Ertuğrul Sağlam mı geliyor?

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 04 Haziran 2013, 12:04:01

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bu arada konuyla da biraz ilgisi var...
Perşembe ve cuma günleri Atakum Grand Asos Otel'de OMÜ, Emniyet ve AB'nin ortaklaşa hazırladığı bir sempozyum var. Çok önceden çalışması yapılmıştı. Ana tema, Sporda şiddet.. Ben de bir tebliğ ile katılacağım. Cuma 10.30'da bizim oturum. Eski hakem Mustafa Çulcu ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam :) da var konuşmacı olarak. Belki ilginizi çeker. Müsait olanları bekleriz.

Not: Tamam benim için geleceksiniz de eğer Ertuğrul Sağlam ismi de ilginiz çekmişse eğer, katılıp katılmayacağını inanın bilmiyorum ama katılacak dendi. Bir rivayete göre ise ertesi gün gelecekmiş Samsun'a... ;)

http://www.sempozyum.samsun.pol.tr/program.pdf

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 15 Mayıs 2013, 12:45:49
Üç yıl sonra parası geri iade edilmesi şartı ile Galip Öztürk'ten 50,000,000 borç.
Takımın başına tam yetkili Ertuğrul Sağlam ve ekibi.

Tamam gerçek olmazda rüyam'da bari görsem!... :(

Yatalim bakali belki goruruz. :)

Stoper

O kadar yazıldı,paylaşıldı. Ertuğrul Sağlam'ı beklerken Bülent Korkmaz gelirse yıkım olur.

Sadece Samsunspor

Adam gidi adam Ertuğrul Sağlam gelirse süper bir ivme ve karakter yakalarız.

berusa55

Samsunspor'da Ertuğrul Sağlam Sesleri

Teknik Direktör Besim Durmuş ile yollarını kesin olarak ayıran Samsunspor'da Ertuğrul Sağlam harekâtı başladı.
Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

Samsunspor, teknik direktörü Besim Durmuş ile yollarını ayırmasının ardından hoca arayışına hız kazandırdı. İlk olarak Osman Özköylü ve Abdullah Ercan isimlerinin konuşulduğu Kırmızı Beyazlı ekip herkesi şaşırtacak bir isme yöneldi.

ERTUĞRUL SAĞLAM'IN YARDIMCISI GELİYOR

Bugün Ertuğrul Sağlam'ın yardımcılığını yapan Birol Berkem'in Samsun'a geleceği öğrenildi. Berkem'in yönetim ve Başkan Emin Kar ile ön görüşme yapacağı öğrenilirken, Ertuğrul Hoca ile de hafta sonu bir görüşmenin yapılması bekleniyor.

Geçtiğimiz haftalarda Samsun'da bir panele katılan Ertuğrul Sağlam Samsunspor'a gelebileceğinin sinyallerini vermişti. Sağlam, Kırmızı Beyazlı ekiple anlaşma sağlanması halinde teknik direktörlük kariyerine başladığı Samsunspor'a geri dönmüş olacak.

Kaynak

s_uzunkaya

05 Haziran 2013, 11:16:01 #50 Son düzenlenme: 05 Haziran 2013, 11:20:57 slazenger
 ertuğrul sağlam ın ismi nedense bursadan istifa ettiği süreden beri hep aklımdaydı. diyordum ki ertuğrul sağlam samsun la büyüdü dolayısıyla samsunla da özdeşleşti. şimdi sallamak istemiyorum ama ertuğrul hocanın ismini ilk söyleyen benim herhalde. ertuğrul hoca parayı değil, mutluluğu arayan vefalı ve soyadı gibi sağlam bir adam. bence samsunsporumuzun bu zor zamanında yanında olarak dinamikleri iyice hareketlendirmek, samsnunspora vefasını ödemek ve anadoludan bir şampiyon çıkaran hoca ünvanının yanında 2. lig den gelip 1. ligde şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturmak, onun için yeni bir başarı hikayesi olacaktır.
bence ertuğrul sağlam samsunspora gelecektir.  ertuğrul hocanın yaptığı bu fedakarehane vefasıda diğer samsunlu ileri gelenleri samsunsporumuza destek olmaları konusunda daha duyarlı yapacaktır.
ADAM GİBİ ADAM ERTUĞRUL SAĞLAM :)

Alıntı yapılan: slazenger - 14 Mayıs 2013, 13:53:58
ertuğrul sağlam gelsin seçtiği 3 yabancıyla, çok şey borçlu olduğu samsunsporu çıkarsın süperlige, sonra da hiç ara vermeden süperlig şampiyonu yapsın bizi. yeni bir efsane daha yazsın :evet:
ertuğğğğ  yuvana dönnnnnn........

cakir55

Alıntı yapılan: Stoper - 05 Haziran 2013, 07:33:09
O kadar yazıldı,paylaşıldı. Ertuğrul Sağlam'ı beklerken Bülent Korkmaz gelirse yıkım olur.

Bülent Korkmaz falan gelmez teknik direktörlük bilgisi çok düşük olan bir adam.

Ertugrul Saglam gelecektir inşallah anlaşılır.

samsunluhakan

ertuğrul sağlam gelirse takıma etkisi çok büyük olur ve süper lige çıkmakla kalmayız ve süper lig şampiyonluğuda hedef olmaya başlar

beşnumara

Ne oluyo la burda  ;D
O'nun gelmesi demek ne demek siz ne konuştuğunuzun farkında mısınız? ;)

cembaba

Herkes çok heyecanlı.. Allah'ım bu mübarek günde yüzümüze gülsün inşallah. Gelirse 1-0 önde başlarız lige.

Furkan

Haberine bile tüyler ürperdi bide gelirse..

55_OrHaN_55

Gemimiz demir almak için Kaptanını bekliyor.

feticalik

Üniversitede sınıf tekrarına kalmış birisiyim, bu gece Miraç, en çok dua edeceğim konu Ertuğrul Sağlam'ın Samsunspora gelmesi..

SAĞLAM adımlarla hayallerimizin peşinde koşalım, yorulmamız mümkün değil..

buonanotte

Bu adamı yine üzüceksek hiç gelmesin koca camiada sahiplendiğimiz bizim formamız altında oynamasından gurur duyduğumuz kaç kişi var ki.Ama ne olursa olsun Ertğrul Sağlam isminin geçmesi bile müthiş bir heyecan yarattı hayırlısı.

s_uzunkaya

TARAFTARIN ERTUĞRUL SAĞLAM SEVGİSİNİN CANLI GÖRÜLEBİLMESİ İÇİN RESİMLERİMİZİ "ERTUĞRUL SAĞLAM" RESİMLERİ YAPMAYI ÖNERİYORUM :)

https://www.google.com.tr/search?q=ertu%C4%9Frul+sa%C4%9Flam&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=GBivUeH1DOOQ4AT7xYHICg&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=701