7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

cakir55

İlk iki haftaya göre ben fazla begenmedim, daha iyi olmalı Musadan daha iyi şeyler bekliyoruz.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

samsunsporlu1994

Musa Aydın takımın tecrübeli oyuncularından biri. Süper Lig'i hedefledigimiz bu sezonda daha çok sorumluluk alıp,performansını yükseltmesi gerekiyor.

cgr

Bence, bir takımın en güçlü bölgesi (fizik açısından) orta sahası olmalı. Orta Saha oyuncuları maç içinde hem defansif, hemde ofansif oynuyor pozisyonun gidişatına göre. Bu açıdan en yorucu bölge Orta Saha.

Bizim orta saha'da top dağıtan, topu kullanan kişi Musa Aydın. Kaldı ki Musa'nın da fizik olarak performansı iyi değil.

Bu bölgede oynadığı 3 maçta birşeyler yapmaya çalışıyor ama, fizik elvermiyor.

Bence asıl mevkisi olan sağ kanatta daha iyi maçlar çıkaracaktır...

Sol Açık

Alıntı yapılan: cgr - 03 Eylül 2013, 00:40:36
Bence, bir takımın en güçlü bölgesi (fizik açısından) orta sahası olmalı. Orta Saha oyuncuları maç içinde hem defansif, hemde ofansif oynuyor pozisyonun gidişatına göre. Bu açıdan en yorucu bölge Orta Saha.

Bizim orta saha'da top dağıtan, topu kullanan kişi Musa Aydın. Kaldı ki Musa'nın da fizik olarak performansı iyi değil.

Bu bölgede oynadığı 3 maçta birşeyler yapmaya çalışıyor ama, fizik elvermiyor.

Bence asıl mevkisi olan sağ kanatta daha iyi maçlar çıkaracaktır...

Tersine, kanat oyuncularının fiziksel olarak daha güçlü olması gerek. Ayrıca Musa'nın bu fiziksel durumu ile bize katkısı oyun zekası ve tekniği ile olur. Kaldı ki Musa asla güçlü fiziği ile öne çıkmadı.

Özetle, Musa'dan faydalanmak istiyorsak en doğru yerde oynuyor. Ama diğer orta saha oyuncularının daha güçlü ve yardımcı olması gerek...

Shane_Falco

Yaşın,performansın,faydan,zararın tartışılır. Fakat bugün maçı 2-2 yaptığımız goldeki sevincin,hırsın insanı umutlandırıyor...

5trawberry

Her şeyi bir kenara bırakırsak, duran toplarda en etkili orta kesen adam.

Burak

Bence oynamalı en azından duran top ve tecrübesi için geçen seneki kadar kötü değil

cembaba

Dün korneri de Musa kesti gol oldu. Frikiki de Musa kullandı gol oldu. Daha iyi olabilir. İlerleyen haftalarda bence daha çok ihtiyacımız olacak.

Sol Açık

Sadece bir ek hatırlatma, Fethiye maçındaki ilk golde de (Murat Akyüz'ün attığı), golü getiren ortayı Musa, yine bir faul sonrası duran topta yapmıştı.  :ok

Furkan

Bu sene simdiye kadar oynanan maçlarda bi şekilde oyunun içinde gibi görünüyor inşallah böyle de devam eder.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

samsunsporlu1994

Geçen seneye oranla bu sezon daha iyi ancak daha çok katkı saglaması gerekiyor.

Ayberk

Duran toplarda iyi ortaliyor,dogrudan skora katkisi var  2 haftadir. fiziksel olarak cok iyi degil bu nedenle goreceli olarak daha az kosacagi on numarada daha faydali oluyor

mehmet yılmaz

Sivasspor'daki Musa olmadığı kesin ama geçen sezondaki Musa olmadığı da kesin..

Ayberk

oyun içinde çok fazla şey yapmıyor gibi görünüyor ama duran toplarda çok önemli bir oyuncu oldu bu sezon. bugün 2. goldeki korneri kullanırken gol olabileceğine inanarak izledim pozisyonu. ben daha önce hiç bir oyuncumuz korner kullanırken aklımın ucundan acaba gol olabilir mi diye bile geçirmemiştim :D

5trawberry

Sahanın en iyisiydi bence. Duran topları da çok etkili.