TFF 1.Lig l İstanbulspor 1-1 SAMSUNSPOR

Başlatan CarSambaLi.Lord, 14 Ağustos 2007, 19:44:31

« önceki - sonraki »

CarSambaLi.Lord

ßu Forumda iLk defa ßaŞLık aÇıyorum aÇıLıŞta iLk maÇımızda

oLuyor.inŞaLLah HayırLı oLur :) ŞanS getirir.iLk maÇımız DepLaSmanda

GeÇen Sezon ŞanSımız Yoktu Ve Gökhan Kabanında PenaLtı kaÇırdığımız

maÇta 0-0 ßeraßere kaLdık ßu Sene FarkLı oLaCak İnanCım SonSuz ve

Sizinde öLe oLmaSını iSterim ßu Sefer gaLißiyetLe Geri DöneCeğiz

Sadece Samsunspor

konu biraz erken acilmis ama benim yorumum - muthis bir taraftar destegimiz var ayrica istanbulspor bu zamana kadar yaptigi hazirlik maclari kapsaminda ve kupa maclarinda cok kotu bir grafik cizdi eger o gun futbolcularimiz istekli ve kazanmaya endeksli olursa maci aliriz - gorusum bu maci yenilmeyiz :wink:

bafradan55

bu maçı kazanırsak içerde üst üaste oynayacağımız Antalya ve Erciyes maçları daha fazla ilgi görür. Kanımca galibiyet serisini ilk maçta başlatacağız. Büyük bir ihtimalle ben de orada olacağım. Şimdiden Allah yardımcımız olsun.

Harun55

Bence samsunspor alir ilk maçi farkindaysaniz, samsunspor deplasmanda sanki daha çok puan aliyor gibime geliyor. :lol:

Insallah alir ve güzel bir baslangiç yapariz hedef sampiyonluk. :D

atakumlueray

geçen sene orduyla kötü başladık kötü gitti,kısmetse bu sene iyi başlicaz.ben de orda olcam..istanbuldakilerle ve samsun bursa dan gelceklerle grsmek üzere..

MeL_55

samsun 2-1 yenecek ıns yenı baskan yenı ugur gelır ıns

Harun55

gyuksel55

celebi

Hazırlıklarımızı tamamladık sayılır.o öaçı bekliyoruz istanbul grbu olarak. o maçta müthiş bir seyirci desteği altında Samsunsporumuz maçı alacak Allahın izniyle.

jean

kontejjan sorunu olmaz ınsallah gecen senekı ıstanbul macındakı gıbı bu macı alacaz

celebi

Yok bu sefer sorun olacağını zannetmiyorum bu maçı ben inanıyorum alacağız.

körfez55

maç cumartesi günü olursa bende orda olacağım pazar olursa biraderin düğünü var ve samsunda olacağım.

veis

allahın izniyle samsunsporum bu maçı alacak.kontenjan sorunu olmayacak olursada oturmaya gelen taraftar zaten kontenjan dışında kalacak.

sbc_emo

celebi