7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

##kdc##

Senede 300 - 400 milyar para alacağım tek yapacağım iş orta kesmek olacak, siz de bunu olumlu göreceksiniz  :) Allah aşkına yapmayın abi ya ölmüş abimiz ağlayanı yok.
Ayrıca Manisa maçı sonrası tek başına sahada çocuklarıyla oynarken tüm tribün bağırmasına rağmen arkasını dönüp giden bir adamdan bahsediyoruz. Musa ne kadar dürüst saygılı bir adam da olsa o gün bitmiştir çoğumuz için..

Ollivanders

Musa Aydın ın ayağını kaldıracak gucu yok ve bitmiş artık . Yaptıgı saçmalıklar bunun göstergesi . Dikkat edin duran top diyorsunuz bir tane ara pası var mı oyuna etki edecek veya ikili mücadelesi . Orta kesmeyi az bilen biri bu tarz ortaları keser ki çok ekstra ortalar değil Musa Aydın'ın yaptıkları . Bana duran top ortalarını değil oyun hareket halindeyken bize verdiklerini söyleyin . Kusura bakmayın ama ben hep geçtiği ıskaları , atamadığı pasları , güçsüzlükten kayarak vurmalarını yayın üzerinden yapamadığı plaseleri , ikili mücadelede yerde kalmalarını hatırlıyorum . Ayrıca bu takıma duran top kullanan adamın gelmemesi Musa aydının artısı değil , Samsunspor'un sıkıntısıdır .

Furkan

Bence oyunun gidişatına göre 70 den sonra alınmalı tecrübesini ve kondisyonunu en etkili o zaman verebilir gücü de o kadar zaten. Oyun icinde orta sahada cok zayıf kalıyoruz böyle. Bekliyecez ki duran top olsun Musa iş yapsın.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

brigand

Hoca Musa'yı kestiğinde Zafer veya Arif'i koyacaksa eyvallah. Ama yerine Adnan, Taha, S.Çalık yada Turgay oynayacaksa pis söverim : )

Sadece Samsunspor

Evet çok güçsüz bazen delirtiyor nasıl atamazsın diyoruz ama kim ne derse desin 7-8 asist yaptı yani 7-8 golde emeği var. Çoğu maçıda 1 veya 2 golle bitirdiğimizi düşünürsek iyi skor. Dünkü maça bakalım en yakın örnek duran topu iyi kullandı ve galibiyeti getirdi yoksa o maç açılmazdı 0-0 biterdi ;)

özkan

musa aydın alınıyorsa maliyet analiziyle alınmalıydı sezon başında.eğer oynuyorsa 150-200'e  alınsın ama 200'ün kuruş üstü etmez bana göre.iki orta kesecek oda gol olacak diye bekle babam bekle dur.

Mesela bugün musa aydın alınbmamış olsaydı bir başka yabancı alınmış olsaydı mevkisine adsdeki gibi bir junınho mesela yada balkesdeki gibi bir oyuncu tarzı dahamı verimsiz olurdu sizce aynı maliyetler çerçevesinde ?

İsmail Uyanık'ın satılan oyuncu geri alınmamalı ve kiralık oyuncularla iş yürümez sözleri bence bu işin altın kuralı.Musa aydın bana göre kiralık oyuncudur bu sene var seneye yok.Ne ayagını topa sokar ne mücadele eder ne hırs ne bişey.Kemik kadro oluşması adına yapılan bir transfer değil geçici günü birlik bir transfer,ancak gelinen noktada da verimli mi verimli.Yeterli mi tabiiki değil,daha fazlasını yapmalı saha içinde bana göre.

Musti

Sahada olması gereken oyuncu fakat oynatıldığı pozisyon yanlış. Sağ bek Musa Aydın için en ideal pozisyon. Önünde de Canberk oynarsa sıkıntı çekmez.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 03 Şubat 2014, 17:35:54
Özkan, ismail başkanı az biraz tanırım. Satilan oyuncu alınmamalı dediğini hic duymadım. Bilakis ercan, vural, celil, serkan, cenk, ali akdeniz, erman, ertugrul... kulübün kapısı açık kalmıştır gidenlere. 
Hocam siz Samsunspor ile ilgili hertür bilginin bulunduğu bir programmı kullanıyorsunuz?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 03 Şubat 2014, 18:17:10
Hocam siz Samsunspor ile ilgili hertür bilginin bulunduğu bir programmı kullanıyorsunuz?

Hiç sorma, Samsunspor yerine başka bir konuda uzmanlaşabilirmişim ama yılları buna harcamışım :)

Özkan, ismail başkanı az biraz tanırım. Satilan oyuncu alınmamalı dediğini hic duymadım. Bilakis ercan, vural, celil, serkan, cenk, ali akdeniz, erman, ertugrul... kulübün kapısı açık kalmıştır gidenlere. 

usare

Abi önceki mesajlardan sil, konunun akışını bozuyorsun :)

sadece55

Şöyle demiş olabilir kulübü satan oyuncu almam diye :)

Ellibeş Numara

Kötü oynadığın maçlarda bile, asist yapıyon be. Bide iyi oynasan, neler yapacaksın neler.

Sol Açık

04 Şubat 2014, 22:14:38 #342 Son düzenlenme: 04 Şubat 2014, 23:59:58 Sol Açýk
Arkadaşlar yapmayın. Ben kaç para aldığına bakmıyorum, zaten bilmiyorum.

Ama 18 maç 1363 dakika oyunda kalmış ve 3 gol + 8 asist yapmış bir oyuncudan bahsediyoruz. Bazı arkadaşlar sadece duran top diyor (çoğu kesinlikle öyle), ama ilk elden aklımda olan İBB'ye Umar'ın attığı harika golün ara pası Musa'dan çıkmıştı.

Musa'nın 10 katı koşan ama toplam 3 golde payı olmayan bir oyuncu mu istiyorsunuz? Erdem Şen ve Musa Aydın dışında 3 gole etki eden bir orta saha oyuncumuz yok. Alın orta saha oyuncularımızın oyundaki etkileri:

Erdem Şen: 21 maç - 1747 dakika - 4 gol - 2 asist
Musa Aydın: 18 maç - 1363 dakika - 3 gol - 8 asist
Adnan Güngör: 15 maç - 1001 dakika - 1 asist
Arif Şahin: 14 maç - 614 dakika - 2 gol
Taha Yalçıner: 13 maç - 643 dakika - 1 gol
Turgay Gölbaşı: 12 maç - 595 dakika - 1 gol

Dahası mı, alın size forvetlerimiz, Musa'nın gol+asist sayısı hepsinden fazla:

Aminu Umar: 21 maç - 1757 dakika - 4 gol - 5 asist
Musa Sinan Yılmazer: 20 maç - 1369 dakika - 6 gol - 2 asist
Musa Aydın: 18 maç - 1363 dakika - 3 gol - 8 asist
Eldin Adilovic: 14 maç - 1043 dakika - 5 gol - 3 asist
Ehiosun Ekigho: 15 maç - 963 dakika - 4 gol - 2 asist
Serkan Çalık: 16 maç - 570 dakika - 1 gol - 1 asist

Bahsettiğimiz Musa Aydın. Tanıdığımız, bildiğimiz, üstüne üstlük 33 yaşına gelmiş bir Musa Aydın. Haksızlık etmeyelim, daha ne yapmasını umuyorduk ki?!

##kdc##

Eline sağlık usta iyi bi istatistik olmuş.
Ancak IBB maçında Umar'ın golünde asisti Erdem yapmadı mi??
Bi de Turgay'ın soyadını niye gündoğdu yazdın :) görürse alınır #noTurgaynoparty

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sol Açık

Alıntı yapılan: ##kdc## - 04 Şubat 2014, 23:06:03
Eline sağlık usta iyi bi istatistik olmuş.
Ancak IBB maçında Umar'ın golünde asisti Erdem yapmadı mi??
Bi de Turgay'ın soyadını niye gündoğdu yazdın :) görürse alınır #noTurgaynoparty

Maçta değildim, ama Musa diye hatırlıyorum. Şimdi görüntüleri izledim, Olimpiyat stadı olunca epey uzak, ama spiker de Musa diyor. Sanırsam Musa.

Alıntı yapılan: ##kdc## - 04 Şubat 2014, 23:06:03

;D ;D ;D ;D Gündoğdu olan benim sevdiğim bir arkadaşım, yanlış olmuş. Aman benim arkadaş görmesin bunu, hemen değiştireyim, isim benzerliği ona yeter zaten, bir de soyad fazla gelir  ;D ;D ;D ;D