclarda hiç yüzümüz gülmedi ne zaman yüzümüz gülüp cıkacaz maca geince bahane aramaya gerek yok sen güzel  oynayınca gelir hepsi

mehmet yılmaz

Yücel hocanın 87. dakikada emre balakı oyuna alması eleştiriliyor ancak bunun sebebi şudur; Emre köşe atışlarında kafa vurup gol atabilen bir futbolcu. maç boyunca çok fazla korner kazandık lakin gole çeviremedik. son dakikalarda korner kazanırsak Emre'den faydalanmak istedi bence.

@edmontdante
Mustafa sinecek'i nereden buldun yahu? çocukluk yıllarımızın en önemli figürlerinden birisidir kendisi. Beşiktaş'a, Fener'e attığı goller hatrımızda.

cem 55

ben yücel hocayla ilgili elestirilere katılmıyorum yücel hoca kendini ispat etmiş basarılı bi hoca 7.haftaya kadar kadroyu olustururken ki tercihlerini de begeniyorum belli bölgelerde arayıs içersinde 2-3 hafta sonra takımın da kadronun da oturacagını ve yücel hocanın da basarılı sonuclara imza atacagını düsünüyorum genclere sans vermesi de diger artı özelligi.emre balaga son anlarda sans vermesini de dün mac içersinde samsuniyle tel.de konusurken cem cok korner kazanıyoruz ama henüz etkili olamadık demişti bende keske emre oyunda olsa abi demiştim çünkü emre kornerlerde ve serbest vuruslarda kafa toplarında cok basarılı bencede hocamız bundan faydalanmak istemiştir.

CarSambaLi.Lord

Siz Futbol mu biLiyoSunzu onu bunu eLeŞtiriyoSunuz . . .  :evil:  ßiri ßi yorum Yapar MantıkLı geLir Sizde Ona göre Yorum yaparSınız . YüCeL hoCa Daha Ne YapSın maÇı izLeyenLer ßen Trüßündeydim maÇı izLemedim SeSim gitti Direkten topumuz DönmüŞ görmedim Tezahürat Yapmaktan . Ama SamSunSpor FutßoLCularını Herkez Tanıyor Maddi Sıkıntımız war Sizde ßiLiyorSunuz . OyunCular Oynadı OynayaCağı Kadar Hakem Yıktı ßizi zaten FutßoLun AdaLeti yok derLer Dün ßunada Şahit oLduk ama ßiLip ßiLmeden Yorum YapmayaLım . ! YüCel hoCa YanLıŞ FutboLCumu Sürdü aSLarı Yedek ßırakıp YedekLeri Oyuna mı Sürdüde ne yanLıŞ Yaptı anLamıyorum Sizi . . .

veis

bu emre çok kafa golü atacak yapıdaysa dakika 60 da al oyuna 3 dakikada ne yapıcak çocuk mantıksız davranıyor takım ikili pozisyonlarda hep yerde kalıyor çok güçsüzüz.antremanlarda baskıcı degil daha neler neler.

edmontdante

Alıntı yapılan: "samsuni"
@edmontdante
Mustafa sinecek'i nereden buldun yahu? çocukluk yıllarımızın en önemli figürlerinden birisidir kendisi. Beşiktaş'a, Fener'e attığı goller hatrımızda.

Mustafa SİNECEK unutmadığım futbolculardan.Bir Bursa maçında karşısındaki beki kırmızı kartla oyundan attırdığını,daha sonra onu marke etmeye kalkan başka bir oyuncuya da kırmızı kart gösterttiğini aynı pozisyonda kendisinin de oyundan atıldığını hatırlıyorum.Adamları her seferinde geçince onlarda vurarak çekerek durdurmaya çalışmışlardı ve iki bek de oyundan atılmıştı.

Birde kupa finalinde Samsun'daki maçta golü SİNECEK atmıştı.

bregenz

bravo fazlı55 senı tebrık edııyorum ...sanki senın demenle bızımkıler beraberlk ıcın cıkmıslardı sahaya...sen maclardan once cıkda ona gore bılelım mac sonucalrını.....aferın sana

maca cok tutuk basladık..bolu kalabalık defans ve orta sahayla cıkdı   maca...

bı kontradan gol atsamda ustuna yatsam dıye beklıyordu 3 kez sans onlara geldı ama becerıksız olduklarından dolayı ve hakkının mukemmel kısısel becerıysızle maglup olmakdan kurtulduk...

celıl cok tutukdu serkan ancak 45 dk kondısyonu vardı...kenan sıradan bı oyuncu hıc bı ozelıklı yok..gelşen topa dan dun vuruyor oyun kuramıyor ..ben bunu 2 sendır soylıyorum....

cok dandık topcu...devre arsı ona yol vermek lazım zaten ıyı oyuncu olsaydı onu sezon öncesı gabarlardı...

hakkı bence bu maca damgasını vurdu kafa toplarını aldı topu ayakında tutdu..dengeleı oynadı....yoksa gerı takım cok vasatdı 62 dk sonra oyunuda ılerıye cıkamadık...

ama en onemlısı ılk yarı celılı resmen 22 nr engın piçi bicdı hakem gecısdırdı..ha orada celıl hizlı oyasaydı...caner basabılırdı...

caner tam bı fıyasko....akbabada onu aratmadı..top tutamadı ..sut cekemedı...

sonuc gol atamazsan macı alamazsın...

King Of The North

sabır arkadaşlar sabır,daha dün devlet kapılarında
sürünen bir takımımız vardı,kaç tane topçumuz kamp yaptı ki,hep destek tam destek.

yk55

Alıntı yapılan: "maximum_55"sabır arkadaşlar sabır,daha dün devlet kapılarında
sürünen bir takımımız vardı,kaç tane topçumuz kamp yaptı ki,hep destek tam destek.

evet bence de biraz sabır hakkaten. ligin başlamasına 1 hafta kala herkes ne diyordu bi düşünün
arkadaşlar. lütfen eleştrilerimizi yaparken bunları gözardı etmeyelim. hepimiz bu takım için deli olduk ve halada oluyoruz. bize zaten kimse akılı demez ama sonunda bizde gülecez inşaallah. sabır sabır sabır

jean

kayiplar olacaktir arada sirada bu hallerede sukru sampiyonluktan bahsediyoz

berusa55

kayıplar kesinlikle olacak bu kacınılmaz. ama insana koyan, bu kayıpların kendi sahanda ve bolu gibi takımlara olması :(

samsunlu_alemdar

artık takıma destek ver destek ver bizde karşılık beklioruz daa her gun ses gidiooo ama karşılıgı beraberlik  yada yenilgiiiiii....SOGUTLUBAHCELİLERRR HER ZMAN HER YERDELERRR