Elazığspor-SAMSUNSPOR

Başlatan maviay55, 02 Ağustos 2007, 01:11:32

« önceki - sonraki »

maço

golumuz geldı nıhayet kım attı acaba

Sadece Samsunspor

GGGGGGGGOOOOOOOOOOLLLLLLLL 55.DAKİKADA :wink:

Sadece Samsunspor

GOL FERDİ YANIKTANMIŞ HELAL OLSUN MALTYAYADA O ATMIŞTI

jean

su son macıda alalım artık galşıbıyet hakkımız

samsunlu_alemdar

beyler maçı aldık sayılır dakıka 83 gıbı bısey hayırlı ugurlu olsun valla çook mutlu oldum

maço

mac bıttı 1-0 bızım oldu

bengülü

1-0 yendik hayırlı olsun hazırlık maçıda olsa galibeyet almak moral oldu takım için ve taraftarlarımız için

jean

elazıg fena rakip sayılmaz yendıgımız moral oldu ferdıye tebrıkler ustelık samsunlu vede 55, dakıkada attı tebrıkler samsunum

hasselbaink

şiir gibi...
ferdi, elazığa verdi...

şu ferdi hepimizi ters köşe yapacak galiba, herif tescilli kazma ama ferdi atmaya devam etsin yeter ki,  ben rodosa kadar yüzerim..

berusa55

tesekkurler samsunsporum moralimiz oldukca düzeldi ama rehavet yok!

Sadece Samsunspor

ÇOK GÜZEL İYİ VE YERİNDE GALİBİYET OLDU EPSİNİ KUTLUYORUM ÖZELLİKLE FERDİYİ 2 MAÇTADA GOL ATTI SERKAN AYKUTUN VEYA CANERİN ALTERNATİFİ OLACAK BU ADAM - BEN GELMEDEN ÖNCE DEMİŞTİM BU ADAM İYİ DİYE ÇOK HIRSLI DİYE İNŞALAH LİGDEDE GOLLER BEKLİYORUZ ONDAN

FORZA SAMSUNSPOR BU SENE ÇIKACAZ SÜPERLİGE BAŞKA YOLU YOK :!:

veis

eee artık inanırsın heralde bu takıma bu inanç meselesi ve daha ne elazıgları yenecegiz biz yenmek kadar gol yememekde güzel hoşuma gitdi.

celebi

VALLA GÜZEL OLMUŞ YA.FERDİ BİZİ UTANDIRI İNŞAALLAH.MORAL AÇISINDAN GENÇLERİN KENDİNE GÜVENLERİDE GELMİŞTİR.

jean

golu ferdı degıl marcıel atmıs

haylazgakkos

ben elazığdan tüm samsuna selamlar bizi yendiniz tbrkler ama bu sene yaş ortalamamız 21 ligde ne olur bilemeyiz