Furkan Köse

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 13:29:52

« önceki - sonraki »

sadece55

Fransadan yabancı kaleci geliyormuş daha da furkan efendi zor görür formayı.

Karabudun

Alıntı yapılan: Erdinc - 25 Ocak 2017, 14:41:24
Fransadan yabancı kaleci geliyormuş daha da furkan efendi zor görür formayı.

Günün en güzel haberleri senden geliyor renktaş. Aslı vardır inşallah.

sadece55

Kaleci olayı kesin öğlen öğrendim.İyi bir kaleci gelecekmiş bir aksilik olmazsa.Bir de Stoper bakılıyor

celebi

Lusage

Güzel yumurtladin bravo.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

55_OrHaN_55

4-0 dan sonra çok güzel bir kurtarış yaptın ve sayende 5. golü yemedik...

ata55

90 dakika 0-0'a yattın. biz bile gıcık olduk. topa hamle yapmazsan böyle 90'da basar elin oğlu.

özkan

bu çocukta ya uyku ya aşk sorunu var.la arkadaş maç içinde dalıp gitme huyunu bırak da adam kale sahası içinden kafa vuruyo mal gibi bakıyosun.uyan la uyan.

orucreis

Hala yan toplara çıkamıyosun. 6 pas icinde kafa vuruyo adam ne bekliyorsun orda illa cizgide mi olmasi lazim

Lusage

Seni kaleci diye bu takıma koyanin aklına tüküreyim.

bayfa55

kaç yıldan beri bu takımda kalecilik yapıyorsun az geliştir kendini aynı tas aynı hamam..

Shane_Falco

İyi kalecinin önemini en iyi Rize maçında gördük.
Rize'nin as kalecisi ne toplar çıkardı. Yerine giren 3.lig seviyesinde kaleci ise bize resmen asist yaptı.

Maalesef Furkan yeri geliyor çok güzel kurtarışlar yapıyor ama bir türlü gerekli eşiği geçemiyor. Ofsayt olan golde de top ayağının yanından geçiyor bir şey yapamıyor. Kapattığı köşeden çok basit bi gol yedi. Yan toplarda Allaha emanet. Çıkıp şöyle bir ben buradayım diye yan top aldığını göremedim.

elexir

Hocanın kale kökenli olması belki düzeltir furkanı

Sadece Samsunspor

Ben furkanin artik saha disi biseyler yasadigini dusunuyorum. Senelerdir oynuyor daha gencken her gun kalede kiymetini bilmesi lazim

Desiqner

Sifakis bu kadar mı kötü de alamıyor kaleyi ?