G.Antep Bld.Spor - SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Ağustos 2007, 11:01:21

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

CarSambaLi.Lord

maÇ KadroSu naSıL Haßeri oLan var mı ELazığ maÇındaki KadroyLa Aynımı yokSa ßu Sefer DeğiŞik 1 KadroyLa mı Çıktı Hakkı ßayrak ?

celebi

vaybe antep belediyeyyi yenemdik ha.neyse ligde eseriz inşaallah.

jean

bıraz ıyı oldu samsuna donsunlerde ıdmana bakalım

veis

degişiklik oldu samsundaki kampda ak ve kara belli olucak bakalım işte önümüzdeki hafta içi saglam bi takımla maç yapmalıyız tam kadro ve takımın hedefini ve oyununu görebiliriz.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "veis"degişiklik oldu samsundaki kampda ak ve kara belli olucak bakalım işte önümüzdeki hafta içi saglam bi takımla maç yapmalıyız tam kadro ve takımın hedefini ve oyununu görebiliriz.

hep 2.lig takımları ile maç yapdık tamam 2.ligde oynuyoruz onlarla yapmamız lazım ama bi kaç tane süperlig takımlarıyla yapsaydık bakalım süperligde olsak nasıl oynayacaktık

veis

bencede istanbul kocaeli bolu bunlar hep süperlig takımlarıyla maç yaptılar.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "veis"bencede istanbul kocaeli bolu bunlar hep süperlig takımlarıyla maç yaptılar.

evet bolu ve karşıyaka galatasaray ile maç yaptı bizde yapsak az 2-3 tane yıldız oyuncu görürüz hem linderoth,lincoln gibi :P

bu arada galatasaray pauletaıı alıyormuş yaw bu sene şampiyon olacaklar gibime geliyor neyse

bize bi süperlig takımı lazım maç için bunu yönetime bildirmeli aslında ama kim bildirecekki :?:

veis

yok be tugberk fenerbahçeden maddi manevi dev oldu adamlar bi 10 sene kimse alamaz herhalde diye düşünüyorum biz bi atkı sattıramazken adamların fenerium darpane gibi çalışıyor.

celebi

Alıntı yapılan: "veis"yok be tugberk fenerbahçeden maddi manevi dev oldu adamlar bi 10 sene kimse alamaz herhalde diye düşünüyorum biz bi atkı sattıramazken adamların fenerium darpane gibi çalışıyor.

valla eynen veis.

HoLiGanisT

benim umrumda değil hele hele şu anda hiç bir Samsunspor'lulun da umrunda değildir pauletaıı,carlos,lincoln vs.işimiz,amacımız Samsunspor arkadaşlar.2 bizans futbolcusu görmek için mi yoksa takımımızı izlemek için mi maç yapılmasını istiyorsunuz anlamış değilim.kim kimi aldıysa bizene.küreselleşen futbol düzeninde fener carlosu almış da görmeye gidelim derseniz daha çok beklersiniz ve onların kine ancak bakarız.bu adamları şişirende milyar dolarlık transferleri övende bu düzenin medyası.bırakalım carlosu,marlosu da işimize bakalım.Samsunspor bu durumda iken carlos yanımdan geçse dönüpte bakmam hala diyorsunuz ki süper ligte olsa idik,süper lig takımları ile hazırlık maçı yapsaydıkta carlosu,lincolnu görseydik.

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: "HoLiGanisT"benim umrumda değil hele hele şu anda hiç bir Samsunspor'lulun da umrunda değildir pauletaıı,carlos,lincoln vs.işimiz,amacımız Samsunspor arkadaşlar.2 bizans futbolcusu görmek için mi yoksa takımımızı izlemek için mi maç yapılmasını istiyorsunuz anlamış değilim.kim kimi aldıysa bizene.küreselleşen futbol düzeninde fener carlosu almış da görmeye gidelim derseniz daha çok beklersiniz ve onların kine ancak bakarız.bu adamları şişirende milyar dolarlık transferleri övende bu düzenin medyası.bırakalım carlosu,marlosu da işimize bakalım.Samsunspor bu durumda iken carlos yanımdan geçse dönüpte bakmam hala diyorsunuz ki süper ligte olsa idik,süper lig takımları ile hazırlık maçı yapsaydıkta carlosu,lincolnu görseydik.

aynen katiliyorum.

veis

bunun sorumlusuda biz degilmiyiz adamlar 55 bin kişiye oynarken sen halen 3 bin kişiye ugraşıp duruyorsun takıma sahip çıkmıyoruz samsun samsunsporuna sahip çıkmıyor.