7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

hadi musa sen bu olamazsın gerçek musayı istiyoruz...

minci

Musa ikinci yarı gerçek kimliğini ortaya koyacaktır. Bundan hiç kuşkum yok.

seyf55

bu yarı ilk yarı gibi ununu elemiş eleğini asmış görüntüsü vermez inşallah

Sol Açık

İlk 18'deydi, demek ki sakatlığı yok. Bence 2.yarı oynamalıydı.

Fiziği zayıf falan olabilir ama sonuçta bahsettiğimiz oyuncu Musa Aydın. Topla çizgiye indiğinde öldürücü paslar atabiliyor. Kötü dediğimiz haliyle 45 dakikadan fazla sahada kaldığı 9 maçta 1 gol atmış ve 3 asist yapmış. Bu istatistik Musa'ya yetmez, ama takımımızın Musa'nın tecrübesine, yeteneğine ve oyun bilgisine-zekasına ihtiyacı var.

Takıma monte edilmesi gerekiyor.

s_uzunkaya

ayıp ulan ayıpppp.... okadar naz yaptın, son günlere kadar bekledin, sonunda biyere gidemeyince geldin tıpış tıpış imzaladın. herhalde süperligte oynamazsam gelir memleketimde yatarım dedin. insan yetiştiği takıma, memleketinin takımına bu hainliği yaparmı yaa...takımın acilen kanat oyuncusuna ihtiyacı var...kendine gel artıkkkkkkkk...........

ali ihsan

Hoca Hiç düşünmüyor Musa yi.Bence form tutmalı ve süre almali

Serkan

Taraftar çağırdığında gitmemiş oyle yazıyolar var mı aslı ?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 28 Ocak 2013, 01:07:09
Hoca Hiç düşünmüyor Musa yi.Bence form tutmalı ve süre almali
abi içi geçmiş musa'dansa 95 li mehmet yılmaza süre verelim.
kaybımız olmaz.çok çok bu sene çıkamayız.
musa oynasa bence yine katkı veremeyecek.

isa55

İlk devredeki Musa, bugün izlediğim takımda oynayamaz.

ali ihsan

Alıntı yapılan: muhalif - 28 Ocak 2013, 01:10:23
abi içi geçmiş musa'dansa 95 li mehmet yılmaza süre verelim.
kaybımız olmaz.çok çok bu sene çıkamayız.
musa oynasa bence yine katkı veremeyecek.

Rahat bir konuma gelirsek tamam ama stres yüklü maclarda ihtiyacımız olacaktır Musa ya

Sioux

Yavaş yavaş umudumu kesmeye başlıyorum ama lig uzun bir yarış, her an herşey olabilir.

55.hakan

Erdem'in , Roberts'ın şans bulduğu bir ortamda Musa'nın da şans bulması adil olmak açısından gereklidir.Eğer formsuzsa bu adamlar da formsuz,koşmuyor desek yalan söylemiş oluruz.Diğer formsuzlar gibi şans bulacağını düşünüyorum.

Sol Açık

Benim Musa'dan ümidim bitmedi. İlk çıktığı maçlarda da hiç fena değildi.

Bence oyun bilgisi ve yetenekleri açısından Musa Sinan'dan birkaç gömlek üstün. Oynamalı ve kazanmalıyız!

teksas3455

Sene sonu göreceğiz ki toplamda 5-6 maç adam gibi oynamış olacak.
Koca Yaz yatarsan böyle olur işte. Kadroya girebileceğine ihtimal dahi vermiyorum.

FaTiH_HaN

çok çok çok ümitliydim Musa Aydın için, tam bir hayal kırıklığı oldu.. İnşallah bundan sonrası için faydalı olur..