Elazığspor-SAMSUNSPOR

Başlatan maviay55, 02 Ağustos 2007, 01:11:32

« önceki - sonraki »

maviay55

kapadokya kupasının son maçı..3 puan bizim olsada çıkamıoruz bi üst tura ama bu sefer galibiyet bekliorum takımdan

veis

şimdi hakkı hocanın ideal 11 i yarımda olsa sahaya sürmesi gerekiyor.

Sadece Samsunspor

bu maçı kesinlikle alacaz kaybetmek yok bu maçta geçen maltya maçında mackolik de habire kavga ettim mal malatyalılarla yaw hepsi şerefisiz yok samsun küme düşermiş hepsinin cevabımı verdim küfürlü olarak ama küfür ettiğim için siteden atıldım yeniden üyelik aldım hemen şimdi elazığ maçına yorum yapıyorum bakalım kavga çıkaran olacak mı :lol:

celebi

Hakkı hoca ligde oynatacak olduğu kemik takımı sürmeli ve görmeli.

jean

bu macı alacaz gıbı bır hıs var ıcımde ınsallah kazanırız jaybetsekte sorun degıl bence

celebi

Elazığ maçı yüksek bir ihtimal bizimdir.

Sadece Samsunspor

beyler mackolike uyeligi olan varsa mac saatinde gelsin siteye sozlu kavga cikarsa destekci olursunuz yaw - gecen maltya macinda 3 kisydik ne guzel ilk golu biz atmistik koskoca sitede sadece biz seviniyoruz  :lol:

celebi

MAÇ NE ZAMAN SAAT KAÇTA TAUĞBERK.
HEMEN ÜYE OLURUMBEN ORAYA BAKALIM.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "CELEBI"MAÇ NE ZAMAN SAAT KAÇTA TAUĞBERK.
HEMEN ÜYE OLURUMBEN ORAYA BAKALIM.

mac 6 da ama uye olsan bile 1 hafta sonra altin uyelik aliyorsun yani yorum yapamiyorsun sen simdi al lig maclarinda birlikte kavga yapaariz  :lol:

celebi

teşekkürler tuğberkçiiğim.

Sadece Samsunspor

mackolikte mal MALatyali yine geldi ya o kdar kufur ediyoruz herif hala konusuyor ne kadar serefiz bunnlar ya :evil:

celebi

Neyse Tuğberk ben üyelik aldım 1 hafta sonra yanındayım

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "CELEBI"Neyse Tuğberk ben üyelik aldım 1 hafta sonra yanındayım

AZ BAKIN SUNA YA SEREFFSIZ

erkan55

insallah galibiyetle veda ederiz

Sadece Samsunspor

MAÇ BAŞLADI HADİ HAYIRLISI