TFF 1.Lig, 2.Hafta l SAMSUNSPORUMUZ 1-1 Antalyaspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 26 Ağustos 2007, 20:10:50

« önceki - sonraki »

celebi

Zaten ahmet onlar ilk 11 de başlasın bizim önümüzde kimse duramaz ya.

ahmet55

Evet çelebi abi inşallah ikide kaliteli transfer yaptıkmı bu sene cıkacağız.

34 SS 1965

ben hıc yorum yapamıycam takımı hıc ızlyemedım kı stada arkam donuk 90 dk bıseyde ızlıyemedık cok kızdım sıze cokkk ıstanbul grubuuu:D:D:Danladınız sız onu

celebi

Mesut kızdırma beni daha ne olacak merak etme senin istediğin gi olacak inşaallh

selahattin55

amigomuz mesut sen bize kıza bilirsin ama biz seni çok seviyoruzmesut çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.yedin sen onu.

körfez55

amigo mesut olursa olacağı o zaten :) ayrıca biz istanbul grubu olarak ayrıyız.birisiyle birleşme sözkonusu değil.tabi bize destek verene bizde en güzel cevabı veririz.

erkan55

bence bu mac gecen seneki istanbul belediye maci gibi olacak son dakikada atilacak golle 1-0 alacagiz

Tribün_ali

Antalya gercekten iyi kadro kurmuş adamlar futbolcularının cocugunu takımda tuttu macı alacagız antalyaya en fazla burdan 1 puan alır amigoları coşkun gelecek mi bakalım :D

celebi

Bu maç bzim başka yolu yok.Veis yıkın orayı.

yönetici

Alıntı yapılan: "Celebi"Bu maç bzim başka yolu yok.Veis yıkın orayı.

çelebi iyi niyetle yazdığından, Samsunsporluluğundan eminim ama forum dediğimiz alanlara biraz daha içerikli mesajlar atmak gerekmez mi? bu konuda senden anlayış bekliyorum..

celebi

Özür diliyorum admin kusura bakma.bundan sonra dikkat edeceğim

mehmet yılmaz

82-83 Samsunspor Antalyaspor 2-0 0-2
86-87 Samsunspor Antalyaspor 3-0 2-0
92-93 Samsunspor Antalyaspor 1-0 1-0 ( 2.lig)
94-95 Samsunspor Antalyaspor 1-0 0-2
95-96 Samsunspor Antalyaspor 2-2 1-2
96-97 Samsunspor Antalyaspor 2-1 1-1
97-98 Samsunspor Antalyaspor 2-2 2-1
98-99 Samsunspor Antalyaspor 0-1 2-1
99-00 Samsunspor Antalyaspor 1-0 0-1
00-01 Samsunspor Antalyaspor 4-2 2-2
01-02 Samsunspor Antalyaspor 2-0 1-1

Samsunspor'un Antalyaspor'a karşı bariz bir üstünlüğü görünüyor.

Top. Oyn. 22 12 maçı Samsunspor, 5 maçı Antalyaspor kazanmış. 5 de beraberlik var. Attığımız gol sayısı 32 yediğimiz gol 21

Samsun'da O 11 G 8 B 2 M 1
Antalya'da O 11 G 4 B 3 M 4

HoLiGanisT

antalya 02'de burada lüme düşmüştü.bu yaz diyorlardı samsuna gelecez 1000 kişi,falan filan atar gider yapıyorlardı.bakalım geleceklermi merakla bekliyorum,bence gelemeyecekler.yok maç pts günü,yok havalar sıcak,yok komşunun düğünü oldu,yok bizim akraba öldü,maç saati ters duyumlarına başlarlar salı günüde,bırakalım atıp tutsunlar.taraftar olarakta her zaman onlardan daha iyiyiz,interttte en fanatik taraftar antalya gözükebilir ama sanal alem beni ilgilendirmez ben gerçeğe bakarım

maça gelince mutlaka kazanalım,süper ligin en büyük iddalı takımlarından biride bu sene antalya olur hem onlara darbe vuralım,hem moral depolayıp önümüze bakalım.her ne kadar bu gerginliği kimse bilmesede şu klavye delikanlılarına bir tokat atalım

jean

bu macı laırsak umut bakımından vede moral bakımından ıyı olacak antalyaposurn almıs oldugu6-0 lık skora aldanmayalım mardın zaten gucsuz ıyı oynarsak taraftarımızın ılk macı ustelık alacagımızı dusunuyorum

maço

bu mactan alacagımız beraberlıktır en fazla dıye dusunuyorum galıbıyet olması ıcın sans lazım allah yardımcımız olur umarım ortasahaya hakım olmamız gerekmekte ve beklerın ataga kalkması lazım yanlardan orta yapmak yerıne kanat adamlarımızın ıcerı kat etmesı gerekır cunku uzun boylu adamımız yok orta bı ıse yaramaz antalya defansı ıcın