TFF 1.Lig, 3.Hafta l SAMSUNSPOR 0-3 K.Erciyesspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Eylül 2007, 23:33:37

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

TARAFTAR DESTEĞİ ANTALYA MAÇINDAKİ GİBİ OLURSA VE ANTALYA MAÇINDA OYNADIĞIMIZ GİBİ OYNARSAK GALİBİYET ALIRIZ - HİÇ BİR ZAMAN TAKIMLARI BÜYÜTMEYİN SİTEDE BAZI KİŞİLER ANTALYAYI YENEMEYİZ DEMİŞLERDİ SON ANDA PUANI ZOR KURTARDILAR ERCİYES DE NORMAL BİR TAKIM

BENCE BU HAFTA KENDİ EVİMİZDE BU MAÇTAN 3 PUANI ALIRIZ  :!:

DEĞERLİ ARKADAŞLARIM BUNDAN SONRAKİ YORUMLARI SİZLERE BIRAKIYORUM

HoliganSamSunLu

inşallah il 3 puanı erciyesten alacağız maçın pazar olması ve 20 de olmasıda çok iyi bence hem serin hem tatil günü olması nedeni ile stadın dolacağı ümüdindeyim samsunsporunda bu taraftara yaışır şekilde 3 puanı alacağındanda eminim..

Forvetim

bu hafta alınan beraberliğe ertelenmiş 3 puan diyor ve K.Erciyes ile ertelenen o 3 puanı alacağımıza inanıyorum. bu galibiyet takımı pekiştirmeye yardımcı olacak ve güven verecektir inşallah. elimizde malzememiz var eğer değerlendirilebilirse ! , ufkumuz açıktır arkadaşlar,,

AntZ

Alıntı yapılan: "HoliganSamSunLu"maçın pazar olması ve 20 de olmasıda çok iyi bence

Dostum maç Cumartesi Saat 20:00 de

O.YILMAZ

Arkadaşlar cumartesi oynamamız bizim tek handikapımız bence. Çünkü Perşembe gününe alınan bir kupa maçından 1 gün aradan sonra böyle bir maça çıkacağız. Ve o günüde büyük ihtimal futbolcularımız dinlenerek geçireceklerdir.

Antalya maçının ilk yarısına göre yorum yapmak gerekirse bu maç için rakip önemli değil bu takım 3 puanı alır. Bu takımda bunun ve daha nice 3 puanların hatta SÜPER LİG'in pırıltısı var...

Sol Açık

Tek korkum kupa yorgunluğu. Çünkü bence takımımızın esas sorunu fiziki olarak tam hazır olmaması.

Yoksa, rakip zor olsa ne yazar... Biz Samsunsporuz...

ozkan17

kupa yrgunlugu olacagını sanmıyorum rahat mac olur heralde..ama ercıyesı yenerız dıye dusunuorum ben ozelıkle onların forvetde eksıklerı war agalı ve cenk yok ayrıldılar ınsallah bu eksıklerıne gore yenerız onları..ayrıca macın tv den verılmesıde bızım gıbı uzakda olanlara guzel bı hedıye:)

GençKozluklu

Antalya maçında son dakikada gelen beraberlik üzücü. Ancak takım ve hoca  haftadır lige hazırlanıyor. Bu seyirci desteği devam ettiği sürece biz her geçen gün kendimize olan güven de gelir, takım daha da iyi oynar.
Geçen yılın hezimete futbolcularda bir güvensizlik oluşturmuş. Bu haftaki galibiyetle bu güveni kazanırız.
Ben takıma da hocay da güveniyorum.

celebi

Alıntı yapılan: "Ant55"
Dostum maç Cumartesi Saat 20:00 de

MAÇ PAZAR GÜNÜ 20:00 BDA

celebi

MAÇI SEYİRCİ DESTEĞİ OLURSA ALIRIZ DERİM BEN SAMSUNUUZ ARTIK ALIŞTI.

mctlçy

Alıntı yapılan: "ozkan17"ayrıca macın tv den verılmesıde bızım gıbı uzakda olanlara guzel bı hedıye:)

maçı gene tv veriomu?? 3hfta üstüstemi wermiş olacak bu durmda??ben 2mçtada stadtaydmm acaba birini vermedilermi?hee bide maç c.tesi olmaz perşembe kupa maçı war büyük ihtimal pazara alırlar çnkü antalya maçı p.tesi die çarşmba günkü bolu maçını perşembeye aldılar bunuda öle yaparlar :wink:

Lazoli

almanyada kaldigim icin antalya macinin ilk yarisini cekmedi ikinci yarisindada sifreye girdi d(ENYO) spor

samet

kesin kazanmamız lazım aradaki puan farkı açılıyo.şansımıza kötü bir fikstür çok zor maçlar var önümüzde...

CarSambaLi.Lord

ErCiyeS UEFA da ve Ligte ßüyük ÇıkıŞ yakaLadı ßu ÇıkıŞı ßiz DurDuraCağız AntaLya iLk Hafta 6 atmıŞtı Mardine ßizden Zor 1 puan aLdıLar ama erCiyeSin kaÇıŞı yok ßu maÇı Puan vermeden aLaCağız

ozkan17

Alıntı yapılan: "mctlçy"maçı gene tv veriomu?? 3hfta üstüstemi wermiş olacak bu durmda??ben 2mçtada stadtaydmm acaba birini vermedilermi?hee bide maç c.tesi olmaz perşembe kupa maçı war büyük ihtimal pazara alırlar çnkü antalya maçı p.tesi die çarşmba günkü bolu maçını perşembeye aldılar bunuda öle yaparlar :wink:

ARKADASLAR CTESİ SADE BIZIM MACIMIZ WAR TFF1,LİGDE..BUNA GÖRE DSMRTDA BIZIM MACI VERIRI HERALDE BIDA SORAN OLCKDIR ILLAKI MAC CUMARTESİ!!!!!