TFF 1.Lig, 6.Hafta l Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 24 Eylül 2007, 20:32:08

« önceki - sonraki »

timofte

Alıntı yapılan: "edmontdante"
93/94 Samsunspor Karşıyaka 1-2.Bu maçı hatırlayan var mı?Son 10 dakikada ne yağmur yemiştik.Öyle böyle bir yağmur değildi yine bu seneki gibi sel falan olmuştu.Çıkış kapılarında dizimize kadar su biriktiğini  ve o suyun içinde yürüdüğümüzü hatırlıyorum.

Hatırlanmaz mı, şehir tarafındaki kale arkasında Söğütlübahçelilerin içindeydim. Ksk'nın ligde kalma şansı yok gibi bir şeydi, taraftarı gelmemişti. O maçı almaları da nitekim yetmedi. Maçın başında rahmetli Müjdat'a fb maçındaki futbolundan dolayı baya bir tepki vardı.
Günlük güneşlik hava, son dakikalarda öyle bir bozmuştu ki, stadın tamamına yakını boşaldı. Biz grupla birlikte yağmur yeme pahasına bağırmaya devam ettik. Yağmuru sağlam yediğimiz maçlardan birisidir. Şimdiki gibi stadın tamamının kapalı olacağını o zaman düşünmek hayal gibiydi. Golümüzü Ercan atmıştı.

Sol Açık

Oh be Samsunspor'u çıplak gözle izleme şansım geldi sonunda... İzmir'deki Samsunsporlulara duyurulur...  :lol:

Maça gelince, abartmayalım, bu maç Ordu maçına benzemeyecek, ama ben Karşıyaka'dan erken bir gol yemezsek, kontraataklarla etkili oluruz diye düşünüyorum (gerçi yesek de atarız ama...  :lol: )...

Ben bu maçta hücumdaki en etkili silahımızın Serkan değil, Caner ve Celil olacağını düşünüyorum, ama Serkan da mutlaka oynamalı ve ortasahaya yakın durmalı, bence Serkan'ın öldürücü darbesi bu maçta golleri değil asistleri olur...

Karşıyaka içinse ben geçmiş maçlarının çok şey anlattığını düşünüyorum. İlk maç Giresun'da 0-0, ikinci maç Altay'a karşı 3-0 galibiyet (bu sezon Altay'ın çok sıkıntılı olduğunu unutmayalım), Sakarya'da 3-0 yenilgi, İzmir'de Diyarbakır ile 2-2 ve İstanbul'da zor kurtarılmış 1-1'lik beraberlik. Beraberlik takımı görünümündeler ve tek zor maçlarını Sakaryaya kaybedip bence ciddi hiç maç kazanamamışlar...

Bence yenilmeyiz, ama yensek de ne güzel olur...

caneRisse

biz karsıyakaya 5 atar 1 sayarız yaa merek etmeyın sizz

celebi

Bu hava ile Karşıyakayıda Allahın izniyle yeneceğiz :lol:

ahmet55

sıra karşıyakada.bumaçıda alıp üst sıralara tırmanmaya devam.

gökhanksk

Herkeze merhaba arkadaşlar ben karşıyaka taraftarıyım..Maça sizleride bekliyoruz..Zaten bu maç kaçmaz tribünde müthiş şovlar planlanıyor..Sopalı pankartlar ve maçda göreceğiniz vefa isimli proje..Biz karşıyakalıyız izmirli değil..

ali ihsan

Foruma hoşgeldin.İyi bir maç olur inşallah ve kazananda biz oluruz.Lige kötü başladınız,bizse artık toparlanıyoruz.Yenileceğimizi düşünmüyorum.Samsun maçları hariç diğer maçlarda size başarılar dilerim.

celebi

Alıntı yapılan: "gökhanksk"Herkeze merhaba arkadaşlar ben karşıyaka taraftarıyım..Maça sizleride bekliyoruz..Zaten bu maç kaçmaz tribünde müthiş şovlar planlanıyor..Sopalı pankartlar ve maçda göreceğiniz vefa isimli proje..Biz karşıyakalıyız izmirli değil..

Gökhan kardeş aramıza hoşgeldiniz.inşaallah dostluk rüzgarlarının estiği bir maç olur. bu maç ben 2 ihtimalli olur diyorum.ya biz sizi yeneriz yada berabere biter diye düşünüyorum.Bu senede sizin süper lig  hasretiniz son bulsun derim

tankut

KSK çok koşan genç bir takım. böyle takımların ne yapacağı pek belli olmaz. 1-1 yada 1-2 alırız diyorum. maç hangi gün? İzmir civarındakiler haydi samsunsporu desteklemeye.....

celebi

samsunlu_alemdar

karşıyaka çokkk da iyi bir takım diill biz havamızı bulmuşken bunları 3-0 deviririzz.herkeste agzı açık kalırr .bekle süper lig bizi

celebi

bu maçı çantada keklik görmemek gerekir diye düşünüyorum be alemdar kardeş ancak inşaalaah senin dediğin gibi olur

CarSambaLi.Lord

SamSunSPorumuzu Herkez DepLaSman Takımı oLarak Görüyo iLk 3 Puanımızı KoCaeLi depLaSmanında aLdık :)  KarŞıyakada Korku vardır önLem aLaCakLar Ama YüCeL hoCamız ßu engeLi aŞaCaktır :) KarŞıyaka karŞıSında ßu futßoLLa Devam ederSek ordan FarkLı gaLißiyetLe Geri Döneriz

maviay55

takım oturdu herşey yolunda görünüo kral-celil elele samsunum süperlige..haydaaaaaa :):) karşıyakayıda devirmeliyiz

ali ihsan

Rehavete kapılmazsak en kötü beraberlik alırız.Ciddi olursak 3 puan bizim olur.Bu ligde kolay maç yok .Bunu  geçen sene gördük.Ciddiyeti elden bırakmaz ve hırsımızı muhafaza edersek seneye Süper Lige döneriz.Bunun için bu maçları kayıpsız geçmeliyiz.