11 - Musa Sinan Yılmazer

Başlatan Tufan, 27 Ağustos 2012, 14:41:04

« önceki - sonraki »

altunay

isa55

yorumlarda Batuhan yazmışlar. 20 yaşında, A2 oyuncusu.

Nuri Asan

Eğer twitterde yaptığı o açıklama doğru ise helal olsun sana musa. ilhan ve tumer gibi gitmedi. ama;

sen orada Samsunspor u çok ararsın.  Umarım sen başarılı olursun ama o sivas olmasın.

cgr

ismail

son 10 dk ya geride girilen maçlarda son bir umut oynayacaktır. bizdeki serkan çalık olur orada. seneye de şutlarlar

sadece55

Resmi açıklama yapılıyor ama bir türlü bedeli öğrenemiyoruz bu nasıl şeffaflıktır anlayamıyorum.

Ellibeş Numara

25 Haziran 2014, 16:56:19 #441 Son düzenlenme: 25 Haziran 2014, 18:51:44 ##kdc##
Bizimkiler hala musa sinan'a resmi teklif gelmedi diyor, musa sinan sivassporla 3 yıllık sözleşme imzalıyor.

minci

Alıntı yapılan: Ellibeş Numara - 25 Haziran 2014, 16:56:19
Bizimkiler hala musa sinan'a resmi teklif gelmedi diyor, musa sinan sivassporla 3 yıllık sözleşme imzalıyor.
Duyduğum kadarıyla 400.000 TL mi yoksa Euromu onu bilmiyorum. Bu da 4 eşit taksitte ödenecek herhalde. Ben böyle duydum.

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: minci - 25 Haziran 2014, 18:54:22
Duyduğum kadarıyla 400.000 TL mi yoksa Euromu onu bilmiyorum. Bu da 4 eşit taksitte ödenecek herhalde. Ben böyle duydum.
basın mensubu arkadaşlar öyle diyor ama yönetim musa sinan bizim topçumuz, resmi teklif gelmedi diyor. Kime inanacağımızı şaşırdık be kardeşim. Sözleşmesi devam eden bir adam nasıl oluyorda kulübünden habersiz 3 yıllık imza atıyor sivas'a? Bi dümenler dönüyor.

Aslankaya

http://www.sivasspor.org.tr/tr/haber-434-musa-sinan-yilmazer-sivasspor-da.html

sivas'dan resmi açıklamada geldigine göre her iki taraf içinde hayırlı olsun.inşallah adam gibi birini kiralık alırız.

temlikler var,elden senet halinde alırız parayı.

ngonge

Keşke baştan pazarlık payı varken kiralık oyuncuda anlaşılsaydı. Belki de anlaşılmıştır bilemiyorum.

Cihan Özkara en iyi olasılık gibi, Ahmet Aras da iyi tercih olur. Forvetimiz bir tek Adil var, Timur da bizde iş yapar. Maşallah Sivas oyuncu sirkülasyonunu çok iyi beceriyor, sırf kiralık verdikleri oyuncular bile oldukça kaliteli.

özkan

Bu akşam kalıtesını gosterdı gollede susledı.ayagına sağlık koçum. Kiralık oyuncu alacaktık demı bu arada.ne oldu o oyuncuya sahi.gulunc halımız ıste.

Dartagnan

Attığı gole faul diyorlar ya la . Sen hatayı yap sonra en ufak dokunmada faul.Oldu canım

Shane_Falco

orucreis

Karabüke kiralık gitmiş.Anlaşılan kalpar yine koşan takım kuruyo