TFF 1.Lig, 6.Hafta l Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 24 Eylül 2007, 20:32:08

« önceki - sonraki »

King Of The North

Hadi ya tam da form tutup rakiplerinin altına ettirirken sakatlık haberi kötü oldu :cry:

jean

bence oynar oynamasada alriiz yine maci hella olsun sakat hald eoynamis 4 tanede guzle gol atti

kayacan

İstikrar için galibiyet gerekli.Bu maçtan alınacak bir galibiyet bizi zirveye taşır o havaylada ligin sonunu iyi bir şekilde getiririz.

ali ihsan

Kral golünü gene yazacaktır.Alacaz da bu maçı...

O.YILMAZ

Karşıyaka gerekli önlemleri tedbirleri alacaksa bizimde gerekli önlem ve tedbirleri alacak teknik heyetimiz var. Ben her zaman olduğu gibi bu maçıda alırız diye düşünüyor ve 3 puan için umutluyum.

Eğer bir aksilik olmazda bu maçtan 3 puanla ayrılır ve içeride oynayacağımız 3 maçtanda galibiyetle ayrılırsak takım liderlik potasında yer alır ve takımın ve şehrin havası olduğundan daha da ileri seviyelerde şampiyonluk havasına girer diye düşünüyorum.

Bu açıdan içeride oynayacağımız 3 maç öncesi bizim açımızdan viraj diyebileceğimiz bir maç.

Diğer bir konu ise dışarda henüz malubiyetimiz yok. Gerçi 2 maç oynadık ama 4. hafta sonundaki istatisklere göre deplasmanın en iyi takımları arasındaydık.

Geçen seneki futbol ile puan alabildysek bu sene harikalar yaratmamaız için hiç bir neden göremiyorum. Ya da sadece uçuyorum. :D

alWays

ist grubu gidiyomu ksk maçına ona göre zıplayalım sizin araca :)

berusa55

MeL_55

Alıntı"Karşıyaka maçı çok önemli"

Orduspor karşısında aldığı 7-5'lik galibiyetle morallenen Samsunspor hafta sonu deplasmanda oynayacağı Karşıyaka maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Nuri Asan Tesisleri'nde teknik direktör Yücel İldiz gözetiminde bugün yapılan çalışmaya kaburgasında çatlak bulunan Serkan Aykut dışında tüm oyuncular katıldı.

Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda oyuncular kondisyon çalışması sonrası taktik ağırlıklı çalıştı. İdman boyunca oyuncuların neşeli oldukları gözlenirken teknik direktör Yücel İldiz, hata yapan oyuncuları sık sık uyardı.

Antrenman öncesinde açıklama yapan teknik direktör Yücel İldiz, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Karşıyaka karşılaşmasının çok zor geçeceğini söyledi.

Lige iddialı giren ancak son iki haftayı beraberlikle tamamlayan Karşıyaka'nın bu hafta galibiyet için tüm gücüyle mücadele edeceğini ifade eden İldiz, ''Bunun bilincindeyiz. Karşıyaka lige iddialı giren bir takım. Ancak son iki haftadır berabere kalıyorlar. Saha avantajını da kullanarak bizi yenmek isteyecektir'' dedi.

Samsunspor'un başarı grafiğinin arttığını ve bu artışın devam edeceğine inandığını belirten ildiz, ''Bizim de iyi bir gidişatımız var. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Bu maçtan sonra 3 hafta üst üste kendi sahamızda oynayacağız. Bu nedenle Karşıyaka maçı bizim için çok önemli'' diye konuştu.

İldiz, sakatlığı nedeniyle bu haftayı dinlenerek geçirmesini istediği Serkan Aykut'un durumunun maç günü netlik kazanacağını kaydetti.

MeL_55

slm arkadaslar uzun bir aradan sonra geri döndüm. sizleri 2,5 ay da cok özledim...

alWays

evet yokmu ist grubundan ses soluk 5 kişiyle ist hazır bekliyorum maça gitmek için evet izmire 1 2 :)

Tribün_ali

Alıntı yapılan: "alWays"ist grubu gidiyomu ksk maçına ona göre zıplayalım sizin araca :)

ulan nerde beleş ordasın a.q

alWays

maço

ıstanbuldan gıdecekmısıznız arkadaslar pazartesı olması benı etkıledı acıkcası ben gelemıyorum ama arkadaslar gıdecek sanırım.olmadı altaya daa :D

timofte

Sezon başında hazırlıklar gecikse de bu ligi kaldırabilecek bir kadro oluştu ve moral olarak da üst seviyedeyiz. Düşmenin şokunu atıp yavaş yavaş bir şeylere inanmaya başladık. Hedefi olan bir takım olmak için istikrar çok önemli. O yüzden bu maçtan mutlaka puan çıkarmalıyız. Zor maç olacağı kesin ama bizim takım tecrübeli oyunlardan kurulu. Orta sahamızda biraz zaafiyet var. Eski bir Ksk'lı olan Ömür'ün sergileyeceği performans önemli. Maç Atatürk Stadı'nda oynanırsa evsahibi takım seyirci baskısını istediği ölçüde arkasına alamayacak. Bu arada D Smart Samsunspor'un 6.haftada beşinci maçını veriyor. Adamlar geç de olsa öğrendiler işi.

ozkan17

arkadaslar karsıyakanın son uc dort macını ızledım ole adının karsıyaka oldguuna bakmasın kımse su andakı g.antep bld. nın bı kumas ustu bıle degıller o dereceler yada elazıga yakın gbıler...

Bence sabırlı oynamalıyız yenemıyosak yenılmemelıyız..1 puan yeterlı bence nede olsa deplasman..mac saatının bu mevsımde lıgada 20,00de olması enteresan..

Ayrıca İSTANBUL GRUPP HAYDI BIRLIK OLUN GELIN BU MACA SAMSUNDAN DA GRUPLARA BI SESLENMEKDE FAYDA WAR AMA GELEBILCEKLERINI SANMIYORUZ SAYET KONUSTUM BI KACIYLA GELEMICEKLERINI BUYUK IHTIMAL SOLEDILER

ÇILDIRT BIZI DELIRT BIZI SAMSUNUMMMMM BU LIGADAN KURTULALIMMM :D