TFF 1.Lig l İstanbulspor 1-1 SAMSUNSPOR

Başlatan CarSambaLi.Lord, 14 Ağustos 2007, 19:44:31

« önceki - sonraki »

maço

Alıntı yapılan: "Celebi"camakf bu maç kaçmaz kardeşim bence gelmeye çalış. buarad uzun süredir yoktun ya. :lol:

bı sorun nedenıyle ankaraya gıtmek zorunda kaldım yaklasık 1 hafta uzak kaldım neler olmus neler maca gelınce ınsallah orda olurum sartlar musaıt olursa kacırmak ıstemıyorum skorda ayrıca 3-1 alıcaz gıbı gelıyo

veis

katılım yüksek olucaga benziyor ama daha da çoku hedeflemeliyiz gelmeyen kalmamalı.

HoLiGanisT

kazanmalıyız,nasıl başlarsak öyle gider.ilk maçtan alacağımız bir galibiyet takımdaki moralleri yükseltir ve ilk haftalarda bir seriye başlayabiliriz

Sempatik Bengülü

Bu maçı alıcağımıza inanıyorum.istanbuldada taraftarımız var bursadanda bu maça giden olucak.bence çok güzel bir maç olucak.nasıl başlarsak öyle gider

jean

bu mactan sonrakı ıkı mac ıcerde moral acısndanda ıyı olacak bence alacaz ınsallah terslık cıkmaz

celebi

İstanbulu Allahın izniyelbiz her zaman istanbulda yendik veya en kötüsü berabere bitirdik bu sefer de yeneceğiz nasipse

celebi

Arkadaşların maçın geçen seneki bayrampaşa stadında saat 18:00 de oynanacağı belirtiliyor bilgisi olan var mı

celebi

Arkadaşlar maçın oynanacağı stad kapalıyı istanbullular alsa kalae arkaısını biz kale arkası en az 3000 kişi alır.İŞTE STAD KALE ARKASINDAN ÇEKİLMİŞ HALİ.HEY GİDİ ESKİDEN HEM KAPALI HEMDE KALE ARKASI FUL DOLARDI

veis

ne yani biz bu stadı mı yakacagız eeh napalım statdan şimdiden özür diliyorum. :lol:

maço

nerde acaba bu stad tam bılgısı olan varmı semt falan

celebi

Bayrampaşada sağmalcılar metrosundan yanında yakın sayılır

mehmet yılmaz

İstanbulspor maçlarımız:

69/70 İstanbulspor Samsunspor 3-1
Samsunspor İstanbulspor 2-1
70/71 İstanbulspor Samsunspor 1-0
Samsunspor İstanbulspor 0-0
71/72 İstanbulspor Samsunspor 2-2
Samsunspor İstanbulspor 1-0
83/84 İstanbulspor Samsunspor 0-2 ( 2.Lig)
Samsunspor İstanbulspor 2-0 ( 2.Lig)
95/96 İstanbulspor Samsunspor 0-2
Samsunspor İstanbulspor 4-4
96/97 İstanbulspor Samsunspor 1-1
97/98 İstanbulspor Samsunspor 4-2
Samsunspor İstanbulspor 0-1
98/99 İstanbulspor Samsunspor 2-1
99/00 İstanbulspor Samsunspor 0-1
00/01 İstanbulspor Samsunspor 0-0
Samsunspor İstanbulspor 2-3
01/02 İstanbulspor Samsunspor 0-1
02/03 İstanbulspor Samsunspor 0-1
Samsunspor İstanbulspor 1-2
03/04 İstanbulspor Samsunspor 0-0
Samsunspor İstanbulspor 3-3
04/05 İstanbulspor Samsunspor 1-1
Samsunspor İstanbulspor 2-1
06/07 İstanbulspor Samsunspor 0-0 (Lig A)
Samsunspor İstanbulspor 0-0 ( Lig A)

Oynadığımız maç 30
Galibiyet 11, Mağlubiyet 9, Beraberlik 10
Attığımız gol 34 Yediğimiz Gol 31
Oynanan son 7 maçta hiç yenilmedik... (2 G, 5 B)
İstanbul'da oynan son 7 maçta da hiç yenilmedik. ( İstanbul'daki son yenilgimiz 1998-99'da)

Samsun'da... O 15   A 19   Y 17  G 6  B 4 M 5
İstanbul'da   O 15   A  15  Y 14  G 5  B 6 M 4  

Bir aksilik olmazsa İstanbulspor maçında Samsunspor'umuzun yanında olacağız. İstanbul'daki Samsunsporlular ve buradan gidecek olan gruplarla birlikte yeni yönetimimizin getirdiği heyecana uygun olarak sağlam bir tribün oluşturacağımıza inanıyorum. Şu son 10 günlük süreçte Yücel İldiz'in de katkısıyla takım kıvamına gelmese bile lige galibiyetle başlayacak seviyeye gelecektir diye ümit ediyorum.

Geçen sezon içeride Caner, dışarıda ise Gökhan Kaba penaltı kaçırmış ve galibiyete ulaşamamıştık. Altta kaçan iki penaltının fotoları var.

Bu da geçen sezon İstanbul'da oynanan maçın seremonisi...

erkan55

samsuni yaptigin calisma icin tesekkürler

jean

kısıtlı zamanıma ragmen orada olmak ıcn elımden gelenı yapacagım ınsallah gıdıp 3 puanı alıp gelecez

sams

ne kadar çok taraftar o kadar beklenti fazla olur ve oyuncularımız daha motive olurlar diye düşünüyorum..