Fortis Türkiye Kupası: Boluspor 3-2 SAMSUNSPOR

Başlatan HoLiGanisT, 24 Ağustos 2007, 11:53:41

« önceki - sonraki »

cem 55

bende mac sonu 3-4 dakıka tv basından ayrıldım geldıgımde baskanımız konusuyodu ve o konusmasında bu takım antremanlara gec basladı antalya oturmus takım daha ıyı olucaz 1 puanada sevınmelıyız dedı ayrıca bende sol acıgın dedıgı gıbı 2.yarı kapanmamızı güc sorununa baglıyorum bizim topcuların 60. dakıkadan sonra koşacak hallerı kalmadı bıde marcıel gırdı taze guc dıye o da hiçbisey yapmayınca ılerı butun vurdugumuz toplar bıze atak olarak dondü.insallah bolu macında trıbundekı yerımızı alıp destegımızı verecez ve bu sezonkı resmı maclarda ılk galıbıyetımızı alacaz allahın izniyle.

ender

neden zirveyi oynamayi surpriz yadaimkansizin basarilmasi olarak goruyoruz anlamiyorum.ne kadar alistik 2.ligde orta siralara oynamaya.bizim kadromuzun eksikleri var ama bu ligden hangi takimla kiyaslarsaniz kiyaslayin agir basar.kadroda oynayan oyuncular yillardan beri hem samsunu taniyan hemde daha once bircogu oynamis oyuncular.bir kamp donemi gecirdik hazirlik maclari yaptik tipki diger takimlar gibi.calismalarada diger takimlardan gec baslamadik.yeni yonetim gelince 10 yeni futbolcuda gelmedi.bence hem yonetimden hemde teknik kadrodan beklentimiz zirve olmali asil surpriz bence bunu becerememek olur.liderlik icin gerekli herseyin oldugunu dusunuyorum takimda.

METE

celebı abı davulu getırıyom demı ben ...bu arada ben kadıkoyde ınersem alabılırmısınız benı ordan abı... :?  :(  :(  :roll:

O.YILMAZ

Alıntı yapılan: "Sol Açık"
Alıntı yapılan: "O.YILMAZ"Maçın taktiği, Antalya maçının ilk yarı taktiği olursa fark atarız. Yok antalya maçının ikinci yarı taktiğini her hangibir zamanda uygulanırsa sonuç kaçınılmaz ve malum. Hüsran...

Bence ikinci yarıdaki sorun taktik değil, "güç" sorunuydu. Rakip tüm gücüyle yüklendi ve bizim takım fiziksel olarak henüz hazır değil...
Ama ben bu takımın eğer asılırsa Bolu'yu yeneceğini düşünüyorum...

Haklılık payın var.  :wink:  Ama benim haklılık payımda var. :)

samet

inşallah gideriz boluya kupada önemli bizim için...

CarSambaLi.Lord

Alıntı yapılan: "tuqberk"boluspor kimmiş be samsunsporumun yanında - rahat geçeriz - seni tek geçeriz bolu  :lol:

Rakißi küCümSemeyeLim OyunCuLar yorgun 1 hafta 3 tane karSıLaSmaya ÇıkaCakLar Samete katıLıyorum ßize zor kuraLar Çıkıyor ama SamSunSpOrumuz zoru ßaŞarmayı Sever önCeki SeneLerdede göSterdi ßunu :)
inŞaLLah ßu Senede göStereCegiz

ozkan17

Alıntı yapılan: "METE"celebı abı davulu getırıyom demı ben ...bu arada ben kadıkoyde ınersem alabılırmısınız benı ordan abı... :?  :(  :(  :roll:

METE YA BENDE AVCILARDAYIM DIREK DERNEGE GIDEMICEM HERALDE MURAT ABI BU ISE BI EL ATDA BIZIDE ALIN NERDE GRSCEZ YA KADIKOYDEN ALSANIZ MESELA BIZI?

METE

evett yaa bıde benım elımde davul  :D  :D neyse kadıkoyden alın artık abı okadarda bısey yapın yada bu taraftan gelen varsa arabasıyla o alırsa bızı bellı bı nokdadan ıyı olur :Ssaygılarımla mete kardesnız...

maviay55

AlıntıSamsunspor, Fortis Türkiye Kupası maçının hazırlıklarını tamamladı. Teknik Direktör Yücel İldiz, Antalyaspor maçında ilk 11'de mücadele eden futbolcuları hafif bir idman yaptırırken diğer futbolcular düz koşu, kültü fizik ve çift kale maç yaptı. Samsunspor'un Fortis Türkiye Kupası 1. Kademe maçı için yarın saat 12.30'da karayolu ile Bolu'ya hareket edeceği öğrenildi

hayırlı yolculuk Samsunum..sana yakışanı yap Boluyu devir.. :wink:

celebi

arkadaşlar arkadaşımız vesi takımın yanonda olacak bolu kampında bilginiz olsun. mete bu arada benim telimi özkan dan veya mustafadan al beni ara gerekirse seni ve özkanı alcağım kadıköyden telini bekliyorum

celebi

YÖNETİM ve TARAFTAR EL ELE..

Yarın Bolu Atatürk Şehir Stadyumunda Boluspor ile Samsunspor arasında oynanacak olan Türkiye Kupası eleme maçında birlik beraberliğin sağlanması amacı ile maraton tribün bilet fiyatlarında taraftarlardan gelen istek üzerine  indirim sağlanmıştır.

Birlik beraberliğin sağlanması ve Bolusporun başarısı için Boluspor yönetimi ile Taraftar el ele vermiş olup yapılan görüşmeler sonrasında Boluspor  - Samsunspor mücadelesi maraton bilet fiyatında indirime gidilmiş ve 10 YTL olarak belirlenmiştir. Maraton ve Kapalı tribünlerin kapıları açılacak olup , ilgiye göre kale arkası kapıları sonra  açılacaktır.  

Tüm taraftarımıza duyrulur......

bizim taraftarlarımıza da duyurulur .özellikle İSTANBUL GRUBUNA

jean

ilk galibiyetimiz bolu deplasmanind aolur inslalah

ozkan17

Alıntı yapılan: "Celebi"
Brlik beraberliğin sağlanması ve Bolusporun başarısı için Boluspor yönetimi ile Taraftar el ele vermiş olup yapılan görüşmeler sonrasında Boluspor  - Samsunspor mücadelesi maraton bilet fiyatında indirime gidilmiş ve 10 YTL olarak belirlenmiştir. Maraton ve Kapalı tribünlerin kapıları açılacak olup , ilgiye göre kale arkası kapıları sonra  açılacaktır.  

Tüm taraftarımıza duyrulur......

bizim taraftarlarımıza da duyurulur .özellikle İSTANBUL GRUBUNA

abı emınsın demı onlarla ıc ıce ızlıcemızden macı? eger ole olursa gavga döğüş cıkar :D

supporter

haydi samsunsporum sana kupa yakışır!

giresunda kendi sahasında yenilen bolu yu biz de devirmeliyiz

AntZ

33. dk dan sonra 10 kişi kalan Şanlıurfa Malatya yı 6-0 yenmiş  :D  :D  :D  :D  :D  :D