TFF 1.Lig, 7.Hafta l SAMSUNSPOR 0-0 Boluspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 01 Ekim 2007, 22:32:30

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: "selahattin55"Arkadaşlar bolu ya kupa maçı için gittiğimizde bolu taraftarı bize iyi davrandı.hatta stadın oradaki lokantaya girdiğimizde lokantadaki herkes bize hoş geldiniz dyerek bizi selamladılar.onun için taraftarına ve yönetimine saygısızlık yapmayalım.hem samsunsporun kaderi bu bizde bir işe yaramazlar ama bize karşı oynarken aslan kesilirler.o maçta erol kadar bizim bölük başıda bize terbiyesizlik yaptı.onun için bir ******* için kulubümüze ceza getirebilecek bir davranışta bulunmayalım.

abi mehmet bölükbaşı deme ya tüylerim diken diken oluyor.o zaten ayrı bir olay.ama gerçekten bolunun insanları çok sıcakkalı insanlar

selahattin55

ÇELEBİ maç esnasında bazen insan kendini kaybediyor ister istemez ama büyütmeye gerek yok.hem celil o maçta adamlarla dalga geçti olağan üstü güzel oynadı boluyu tek başına dize getirdi.adamlarda tepki koydu ama mal bölükbaşı turu onlara hediye etti.İMPARATOR CELİLLLLLLL İMPARATOR CELİLLLLLLLLLLLLL.

selahattin55

ercüment diye diye oda oldu bölükbaşı gibi aynı tasdan sumu içtiler acaba.aynı basket potasına döndüler.gelene geç.bu salaklardan parayı bizmi alıyoruz samsunsporda oynadıkları için.yoksa birde paramı veriyoruz oynadıkları için anlamadım gitti.

celebi

haklısın pamuk abim benim.ama İMPARATOR CELİL CİDDEN O GÜN HARİKAYDI :lol:

alWays

körfez55

biz alem bir taraftarız.bi galibiyetle takımı şampiyon yapıyoruz;bi mağlubiyetle küme düşürüyoruz.

kötü oynadık diyoruz kaleci kötü diyoruz.ama maçta en kötü ihtimalle beraberliği kaçırıyoruz.kötü bir hakeme karşı;kötü gününde olan aynı zamanda karşı takımda gününde olan kaleciye karşı; verilmeyen panaltıya ve son dk golüne karşı biz beraberliği kaçırıyorsak bu takımda iş var demektir.önümüzde daha çok maç var ben eminimki bu takım bu ligde çok can yakacak çok iş yapacak.talihsiz bir yenilgiden sonra bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

MeL_55

mac 4-2 bitecek samsun alacak maci ins.

jean

bu mactan umidim yok tokezlicez yine

kayacan

Alıntı yapılan: "MeL_55"mac 4-2 bitecek samsun alacak maci ins.

en az 3 yemeye başladıkya 4-3 yeneriz diyorum ben.

O.YILMAZ

Alıntı yapılan: "jean"bu mactan umidim yok tokezlicez yine

Sevgili dostum Samet; henüz maçın falına bakmadım. Maç için yola çıkmadan bakacam ama sen açma böle ağzını. Sen böle deyince yeniliyoruz.

Bana göre bu maçta dahil olmak üzere önümüzdeki 4 maç 12 puan.

Sevgili Körfez55; dün akşam maçın skoruna yasıyan yenilginin moral bozukluğundan olsa gerek burada yaptığın yorumu hiç düşünmemiştim. Kötü oynadığımız bir maçta en kötü ihtimalle beraberliği kaçırıyorsak çok can yakarız. Yorumuna katılıyorum.

Sol Açık

Samsunspor'u azıcık tanıyorsam, gider Elazığa puan verir, Antepe verir, ama Boluya Giresuna Orduya vermez...

Yani yapacak birşey yok, Karadeniz takımlarını severiz ama puan vermeyiz...  :lol:

Bence gollü bir galibiyet alırız, ama kesin alırız...

Esas sonraki 3 maç önemli, 11.haftaya 18-20 puanla girersek devreyi iyi bir yerde bitirmeyi garantileriz...

AllydeenleaR

gel bakalım erol :evil:
ameliyatlı halimle sana bağırmaya gelecem... :twisted:

MeL_55

Alıntı yapılan: "AllydeenleaR"gel bakalım erol :evil:
ameliyatlı halimle sana bağırmaya gelecem... :twisted:

gecmis olsun allydennlear

selahattin55

SAMSUNSPOR taraftarı büyüktür küfür etmez.ama yakalarsa ...ker affetmez.ama içimizde öyle bir taraftar vardıki bolu da hocayla bölükbaşına maç esnasında demediğini bırakmadı maç tan sonrada siz daha iyisini bilirsiniz hocam dedi ve bölükbaşına özellikle tezavrat yaptı.kim bu tabiki esrarengiz ladikli eyüp.

celebi

Alıntı yapılan: "selahattin55"SAMSUNSPOR taraftarı büyüktür küfür etmez.ama yakalarsa ...ker affetmez.ama içimizde öyle bir taraftar vardıki bolu da hocayla bölükbaşına maç esnasında demediğini bırakmadı maç tan sonrada siz daha iyisini bilirsiniz hocam dedi ve bölükbaşına özellikle tezavrat yaptı.kim bu tabiki esrarengiz ladikli eyüp.

abi adam maç boyunca soy sop ar namus bırakmadı dümdüz gitti.sonrasında "sayın hocam siz en iyisini bilirsiniz ama sayın hocam acaba" falan gibi cümleler kurmaya başlamıştı.ya bu eyüp valla süper adam ya :lol:  :lol:  :lol: