Fortis Türkiye Kupası: Boluspor 3-2 SAMSUNSPOR

Başlatan HoLiGanisT, 24 Ağustos 2007, 11:53:41

« önceki - sonraki »

ozkan17

mete bende bu taraftayım ama gtcez artık bı sekılde 5 eylulde boludayız allahın ıznıyle...ÇILDIRT BIZI DELİRT BİZİ SAMSUNUN BU STADI BAŞLARINA YIKALIM BIDE TURU ATLAYALIM PLS... :D  :D

maviay55

bolu bugün kendi sahasında giresuna yenildi..samsunsporumuz için çok önemli olan bu maçı alır yolumuza devam ederiz düşüncesindeyim

jean

artik fruplara kalarak istanbul takimlariyla bir mac yapalim

veis

bolunun kadrosu iyi ama uyum sorunu yaşıyorlar bizim maç uzatmalara gidecek bundan hiç şüphem yok hatta penaltılara kalınır çünkü iki takımda yeni oluşum içerisinde olucak yücel hocamız sahaya tam takım çıkarsa gruplara kalmamak içden degil.

celebi

takım kadromuz süper lig kalitesinde almamız lazım

ender

oca bolu otumus takim diyor bizimki pek bise oturtcak gibi degil bu mantalitedi hocayla her mac zor.bu kadroyla beraberliklere seviniyor adam.

Sadece Samsunspor

biz bu havayla bolunun altını üstüne getiririz be antalya maçındaki gibi oynarsak  :wink:

jean

bu morale aliriz artik galibiyeti kaciryoz iki mactir

Forvetim

en kötü ihtimalle gruplara kalmamız lazım ve bu maçı almak zorundayız. alacak güçteyiz.

timofte

Yücel İldiz Antalya maçında oyuncu değişikliklerini çok isabetsiz yaptı. Buradan okuduğumuza göre maç sonunda da çok yanlış bir demeç vermiş.

Samsun'un hele de 2.ligde zirveye oynamasına hiçbir zaman sürpriz denilemeyeceğini, iç sahada alınan beraberliğe sevinmek gibi bir geleneğimizin ise asla olmadığını ve olamayacağını kendisine izah etmek lazım anlaşılan.

Umarım kupa maçında alacağımız sonuçla bu haftaki sıkıntıları biraz olsun unutabiliriz..

O.YILMAZ

Maçın taktiği, Antalya maçının ilk yarı taktiği olursa fark atarız. Yok antalya maçının ikinci yarı taktiğini her hangibir zamanda uygulanırsa sonuç kaçınılmaz ve malum. Hüsran...

Sol Açık

Alıntı yapılan: "O.YILMAZ"Maçın taktiği, Antalya maçının ilk yarı taktiği olursa fark atarız. Yok antalya maçının ikinci yarı taktiğini her hangibir zamanda uygulanırsa sonuç kaçınılmaz ve malum. Hüsran...

Bence ikinci yarıdaki sorun taktik değil, "güç" sorunuydu. Rakip tüm gücüyle yüklendi ve bizim takım fiziksel olarak henüz hazır değil...
Ama ben bu takımın eğer asılırsa Bolu'yu yeneceğini düşünüyorum...

Sol Açık

Alıntı yapılan: "timofte"Yücel İldiz...Buradan okuduğumuza göre maç sonunda da çok yanlış bir demeç vermiş.

Eğer böyle bir demeç verdiyse deneyimsizlik yapmış, kötü olmuş. Ben maç bitiminde hemen kahveden ayrıldım ama babam beni telefonla arayıp bana maç kritiğini yaptırırken, başkanın konuştuğunu ve bu sözleri söylediğini söyledim. Ama belki de babam yanılmıştır, bilemiyorum...

Ama bu sözleri başkan söylediyse ben anlayışla karşılarım...

Çünkü arkadaşlar, bir gerçeği unutmayalım. 2 hafta öncesine kadar Samsunspor'un şampiyonluk iddiası yoktu ve şu an böyle bir iddiaya sahip olması, yani 15 günde şampiyonluk adayı haline gelmesi bir sürprizdir...

ozkan17

sürpriz deıl ımkansızın basarılmasıdır...helal olsun bence yonetımımıze..bence guzel gunler bızlerı beklıyo ayrıca bolu kım ya allah z....ettıgı yer ..yenerız arkadaslar hemde cok rahat

celebi

aNTALYA MAÇINI İLK YARIDAKİ GİBİ OYNASINLŞAR EN AZ 2 ATARIZ