Yönetim duy bu sesi, yolla Besimi

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Mart 2013, 16:03:41

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Yeter artık her maçta öne geçip geri çekilmekten, her hafta samsun kümeye sesleri duymaktan bıktık yeter artık. Gerçekten samsunluysanız yollarsınız bu adamı. Duygusal olmayalım gerçekçi bakalım. ts başkanı bile şenol hocayı tutmakla hata yaptım trabzonlu diye bekledim hatalıydım diyor. Samsunlu falan farketmez Erhan hoca gibi hoca istiyoruz

s_uzunkaya

bu maçtan sonra gelmez zaten samsuna!!!!

Bakican55

Yeter artık ya kaç maç oldu O besim samsuna gelmesin !!!!

erkutdem55

Zamanı değil,bu saatte hoca göndermekle uğraşılamaz.Yıl sonunda cehennemin dibine kadar yolu var.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 10 Mart 2013, 16:15:37
Zamanı değil,bu saatte hoca göndermekle uğraşılamaz.Yıl sonunda cehennemin dibine kadar yolu var.

Düşecez farkındamısın ?

erkutdem55

Sadece Samsunspor

erkutdem55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 10 Mart 2013, 16:26:35
tamam sende uyumaya devam et

Oğlan uyutmadı gece,şöyle güzel bi uyku harbi iyi gelir.Güzel fikir,teşekkürler.

ismail

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 10 Mart 2013, 16:26:35
tamam sende uyumaya devam et

bende uyuyanlardanım sana göre o zaman..bende karşıyım hoca değişikliğine..bilgisayar oyunu değil bu

Sadece Samsunspor

ne diyimki size 2 haftadır kaybettiğimiz puanları alsaydık playoff a çok yaklaşmıştık. işin dalgasına vurmayın bence. neyse görecez sezon sonunda halimizi inş düşmeyiz

Sioux

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 10 Mart 2013, 16:03:41
Gerçekten samsunluysanız yollarsınız bu adamı.

Yok, aslen Belçikalı yönetim. Tamam, hoca gitsin isteyebilirsin de şu ön şart nedir? Şüphen mi var bu insanlardan?
Bu saatten sonra hoca değişkliğinin bir anlamı olmaz. Ligde bu hoca ile kalacağız.

Sadece Samsunspor

ya tamam kapatın konuyu hocada sizin olsun

Bakican55

Bazı arkadaşların hoca değişikliğine karşı çıkıyorlar çok ilginç herhalde geçen sene petkoviçden alıştılar her maçı öne geçip vermeye onların düşüncesidir saygı duyarım ama bu takımla bu lig bitmez çünkü seneye büyük bir ihtimalle tahtanın kapanma ihtimali ver iyi bir hoca ve elinde topçuları da tutarak seneye bomba gibi bir takım olur düşüncesindeyim

seyf55

emre__ss

Gördük mersini hocayı değiştirdi daha beter oldu.Yeni gelecek hoca tesisleri öğrenene kadar sezon biter.