TFF 1.Lig, 4.Hafta l Kocaelispor 2-3 SAMSUNSPOR

Başlatan mehmet yılmaz, 09 Eylül 2007, 23:39:45

« önceki - sonraki »

CarSambaLi.Lord

KoCaeLi maçının FotoğrafLarı war mı warSa 1 zahmet KoıyarmıSınız

34 SS 1965

bızım bı ozkan dıleye eleman vardı adam wedıo foto falan cekıyodu celıl buna sarıldı bu sersemlestı hala etkısı altında galıba koymadı daha bızde beklıyoruz gorusen ulasan varmı bu adama ya:D:D

körfez55

Alıntı yapılan: "samsoon"bla bla bla...

biz hesabı izmit ismetpaşa stadın kapadık bence sende daha fazla uzatma.bizde işimize bakalım zaten ne zamandır meşgul ediyosun bizi.tamam git bundan sonraki maçlarda başarılı olun inşallah.bu konuda daha fazla bişey yazmak istemiyorum.bence sizde uzatmayın renkdaşlarım.

ahmet55

ya arkadaşlar ne olur şuna cevap vermeyin.ne mal olduğu ortaya cıktı.boşuna zaman harcıyoruz bunun gibileri için.

bengülü

Alıntı yapılan: "berusa55"
sevgili bengulu...harika bir resim.ama bunu buyuk olarak nasıl görebilirz.resmi tıkladığımız zaman acılan image sayfası var ya hani orası upload yeri değil mi?yani ben bu resmin buyuk halini görmek istiyorum.yardımcı olursan sevinirim

sevgili berusa55 ben bu resmi samsunspor resmi internet sitesinden alıntı yaptım ordada resim küçük keşke büyük olsada resim bizde zevkle baksak

King Of The North

şu misafir nickli şerefsizi at artık siteden
admin kardeş,şurda muhabbetimize salça olup durmasın

yönetici

Alıntı yapılan: "battal55"şu misafir nickli şerefsizi at artık siteden
admin kardeş,şurda muhabbetimize salça olup durmasın

sevgili battal bu zat foruma samsoon nickiyle üye oldu, siteden atıldığı için "misafir" olarak geçiyor.

jean

lan olm yeniyoz yeniyoz yeniyoz daha ne istiyon yetmedimi yetmezsse bu macin samsunuda var ordada yeneriz yeterki sen gocun

King Of The North

Alıntı yapılan: "admin_"
sevgili battal bu zat foruma samsoon nickiyle üye oldu, siteden atıldığı için "misafir" olarak geçiyor.

demek ki cok canı yanmış hodrimaymunun :lol:

Tribün_ali

Deli olsun körfezin i.. her zaman her yerde yaslıyoz kocaeline ANTİ KÖRFEZ

CarSambaLi.Lord

ArkaDaŞLar KoCaeLi maÇının FotoğrafLarı warSa 1 Zahmet KoyarSanız Sevinirim.KoCaeLiLi Sende FazLa KonuŞma ßizim 1 Taraftarımız 1 koCaeLine ßedeLdir.

HERKEZ SAMSUNLU OLAMAZ SAMSUNLU OLMAK YÜREK İSTER !