TFF 1.Lig, 4.Hafta l Kocaelispor 2-3 SAMSUNSPOR

Başlatan mehmet yılmaz, 09 Eylül 2007, 23:39:45

« önceki - sonraki »

Gurbetci Bülent

Kusura bakmayin ama bi sorum var.
Ben 1985 den beri her macini ya radyodan dinleyen yada tv den bakan bir samsunspor taraftariyim.
Birsey anlamadim..FORZA SIRINLER.....SÖGÜKLÜ BAHCELER....CANIKLI MEKANSIZLAR...
bunlar niye maclarda birlesmiyorlar ( ne demisler bi elin nesi iki elin sesi var)
Tribün yikilir be samsun samsun diye hem ses daha iyi gider hemde karisiklik olmaz burdan takip etdigime göre.

Sadece Samsunspor

cok soyledik ama olmadi simdi biraz toparladilar sezon ortalarinda tam bir toplasma olur  :wink:

GençKozluklu

Herkes ayrı grup olabilir belki ancak en azından tezahürat noktasında tek ses tek yürek olunursa çok daha etkili olacaktır.

Bu coşku takıma ve şehrin kenetlenmesine de çok olumlu yansıyacaktır.

Statda daha güzel bir ambians olacak rakiplerimiz sahada boğulacaktır. Kısa sürede mutlaka bu yönde bir birliktelik oluşturulması gerekir.

İnşallah bu birlik ve beraberlik kısa sürede sağlanır.

Kocaeli'de buluşabilmek dileğiyle...

HoliganSamSunLu

tezahurat olarak bir birlik sanırım bu sene olacak gibi gözküyor erciyes maçında güzel bi ambians vardı inşallah gelecek haftalarda bu güçlenerek devam edecektir..

Sadece Samsunspor

genel haberler bolumu silinmis mecbur en guncel yer olarak burayi buldum:

Alıntı"Ordu yükseliş maçımız olacak"
Samsunspor Kulübü Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü İmran Okumuş, sahalarında aldıkları 3-0'lık Kayseri Erciyesspor mağlubiyetinin morallerini bozmadığını, sahalarında oynayacakları Orduspor maçının kilit maç olduğunu belirterek, "Orduspor maçı, takımın yükseliş trendi olacak" dedi. Okumuş, "Bu takımda herkes iyi futbol oynayacak, başka şansı yok" şeklinde futbolcuları da uyardı.

Nuri Asan Tesisleri'nde haftalık değerlendirme toplantısı düzenleyen Okumuş, Kayseri Erciyespor maçındaki mağlubiyetin herkesi üzdüğünü belirtti. Taraftarın desteğinin çok iyi olduğunu, sergilenin performanstan memnun olduklarını ifade eden Okumuş, rakibin kendilerinden daha iyi oynaması neticesinde istenmeyen farklı bir mağlubiyetin alındığını söyledi. Hedeflerinin Orduspor maçı olduğunu belirten Okumuş, "Taraftarımıza galibiyet mutluluğu yaşatacağız. Bu maçla çıkışımız devam edecek. Kesinlikle Orduspor maçı takımın yükseliş trendi olacak. Orduspor maçıyla önümüz açılacak ve yükselişe geçeceğiz. Temennimiz bunu başarmak, başarmak için ise elimizden geleni yapacağız. Bize inananları mahcup etmeyeceğiz. Bu takımda herkes futbol oynayacak, başka şansı yok. Başarılı olmaya mecburuz ama şu da bilinsin bu takım 10 maç üst üste kaybetse de hoca kalacak, gece-gündüz demeden çalışan yönetim de kalacak" diye konuştu. Bu hafta deplasmanda oynayacakları Kocaelispor maçından da mutlak galibiyet beklediklerini dile getiren Okumuş, kart cezalısı olan Hakkı dışında tam kadro maça gidileceğini kaydetti.

Yönetim Kurulu çalışmaları hakkında da bilgi veren Okumuş, kulübün yeniden yükselişe geçmesi, sıkıntılarını aşması için gelecek vadeden köklü çalışmaların yapılması için programların hayata geçirileceğini kaydetti. Samsunspor tesislerinin bulunduğu alanda imar uygulanarak satışının yapılması veya dolgu sahası olduğu için çeşitli işletmelerin yapılarak satışının yapılabileceği yönünde karar çıktığını ifade eden Okumuş, konuyla ilgili kurum temsilcileriyle görüşüleceğini vurguladı. Samsunspor Üniversitesi kurulması için de ciddi bir çalışma içerisine gireceğini dile getiren Okumuş, ciddi gelir getirecek bu tür çalışmalarla Samsunspor'un geleceğinin garanti altına alınacağına dikkat çekti.

Diğer çalışmalara da değinen İmran Okumuş, futbolcuların alacağı olan 720 bin YTL'nin bu hafta içerisinde ödeneceğini, Samsunspor için şehrin çeşitli yerlerine konan para kumbaralarının toplanacağını, stada çeşitli reklamların alınacağını da sözlerine ekledi. Bu arada, Samsunspor'a 4 milyon 500 bin YTL alacaklarına temlik koyduran eski yöneticilerle ilgili çalışma başlatılırken, 2 milyon YTL kulübe katkıda bulunan işadamı Cemal Yeşilyurt'un alacağını kulübe bağışladığı öğrenildi.

Kocaelispor maçı hazırlıklarını sürdüren Samsunspor, teknik direktör Yücel İldiz gözetiminde tam kadro antrenman yaptı.

11.09.2007  

Kaynak : İHA [/b]

Samo55

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=6268

Samsun Halk Gazetesine konusmuş başkanımız konuşmalarından anladıgım kadarıyla takıma ve hocaya guven tam... zaten Yucel İldızı begenmiyen arkadaşlar kimin gelmesini istiyorlar takıma altarnatif var mı? maça dönersek rahat galibiyet bekliyorum takım beklenen patlamayı yapar her geçen gün iyiye gidiyoruz artık zafer gelir bizde tıklım tıklım dolu stadda kardeş takım Ordusporu ağırlarız...

celebi

Alıntı yapılan: "Gurbetci Bülent"Kusura bakmayin ama bi sorum var.
Ben 1985 den beri her macini ya radyodan dinleyen yada tv den bakan bir samsunspor taraftariyim.
Birsey anlamadim..FORZA SIRINLER.....SÖGÜKLÜ BAHCELER....CANIKLI MEKANSIZLAR...
bunlar niye maclarda birlesmiyorlar ( ne demisler bi elin nesi iki elin sesi var)
Tribün yikilir be samsun samsun diye hem ses daha iyi gider hemde karisiklik olmaz burdan takip etdigime göre.
BU sene kardeş en azından maçlarda tezahürat birleşmeleri olacak bundan kimsenin şüphesi olmasın

Sadece Samsunspor

beyler samsun - kocaelini macini buyuh ihtimal kocaelisporun radyosu var oradan dinleyebiliriz suan acilmiyor ama mac saatinde acilir heralde - o kadar konu actim samsunspor radyosu diye forumda birileri calismalarimiz var dedi ama hala ses cikmadi  :!:

cem 55

ortak taraftar sitelerinde  nostalji rüzgarı estirip dostluk mesajı verenler kendi sitelerinde gene ucmaya baslamıslar kolpa samsun düsme hattına demeler zibidilere kılım zaten demeler şikeci samsun demeler hep bir agızdan cenebat samsuna 4-5 atarız demeler iyice sacmalamıslar gecen sene de bizi daha izmitte yenen takım cıkmadı diye hava yapıp 4-5 atmaktan bahsedıyolardı ama sonuc ortada 4 tane atıp geldik biz kendi sitemizde kavgasız bi mac olsun iyi olan kazansın derken adamların yaptıgı terbiyesizlige bak biz gene adam gibi izmite gidecez destegin en buyugunu verip takımımızın yanında olacaz bize nasıl davranılırsa da o sekilde karsılık verecez RENKLERİN ASKINA HERYERDEYİZ

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "cem 55"ortak taraftar sitelerinde  nostalji rüzgarı estirip dostluk mesajı verenler kendi sitelerinde gene ucmaya baslamıslar kolpa samsun düsme hattına demeler zibidilere kılım zaten demeler şikeci samsun demeler hep bir agızdan cenebat samsuna 4-5 atarız demeler iyice sacmalamıslar gecen sene de bizi daha izmitte yenen takım cıkmadı diye hava yapıp 4-5 atmaktan bahsedıyolardı ama sonuc ortada 4 tane atıp geldik biz kendi sitemizde kavgasız bi mac olsun iyi olan kazansın derken adamların yaptıgı terbiyesizlige bak biz gene adam gibi izmite gidecez destegin en buyugunu verip takımımızın yanında olacaz bize nasıl davranılırsa da o sekilde karsılık verecez RENKLERİN ASKINA HERYERDEYİZ

bosver sen onlari bizimkiler sahada hepsine verecek cevaplarini :wink:  bizim sitemiz onlar gibi seviyesiz bir site degil :wink:

Çaðrý55

Arkadaşlar Samsunspor u düşüne düşüne rüyama kadar girdi bugün Samsunspor bu haftakimaçı 1 0 kazandığını gördüm ama rakibi kocaeli olarak görmedim diyodumki 5 puan olduk iyidir bundan sonra daha iyi olcaz inşallah.
bakalım rüyam çıkcakmı

celebi

Rüyalar tersine çokar diyorlar ama inşaallah tersine çıkmazda biz bu maçı alırız ya

atakumlueray

geçen seneyi hatırladıkça kendimi gülmekten alamıyorum.maç haftası kendi sahalarında hiç yenilmemişlerdi,bize 5 atacaklardı,stad acaip dolu olcaktı :roll: hatta biz istanbuldan trenle gelecegimizi söylemiştik ya bizi karşılayacaklardı :D ama maçın sonunda sefa sirmen diye aglamaya başlamışlardı :lol:

celebi

Sefa Sürmeni bileme  am inşaallah bu senede aynı manzaralar yaşanır :lol:

samsunlu_alemdar

beyler bakıcaz sitede bize isyan yapıolar ama el mi yaman bey mi yaman göricez.inşallah taraftarın kralını gosterıcez zaten deplasmanda birleşince tum gruplar super oluozzz onlarda gorecekler..