TFF 1.Lig, 7.Hafta l SAMSUNSPOR 0-0 Boluspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 01 Ekim 2007, 22:32:30

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

türkiye kupasında yenildğimiz bolu maçının rövanşını almalıyız - kendi evimizde olmak bizim için avantaj ama karşıyaka maçındaki gibi cılız atatklarla ve defanns ta yapılan hatalarla bu iş olmaz - canerin çok çalışması lazım - ferdiunu ben hiç beğenmiyorum her çıktığı maçta berbat oynuyor onun yerine sercan oynarsa iyi olur

YORUM SİZDE ARTIK

mehmet yılmaz

TFF Birinci Lig 7. Hafta Karşılaşması
Samsunspor-Boluspor
Samsun 19 Mayıs Stadı
6 ekim 2007 Pazar
Saat: 16:00

Alıntı
Takımlar O G B M P
1. Kartalspor 6 4 2 0 14
2. Sakaryaspor 6 4 1 1 13
3. Antalyaspor 6 3 2 1 11
4. Giresunspor 6 3 2 1 11
5. Orduspor 6 3 2 1 11
6. Erciyesspor 6 3 1 2 10
7. Eskisehirspor 6 3 1 2 10
8. Malatyaspor 6 3 1 2 10
9. Karşıyaka 6 2 3 1 9
10. Kocaelispor 6 3 0 3 9
11. Samsunspor 6 2 2 2 8
12. Boluspor 6 2 2 2 8
13. Diyarbakırspor 6 1 4 1 7
14. Gaziantep BB 6 1 1 4 4
15. Altay 6 1 1 4 4
16. Mardinspor 6 1 1 4 4
17. İstanbulspor 6 0 3 3 3
18. Elazığspor 6 0 1 5 1

Alıntı66/67 Samsunspor Boluspor 1-0 ( 2.Lig)
Boluspor Samsunspor 0-0 ( 2.Lig)
67/68 Samsunspor Boluspor 1-1 ( 2.Lig)
Boluspor Samsunspor 2-0 ( 2.Lig)
68/69 Samsunspor Boluspor 3-0 ( 2.Lig)
Boluspor Samsunspor 0-1 ( 2.Lig)
70/71 Samsunspor Boluspor 1-0
Boluspor Samsunspor 2-1
71/72 Samsunspor Boluspor 2-0
Boluspor Samsunspor 1-0
72/73 Samsunspor Boluspor 1-0
Boluspor Samsunspor 6-0
73/74 Samsunspor Boluspor 1-2
Boluspor Samsunspor 1-0
74/75 Samsunspor Boluspor 3-0
Boluspor Samsunspor 2-1
76/77 Samsunspor Boluspor 0-0
Boluspor Samsunspor 1-1
77/78 Samsunspor Boluspor 2-0
Boluspor Samsunspor 1-0
78/79 Samsunspor Boluspor 1-1
Boluspor Samsunspor 2-0
79/80 Samsunspor Boluspor 0-1 ( 2.Lig)
Boluspor Samsunspor 0-1 ( 2.Lig)
82/83 Samsunspor Boluspor 2-1
Boluspor Samsunspor 2-1
86/87 Samsunspor Boluspor 3-0
Boluspor Samsunspor 0-0
87/88 Samsunspor Boluspor 3-1
Boluspor Samsunspor 2-0
88/89 Samsunspor Boluspor 0-3 (H)
Boluspor Samsunspor 2-0
89/90 Samsunspor Boluspor 1-1
Boluspor Samsunspor 2-1
91/92 Samsunspor Boluspor 2-2
Boluspor Samsunspor 2-0

Oynadığımız 36
Galibiyet 12
Beraberlik 8
Mağlubiyet 16 ( 1'i hükmen 0-3)
Attığımız gol 35
Yediğimiz gol 42

Samsun'da... O 18 G 10 B 5 M 3 A 27 Y 13
Bolu'da... O 18 G 2 B 3 M 13 A 8 Y 29

Boluspor'a karşı içeride üstünüz ama genelde gerideyiz. Yıllar öncesinde Samsun'da oynanan ve 2-2 biten Bolu maçında tribündeydim. İlk maçlarımdan biriydi. Bolu taraftarı da gelmişti. Bolu'nun gollerini Arif atmıştı; bizimkileri ise Milinkoviç ve Ertuğrul...

Çok gol atıp çok gol yiyoruz. Yine gollü bir maç olacağa benziyor. Artık ne mazeret kaldı ne de kredi. Bu maçla birlikte ardarda içeride oynayacağımız üç maçı da kazanıp zirveye yaklaşmak istiyoruz.

Gurbetci Bülent

3 puan bizim olur diye düsünüyorum belki takimda moraller sifir ama CELIL KENAN ve SERKAN abileri var onlar gerekli destegi verir futbolculara.
3.4 tane atariz ama kac yeriz onu bilmem benim tahminm 3-1 bizim bu mac

celebi

içerideki 3 maçıda kazanıp üst sıralarda kendimize iyi bir yer ediniriz diye düşünüyorum.bu maçıda rahat olmsada alacağımızı düşünüyorum.

veis

kupa maçında seyrettigimiz bolu geliyorsa samsuna enaz 3 tane yer gider ama yeni transferleri golcüleri murat var ona maksimum dikkat etmek lazım.

ahmet55

Bolu tehlikeli bir rakip bizim için.ömer ve erol'a ekstra bi önlem alınmalı.Bize karşı inanmış ayağında çıkarlar maça.Bu maçtan beraberlik çıkar anca.güven kaybı oluşacak bizimkilerde.inşallah beni yanıltırlar.

ozkan17

veıs abı ne yaptın transfer donemını actın he sen :lol:  nere adam alıyolar bu zamanda..BU hafta bolu degıl fener gelse s.. s... yenmek ZORUNDAYIZ..

Sinan Akyol

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Sitenize yeni üye oldum.Kupa maçının bütün yorumlarını okudum.Biz "YARENLER" e ve BOLUSPOR'a karşı yaklaşımınız için teşekkür ederim.İnşallah bu hafta bizler Samsun'a geleceğiz.İyi oynayanın kazanacağı bir maç olsun.Boluspor olarak özellikle kupada sizinle yaptığımız maçtan sonra takım canlanıp,süper top oynamaya başladı.Diyarbakır da  tek kale oynadık;90' da kendi kalemize attık.Bursa da 2 top direktel döndü,2  kere kaleciyi geçip atamadık ve yenildik.İstanbul maçı ise 1000 defa oynasak 1 defa berabere bitecek bir maçtı.Bizim de sizin de sıkntımız kolay gol yemek!Atmada sorun yok.Demek ki az yiyen kazanır;ama gollü bir maç olur.Artık düşmeyeceğimizden eminiz,olursa ilk 6 süper olur.Ama kim  çıkarsa çıksın "karadeniz" takımı çıksın.

celebi

Alıntı yapılan: "Sinan Akyol"Arkadaşlar öncelikle merhaba.Sitenize yeni üye oldum.Kupa maçının bütün yorumlarını okudum.Biz "YARENLER" e ve BOLUSPOR'a karşı yaklaşımınız için teşekkür ederim.İnşallah bu hafta bizler Samsun'a geleceğiz.İyi oynayanın kazanacağı bir maç olsun.Boluspor olarak özellikle kupada sizinle yaptığımız maçtan sonra takım canlanıp,süper top oynamaya başladı.Diyarbakır da  tek kale oynadık;90' da kendi kalemize attık.Bursa da 2 top direktel döndü,2  kere kaleciyi geçip atamadık ve yenildik.İstanbul maçı ise 1000 defa oynasak 1 defa berabere bitecek bir maçtı.Bizim de sizin de sıkntımız kolay gol yemek!Atmada sorun yok.Demek ki az yiyen kazanır;ama gollü bir maç olur.Artık düşmeyeceğimizden eminiz,olursa ilk 6 süper olur.Ama kim  çıkarsa çıksın "karadeniz" takımı çıksın.

öncelikle sitemize hoş geldin sinan kardeş.sizinde bizim gibi sanırım defans ve kaleci sıkıntınız var. o yüzden bol gollü geçeceğini zannediyorum.evet yaren kardeşlerimiz kupa maçında bizi çok iyi karşılamışlardı. inşaalah samsundaki kardeşlerimizde sizi iyi karşılarlar.ama bizim hedefimizi sanırım sizden daha büyük :wink:  o yüzden bizim almamız gerek bir maç.

Tribün_ali

İlK defa bu kadar rahat konuşuyorum bu macı kesin alacaz

alWays

maçı alıcaz bende ilk defa böle birazda şımarık çoçuk misali sölüyorum bu maçta inanıyorum.. bolulu kardeş başımızın üstünde yeriniz var ama erola çok sövücez bilmiş olun sonradan yok topçumuza sövdünüz filan muhabbeti dönmesin...

forza_devil

Alıntı yapılan: "alWays"maçı alıcaz bende ilk defa böle birazda şımarık çoçuk misali sölüyorum bu maçta inanıyorum.. bolulu kardeş başımızın üstünde yeriniz var ama erola çok sövücez bilmiş olun sonradan yok topçumuza sövdünüz filan muhabbeti dönmesin...

aynen kardeşim dediklerine bende katılıyorum... memlekenden ekmek yiyipde arkasından söven adam hiçbir zaman adam olamaz... bir defa ihanet etmişse bunu yarın yine tekrarlar... bolu macında düşmanımız olucak ama bolulu taraftarlar, yönetim yada futbolcu değil... şerefsizin biri erol karbuzcu olacak.. şimdiden kusura bakmayın bolulular... severiz sizi tarihden ve yöreden dolayı ama malumunuz burda adamlık halsiyet söz konusu.. adama adam gibi i..nye i..bne gibi davranırız

forza_devil

ayrıca forumumuza hoş geldin yöremin insanı(krdşm)

celebi

biz boludayken dedşiğim gibi yarenler bize çok iyi misafirperverlikte bulunmuşlardır.ancak hala celile ettikleri küfür kulaklarımda.biz bolulu yarenleri severiz diğer futbolcularla işimiz olmaz ama erol varya erol o hakkını alacaktır yani :twisted:

selahattin55

Arkadaşlar bolu ya kupa maçı için gittiğimizde bolu taraftarı bize iyi davrandı.hatta stadın oradaki lokantaya girdiğimizde lokantadaki herkes bize hoş geldiniz dyerek bizi selamladılar.onun için taraftarına ve yönetimine saygısızlık yapmayalım.hem samsunsporun kaderi bu bizde bir işe yaramazlar ama bize karşı oynarken aslan kesilirler.o maçta erol kadar bizim bölük başıda bize terbiyesizlik yaptı.onun için bir ******* için kulubümüze ceza getirebilecek bir davranışta bulunmayalım.