7- Musa Aydın

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Eylül 2012, 15:58:16

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Takımın lokomotifi olacağına inancım tamdı. Ayıp ettin be Musa!

Burak

Musa kaliteli futbolcular ile daha iyi oynar bence

alperen_55

sakaryadan sonra hep onu samsunsporda düşündüm.hele bucada cok bi farklıydı.sezon oncesi imzayi attiğı gün çok sevinmiştik.fakat eski musadan eser yoktu o battıkça takımımızda dibe doğru yol alıyordu beklentiyi karşilayamadı.bundan sonrasını kendisi belirleyecek.oynamak isterse oynar.ben kendisinden hala ümitliyim.

Ahmeti

Allah aşkına Musa bu futbollamı sezon öncesi kendine süper ligten takım arıyordun. Şimdi değilse ne zaman toparla artık kendini

55(tuncay)55

musa kendine gel ve formanı sırtına geçir ve de hiç çıkarma  >:(

allum

takımın enkazı demek hiç içimden gelmiyor ancak musaya sorsakda cevap bence boyle olur.. Lutfen kendine çekidüzen ver seni seviyoruzz

MeL_55

ya arkadas anlamiyorum.. kac haftadir oynamiyor.. bu kadarmi kötüsün?

FaTiH_HaN

Samsunspora gelene kadar, Samsun dışına çıkıp en profesyönel futbolcudur, kendine çok iyi bakıyor dediğimiz Musa, aga sen ne yapıyosun, bu takımın sağ kanadındaki en iddaalı adam olman gerekirken sen ne yapıyosun, garezin Samsunspora mı biz hariç her yerde 10 numara top oynadın, yazık yaa.

since1965

Bir maç kazandırsın kral yaparız sıkıntı yok.Yatmaya devam etmeli....

Karabudun

Mahallemizin çocuğu, ama orada bile selzeniş başladı. Kendi akrabaları dahi eleştiriyorlar. Haklı olarak.

Sadece Samsunspor

daha 1 sezon önce sivası coşturan adamdın noldu sana musa üzme bizi

SametYılmaz55

adam gibi oynasa tek başına 3-4 maç kazandıracak kalitesi var.ne yazık ki ondan beklediğimiz şeyleri karşılayamadı.bu saatten sonra zor ama inşallah toparlanır

buonanotte

Musadan en ufak beklentim kalmadı açıkçası.Sene başından bu yana düzelir diye avutuyoruz kendimizi.

cany

sen bu sene futbolu bırak bence en iyisi. hem  samsunspor_x 'umuzda bırakmış olursun, en hayırlısı o olur

55.hakan

Helal olsun Musa sağ bekte süper oynadı mücadele etti.Umarım önemli bir sakatlığı yoktur.