TFF 1.Lig, 3.Hafta l SAMSUNSPOR 0-3 K.Erciyesspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Eylül 2007, 23:33:37

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "KOS"walla bende tugberk kardesime katiliorum antalya macindada aynisi dendi herifler zor kurtardi bi puani. oda yücel hocanin hatasindan eger yücel hoca daha zekice davransaydi alirdik puanlarin ücünüde.

erciyes macini kazanacagimizi düsünüyorum. heriflerin derdi 1.lig degil. bak söylüyorum ayni geyse ninavrupa zamanlarindaki erciyes futbolculari kendi menfaatleri cini ter dökeceklerdir yanni 1. ligi sallayacaklar uefa ve tff ye asilacaklar. erciyesi kimse favori olarak görmesin eger antalya miacindaki gibi oynayalim kesin aliriz nah suraya yaziyorum.

sağol kardeşim alacaz bu maçı artık 3 puan lazım bu haftada puan kaybedersek puan farkı artmaya başlar :wink:

Sadece Samsunspor

Alıntı Tur atlamak istiyoruz

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Bulut, UEFA Kupası 1. turunda karşılaşacakları İspanya'nın Atletico Madrid takımından teknik bir heyetin takımını izlemek için Samsun'a gelecek olmasını değerlendirdi. Bulut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Atletico Madrid'in dünyaca tanınan bir takım olmasının kendileri için bir avantaj olduğunu kaydederek, şunları söyledi: ''Pazar günü deplasmanda Samsunspor ile yapacağımız maçı izlemek için Atletico Madrid'in antrenör yardımcısı Nacho Ambriz'in Türkiye'ye geleceğini öğrendik. Rakibimizin yaptığı transferleri, oyuncularının kimler olduğunu, oyun sistemlerini çok iyi biliyoruz, ama onlar bizim oyun sistemimizi çok iyi bilmiyor. Lehimize olan bu farkı iyi kullanmak istiyoruz. İspanya'da yapacağımız ilk maçtan iyi bir sonuçla dönüp, Kayseri'de tur atlamak istiyoruz.''

Bulut, Samsunspor maçında uygulayacakları taktik ile Atletico Madrid maçında uygulayacakları taktiğin aynı olmayacağını da kaydederek ''Rakibimizin bizi izlediğini biliyoruz. Onlara kendi sahalarında bazı sürprizlerimiz olabilir'' diye konuştu.

demek bizdeki maçta iyi oynamayacaklar a.madrid takımıda bakacak erciyes zayıf rakip diye oyunu hafife alacak - biz kendi maçımızı yeneceğiz erciyes uefa maçını yenecek iyi taktik  :lol:

ozkan17

SAMSUN-ERCİYES ELELE SAMSUN ERCİYES ELELE HEP BERABER MADRİDE ehueheehehe

Gurbetci Bülent

Öncelikle Erciyesspora Madrid karsisinda basarilar diliyorum insallah iyi bir skorla dönerler ordan.
Bizim Maca gelince 2 tane positif bi durum var bizim icin.
1. Yücel hoce boluya nerdeyse 2 takim ile cikti adamin hedefi tek süperlig belli kupaya fazla önem vermiyor adam aslari samsunda birakip bizim icin erciyesspor macinin ne kadar önem tasidigini gösteriyor.
2. Erciyesspor bence derdi süperlig degil UEFA ve Türkiye Kupasi.
Madrid den adamlar gelecek erciyessporun teknik direktörö enayimi en iyi futbolunun adamlara gösterecek bakin belki 2-3 tane en iyi adamini bile oynatmayacak taktik icabi.
Bu düsünceme göre BENCE tabiki hersey aleyimize insallah öylede olur ve nihayetinde 3 Puanlan tanisiriz ve yavas yavas yükselise geceriz.

CarSambaLi.Lord

Alıntı yapılan: "samsunlu_alemdar"çarşambalılar olarak verdıgınız destekten dolayı size tesekkur ederiz..aramızda görmekten mutluluk duyarızzz...
SOGUTLUBAHÇELİ GENÇLİKKK bu hafta stadı beraber yıkmak dılegıylee

ßiz Her zaman DeSteğimizi veriyoruz Her Grupta En az 10 ÇARŞAMBALI Vardır ve ßundan Sonra Dahada Çoğalacak Pankartımız yoktu Onu Yaptırdık Daha ßüyüğünü YaptıraCağız Şimdi Dernek Kurma Çabalarındayız KıSa zamanda Onuda KuraCağız .

HER ŞEY SAMSUNSPOR İÇİN Ne Terme Ne Atakum Ne Bafra BuraSı ÇarŞamba

ÇARŞAMBA OVASI SAMSUNSPORLULARIN YUVASI .

Hep DeStek Tam DeStek . . .

AntZ

Arkadaşlar iki maçta aynı taktikle oynamayacakları bizim maçta kötü oynayacakları anlamına gelmez bence.

Madrit maçında savunma yapıp kontra atağa çıkabilir, bizim maçta da klasik taktiklerini uygulayabilirler.

Hoca Madrit e karşı özel bir oyun planı geliştirmiş olabilir kafasında ama bizim maç a da asılacaklardır. Yedek kadroyla çıkacaklarını da sanmıyorum maça daha 2 hafta var.

ali.burnas

sizin için zor maç.
ama şöle bi avantaj var erciyesin aklı uefada bi bir avantaj olabilir.inşallah kazanırsınız.

O.YILMAZ

D Spor'da ki haftanın maçlarının değerlendirildiği programda K.Erciyes teknik direktörü 3 puan için sahaya çıkacaklarını söyledi.

Bu bir tarafa, her maçın ayrı bir önemi var. Bizim için 3 puan ne kadar önemliyse K.Erciyes içinde 3 puan o kadar önemli. Hatta bizim tam olarak lige hazır olmamamızı değerlendirmek isteyeceklerdir.

Bu maça asılmayacakları gibi bir anlam çıkarmadım. Bu maça asılmayacaklarını düşünen arkadaşlar bana göre yanılacaklar.  :(  :(  :(

Zor olsun ama 3 puan bizim olsun :wink:

Sol Açık

Alıntı yapılan: "O.YILMAZ"D Spor'da ki haftanın maçlarının değerlendirildiği programda K.Erciyes teknik direktörü 3 puan için sahaya çıkacaklarını söyledi.

Bu bir tarafa, her maçın ayrı bir önemi var. Bizim için 3 puan ne kadar önemliyse K.Erciyes içinde 3 puan o kadar önemli. Hatta bizim tam olarak lige hazır olmamamızı değerlendirmek isteyeceklerdir.

Bu maça asılmayacakları gibi bir anlam çıkarmadım. Bu maça asılmayacaklarını düşünen arkadaşlar bana göre yanılacaklar.  :(  :(  :(

Zor olsun ama 3 puan bizim olsun :wink:

Tamamen katılıyorum...

samet

Alıntı yapılan: "samsunlu_alemdar"çarşambalılar olarak verdıgınız destekten dolayı size tesekkur ederiz..aramızda görmekten mutluluk duyarızzz...
SOGUTLUBAHÇELİ GENÇLİKKK bu hafta stadı beraber yıkmak dılegıylee
sağol kardeş hep beraber...tiribün olarakda antalya maçındaki gibi yine birlik beraberlik içinde desteğe devam...

salihcakir

İlk hafta oynadıkları diyarbakır maçını stadda seyrettim. İlk izlenimlerim lige çıkamayacakları yönündeydi. 1.ligin kalbur üstü takımlarından biri oldukları doğru ama hedefi kovalayabileceklerini düşünmüyorum. özellikle savunmalarında ciddi arızalar var. kanatlara seri biçimde top taşırsak çok fazla gol şansı bulabiliriz. kontraya orta sahadaki topu bilen adamları ile iyi çıkıyorlar. hücumlarında genelde sağ tarafta oynayan kaptanları ilhanı arıyor ve onu kullanıyorlar. baskı altında çok hata yaptıkları için üzerlerine olabildiğince gitmeliyiz diye düşünüyorum. orta alanda da seri futbolcuları tercih etmeliyiz. bizim savunmada iyi tarafımız sağ, onların da hücumlarında iyi oldukları taraf sağ kanat. o nedenle sol taraf için yeni bir düzen düşünülebilir. bence savunmaya canı çekip feridun sol tarafta denenebilir.

Biz en azından Antalyaspor karşısındaki oyunumuzu oynarsak ister istemez akılları madrid'de olacak bir erciyes'i mağlup ederiz.

Sadece Samsunspor

Alıntı TAM GÜCÜMÜZLE OYNAYACAĞIZ

Samsunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, yarın akşam ligin en güçlü ekiplerinden biri olan Kayseri Erciyesspor karşısında üç puan almak için mücadele edeceklerini söyledi. Ligin ilk iki haftasında beraberliklerle sahadan ayrıldıklarını belirten İldiz, "Açıkçası fikstür dezavantajımız var. Hazır olan takımlarla oynadık ve önümüzdeki üç maçta da rakiplerimiz öyle. Ancak, her şeye rağmen bu periyodu başarıyla geçmek için elimizden gelen tüm çabayı ortaya koyacağız" dedi.Eksikleri gidermek adına önemli çalışmalar yaptıklarını ve zorlukların üstesinden geleceklerini dile getiren Yücel İldiz, "Oyuncularımın morali iyi durumda. Erciyesspor ligin zorlu ekiplerinden biri. UEFA Kupası'nda başarıyla ilerliyorlar. O kulvarda onlara başarı diliyorum. Ancak, kendi kulvarımızda yani ligde kesinlikle üç puanı almak için mücadele edeceğiz. Futbolcularıma güvenim sonsuz. Kenetlenip zor olanı başaracağız" diye konuştu.Samsunsporluların beklentilerini bildiklerini ifade eden Teknik Direktör Yücel İldiz, "Bu beklentileri boşa çıkarmamak için hep beraber gayretle çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz" dedi. Erciyesspor'un bazı oyuncularına önlem alma konusunda ise İldiz, "Öncelikle rakip bize önlem alsın. Biz kendi oyunumuzu sahaya yansıtacağız. Kendi sahamızda oynayacağımız maçtan taraftarımızın da desteğiyle güzel sonuç almayı hedefliyoruz" diye konuştu.

ozkan17

Ya sankı ercıyesde dunyanın yıldızlarımı war arkadaslar nıye bu kadar kasıyoz kendımızı..İlerı ucda az daha akıllı oynasaydık bence cok korktugumuz antalyayı yenebılırdık bıle..gel gorki son dakkada yucel hocam saolsun mallıgından yedık golu...

Bence artık ılk 3 puanımızı alacagız..

SENİ SEVMEK DELİ GİBİ YÜREK İSTER
BU KALPLER BİR TEK SENDE TİTRER
BİR ALLAH'IM OLSUN BİRDE SEN OL YETER OOOOOOpppp...

Sempatik Bengülü

artık 3 puan almamız şart.bu hafta alıcağımıza inanıyorum

samsunmania

Bence maçın favorisiyiz.Aksilk olmazsa Samsunum 3 puanı alır ve önümüz açılır.