TFF 1.Lig, 2.Hafta l SAMSUNSPORUMUZ 1-1 Antalyaspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 26 Ağustos 2007, 20:10:50

« önceki - sonraki »

beşnumara

bu maçı ne yapıp ne edip almamız lazım önümüzdeki maçlar için galibiyet şart topçuların kendine güveni için galibiyet şart ne diyeyim işte bayaa taraftar gelecek stat full olacak büyük bir ihtimal taraftar için galibiyet şart

AntZ

6 senedir Antalya'dayım burdaki bütün arkadaşlarım nerdeyse Antalyaspor lu evim ve işyerimde stada 50 mt...

Senelerdir maç öncesi ve sonrası havayı takip ederim önümdeki caddecen her maçtan önce ve sonra Antalya lı taraftarlar tezahürat yaparak geçer...

Ama bu haftaki kadar süper ligdeyken FB GS maçlarında bile coşku görmedim.

Antalya lılar bu sene takımlarına çok inanıyor. Bunda en büyük etken her mevkide bu lige göre üst seviye oyuncularının olması, teknik heyetleri, yönetimleri, geçen sene bizim yaşadığımız gibide kaos yaşamadılar düşmeden dolayı çabuk toparlandılar...

Tabi takımda maddi sıkıntı olmadığından erken toparlanıp çalışmalara erken başladılar.

Demek istediğim şu anda ligin en hazır takımı...

Ama herkes Samsunspor dan korkuyor burda 1 puan çıkarırsak iyi diyorlar.

Ben Samsunspor u ma her zaman güveniyorum bu haftada alacak maçı inşallah ama keşke ilk haftalarda değilde bizim takım oturduğunda karşılaşsaydık...

US

HoliganSamSunLu

Çok Zor Bir Maç olacak ama inşallah samsunspor kazanacak mücadeleci oyunu skora yansıta bilse samsunsporun yenemeyeceği takım yoktur tabii samsunsporlular stadı doldurup samsunspora moral vermelidir..

kayacan

İki takım hakkında da net konuşmak zor. Lig yeni başladı.İlk haftalar yanıltıcı olabilir.Geçen senede ilk haftalarda malatya lider bitirir deniliyordu. Tahminim Samsunspor 3-1 kazanır. Antalya 6-0 ın rehaveti ile gelecektir ve havası sönecektir.

yaman55

maço

cenkı durdurmamız lazım cenkıııııııııı

selahattin55

biz cenki değil onlar celil ve caneri nasıl durduruz diye onlar düşünsün.efsaneler geri döndü.BÜYÜKSÜN BE SAMSUNSPORU M.

berusa55

cenkin karsımızda olduğu her macta bize gol attığı gercek yine cenkin atacağını dusunuyorum ama 1 yersek 2 atmamız lazım bu macı almamız lazım...

celebi

CENK 1 DEĞİL 2 ATSA BİZ 2 KATINI ATACAĞIZ.

HoLiGanisT

istanbulspor maç topiği nerede arkadaşlar?

samet

Alıntı yapılan: "HoLiGanisT"istanbulspor maç topiği nerede arkadaşlar?
aynen istanbul maçı resimleri topiçi nerde...

King Of The North

Alıntı yapılan: "samet"aynen istanbul maçı resimleri topiçi nerde...

ben de aradım ama yok topiç karambole mi gitti noldu bilemiyoruz.

yönetici

Arkadaşlar forumumuza spam üyeliklerle yapılan saldırıları bitirmek için Emrah Özşahin forumun php versiyonunu yükseltiyordu, bu düzenlemeler sırasında topic ortadan kalkmışa benziyor. Ancak geri döndürme imkanı varsa kendisinden bunu yapmasını isteyeceğim..

gyuksel55

bu akşam idman kaçta arkadaşlar bilen varmı ?