7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

##kdc##

Aynen aynen Musa'ymış :)

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cembaba

Bu sezon 3 gol 6 asisti var. Daha ne yapsın. Tebrikler.

Dartagnan

gecende facede de yazdım burada da yazayım. '' Açıkçası benim futbol anlayışım 90 dakika orta saha da çıt kırıldım oynayarak duran topa kalmak üzerine değil .Başlarım öyle futbola. '' Budur futbol anlayışım. Kimine göre 3 puanı getiren kimine göre kaybedilen 3 puanların nedeni.Bana göre onun yerine daha sağlam yere basan ve geberik oynamayan birisiyle daha da fazla puan toplayabilirdik.Daha iyi oyun şablonumuz olabilirdi.

brigand

Ben yine söyleyeyim de kızışalım biraz. Yerine Zafer veya Arif oynamayacaksa kalan bütün maçlarda 90 dk kalsın sahada. Valla kusura bakmayın da takımda 2-3 kişi dışında top ayağına yakışıyor diyeceğimiz adam yok. Boş boş koşan bal yapmayan arı hattı arı bile olmayanlardan görmek istemiyorum ben arkadaş. Musa yürüsün, toplamda 11 gole direkt katkı yapsın daha iyi.

AhmetDenizci

Şöyle asistlerini özledik :))

serkan aykut

##kdc##

Orda da ortayı keserken kayıp düşmüştü =)

sadece55

Serkan'a asisti bende yapardım Mühim olan Haluk gibi adamlara gol attırabilmek :)

ngonge

Musa'nın o pası attığı maçı dün gibi hatırlıyorum. Aslında o zamanlar Musa'dan pek ümitli değildik, kanat oyuncusu ama top bile süremiyor diye kızıyorduk. Zaten bizden sonra Sivas'ta açıldı Musa.

Atakumlu

Alıntı yapılan: ngonge - 08 Şubat 2014, 12:10:06
Musa'nın o pası attığı maçı dün gibi hatırlıyorum. Aslında o zamanlar Musa'dan pek ümitli değildik, kanat oyuncusu ama top bile süremiyor diye kızıyorduk. Zaten bizden sonra Sivas'ta açıldı Musa.

Sivas tan önce , Sakarya dayken de iyiydi  ;)

isa55

Kale ağzındaki toplara ayak içi vurman şart mı ey Musa!

cakir55

Takımı eksik oynatiyor resmen, tek artisi duran toplarda iyi olması yoksa fizik kondisyonu falan sıfır.

orhan

Adamsın adam.Samsunspor için hiç kaytarmadan  elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını biliyorum ayağına ve yüreğine sağlık.

kuzey55

bi de toplara karı gibi vurmayı bıraksan boş kaleye gol atmasını becerebilecen.

Burak

Bence her daim kadroda bulunması gereken bir adam gösterişsiz ama sonuca etkili bir oyuncu  :--*

Burak

2.golde Canberk'e güzel bıraktı bence kendini bilerek oynuyor bence gayet başarılı bu sezon