Fortis Türkiye Kupası: Boluspor 3-2 SAMSUNSPOR

Başlatan HoLiGanisT, 24 Ağustos 2007, 11:53:41

« önceki - sonraki »

selahattin55

ÇELEBİ ferhat ve ben bolu ya geleceğiz organizasyonda bizede yer verirsin heralde.

celebi

EVET SİZİ SAYDIM ABİ TOPLAM ŞU ANDA 20 KİŞİ FALAN OLUYORUZ.VE SAYIMIZDA ARTACAK.OTOBÜSLE GİDECEĞZ ABİ

Sadece Samsunspor

bolu o kadarda iyi bir takim degil kartalspor karsisinda dokuldler cok rahat aliriz bence

celebi

Boluspor kendi sahasında güzel oynuyor zor maç olacak ancak yined bu maçı alrız düşüncesindeyim.

ahmet55

bolu dan inşallah galibiyetle döneceğiz.samsundan organizasyon olurmu bu maç için acaba.

King Of The North

bU YIL artık kupayı ciddiye alıp gidebildiğimiz yere kadar ciddi olarak gitmeliyiz,K.Erciyes'e bakın adamlar küme düştü ama UEFA kupasında ülkemizi temsil etme şerefine nail oldular umarım birgün biz de bu şerefe nail oluruz diyorum.

Sempatik Bengülü

Boludan inşallah galibiyetle yüzümüz gülerekten döneriz.

55_samsunsporluyuz_55

inşallah galibiyetle döneriz.

Artık bir kupa almamızın zamanı geldi

bafradan55

Diğer takımlara bakınca gerçekten keşke diğer takımlardan birisi olsaydı diye insanın içinden geçiyor. Boluspor bizimle aşık atacak bir takım olmamalı ama ben yine de tedirginim. Gruplara kalmak şart, İstanbul takımları ya da Trabzon ile karşılaşmayı özledim ben.

celebi

bafradan merak etme Allahın izniyle maçı akıp geleceği

celebi

istanbul group arkadaşlar maç biliyorsunuz perşembe günü saat 15:00 da. maç günü 6 eylül parşembe saat sabah 10:00 otobüs hareket edilecektir.ardaşaların en geç 9:30 da dernekte toplanmasını rica ederiz.

Lazoli

Alıntı yapılan: "battal55"bU YIL artık kupayı ciddiye alıp gidebildiğimiz yere kadar ciddi olarak gitmeliyiz,K.Erciyes'e bakın adamlar küme düştü ama UEFA kupasında ülkemizi temsil etme şerefine nail oldular umarım birgün biz de bu şerefe nail oluruz diyorum.

ayni benim gibi düsünüon battal kardesim ama final hayalleri kurmadan önce maclara konsantre olup tur atlamaliyiz tabiki.

celebi

ben öyle düşünüyorum ancak asıl hedef süper lig olmalı.

METE

celebı abı bılıon bız bu taraftayız...ama yetısırız yaa demı... :D  :D

timofte

Zor bir eşleşme, ama Samsunspor markasının hakkını vereceğiz diyorsak kupayı önemsememe gibi bir lüksümüz olamaz. Gruplara kalarak kamuoyuna ismimizi bir kez daha hatırlatmalıyız..

Takımımızı hafta içi olmasına rağmen bu önemli maçta yalnız bırakmayacak olan taraftarlarımıza teşekkür borçluyuz.