PTT 1. LİG 20.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Karşıyaka

Başlatan Kaya, 24 Ocak 2016, 02:39:00

« önceki - sonraki »

bayfa55

celebi

yeniliriz çok net arkadaşlar. bana kızanlar olabilir ama kusura kalmayın

eprianu

Karşıyaka'ya da yenilirsek kapatalım kepenkleri gidelim. Çok net!

cakir55

Şu formayı hakeden adamlar oynasın yenilelim yenelim farketmez ama artık yeter bu takımda ekigho kone sevginin işi yok artık

Furkan
Canberk Fatih Osman Oğuz
Murat Taha Hasan Ofo
Ersel alperen

Şöyle birşey deneyelim birde yeter Koneyi forvette görmek istemiyorum artık

Sent from my iPhone using Tapatalk

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: cakir55 - 24 Ocak 2016, 12:45:23
Şu formayı hakeden adamlar oynasın yenilelim yenelim farketmez ama artık yeter bu takımda ekigho kone sevginin işi yok artık

Furkan
Canberk Fatih Osman Oğuz
Murat Taha Hasan Ofo
Ersel alperen

Şöyle birşey deneyelim birde yeter Koneyi forvette görmek istemiyorum artık

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yani cift forvet diyorsun. Orta sahada bütün toplar rakipte olur böyle cikarsak maca.
Forvetlerimize top bile gelmez.Sahsi düsüncem benim.

Sadece Samsunspor

Kale ehh diyelim. Ndiaye idare ediyor. Oguzhan kararsiz. Taha cok kotu. Murat Allaha emanet. Canberk eskisi degil. Hasan en kotu sezonu. Mustafa yuruyor. Mehmet yaslandi. Kone fiss. Ekigho klasik. Ofeodu aciz.

Istedigimiz kadar 11 cikaralim. Olmaz olamaz bu kadroyla. En son gucleriyle bi oynadilar bitti daha olmaz.

cakir55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 24 Ocak 2016, 18:59:23
Yani cift forvet diyorsun. Orta sahada bütün toplar rakipte olur böyle cikarsak maca.
Forvetlerimize top bile gelmez.Sahsi düsüncem benim.
İlerde iki hareketli isim var iki oyuncuda pres yapıyor. ayrıca rakip karşıyaka pek sıkıntı yaratacağını sanmıyorum.

orhanbey5555

bahcivanerginle 1 puan aliirz herhalde aradai farki korumus oluruz

celebi

özkan

Abi yenilirsek ne yönetim kalır ne bişey.Sanmıyorum maça 5 kişi ile bile çıksak bu maç ya kazanılacak ya kazanılacak abi.Ben aksini düşünemiyorum  :)

celebi

muzaffer4

Ligin 10.haftasında 20.hafta karşıyakayla final maçına çıkacaz deseler yok artık karşıyaka play offa giremez bile ne final maçı derdim oysaki gelinen nokta içler acısı.

Karabudun

mehmet yılmaz

Sezonun en kritik maçı. Kesinlikle kazanmamız lazım.