Yönetim duy bu sesi, yolla Besimi

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Mart 2013, 16:03:41

« önceki - sonraki »

80lerden

Erhan hoca gelsin oyuncularini alsin gitsin.

lato

Besim gitmesin yeni hoca tutmayabilir de. Sadece besimin yanına toptan anlayan maçı okuyan iki adam konuşsun maçı onlar yönlendirsin besim de otursun orda prim yapsın ona yeter

buonanotte

Bu saatten sonra hoca mı gönderilir yapmayın arkadaşlar.Hadi gönderildi diyelim alternatifini söyleyin o halde.

Bakican55

Alıntı yapılan: buonanotte - 11 Mart 2013, 14:23:51
Bu saatten sonra hoca mı gönderilir yapmayın arkadaşlar.Hadi gönderildi diyelim alternatifini söyleyin o halde.
erhan altın

babasamsunlu

Desiqner

Adem Sarıyıda koy forvete.
Al sana Samsun United.

jean

hic sirasi degil simdi yollamanin su seneyi hayirlisiyla atlatalim ins sonra bakailir caresine

kalptenþimþek

teksas3455

Gönderilmesinden yanayım ama riskli durum tabi.
Ne olursa olsun şu sezonu rahat bitirelim Allah'ım.
"Yoksa"sını düşünmek istemiyorum.

Yönetim doğru kararı verecektir "Emin"im!

kumköylü ahmet

riskli mi? derhal gitmesi lazim bu adam bizde oldugu muddetce ve her mac 1-0 one gecsek bile kazanamayacagimiz riskli evet ama gönderilmesi derseniz bence tam isabet derim

ult55ras

çıtğımız seneden önceki senede aynı olay oldu kalpar geldi bizi düşmekten kurtardı ve süper lige çıkardı. eğer Samsunlu olma şartı olmaksızın esaslı bir hoca bulabilirsek neden olmasın.

ismail

Etuğrul hoca gelmedikçe gönderilmemeli

diocid

Suyu ısınmıştır, su akar yolunu bulur..

samuray

ok gelsinde ertuğrul hoca nasıl olacak onun parasını ben üstleniyorum diyecek bi babayiğit işadamımızmı var koskoca samsun şehrinde yok malesef bu şehirden nemalanırlar ama kuruş kfaydaları olmaz samsunsporumuza şehrimizin tek armasına tek markasına sahip çıkmazlar en baştada büyük kşehir bşk y.zyılmaz :kafa: