Ercan Yazıcı

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 12:49:09

« önceki - sonraki »

beşnumara

Ercaaann ercaan kendine yazık ediyosun koçum.

brigand

Ercan yanlış işlerin, yanlış düşüncelerin peşinde koşmasa iyi eder. Sadece bizim için değil kendisi içinde çok yazık olur.

Shane_Falco

Nedir Ercan'in olayi arkadaşlar bir bilen varsa söylesin. Yanilmiyorsam sakatligida yok Giresun macinda 18'ede alinmadi. Nedir bu alt yapimizdaki oyunculardaki sorun ? Ya da orayi yonetenlerdeki sorun ?

cezayir55

ercan mutsuz gibilerinden bir haber vardı bu genç oyuncuları anlamakta münkün değil top oynamadan kendilerini vazgeçilmez sanıyorlar

ask55

bu zamana kadar hep hocanın tunayı çıkarıp seni oynatması gerektiğini düşündüm ve söyledim.
ama bugün oyuna girdikten sonra çok garip ! bir sarı kart gördün (düdük çalındıktan sonra topa vurdu).
sonrada adamın bileğine doğru taban göstererek girdin.hakem Allahtan atmadı seni.

kötü niyetli olduğunu düşünmek istemesemde tırstım senden.takımı sabote etmeye çalışır gibi bir havan vardı.
umarım yanılıyorumdur.
ama bir daha ercan oynasın demeyeceğim iyi performanslarını görene kadar !

Kaya

Yan topların tamamını rakibe verdik kayseri maçında.

Ayrıca Fatih müdehalesi olan bir stoperken Tuna refakatçi yapıda bir oyuncu.Ercan hem hava toplarında,hem yerden etkili bir oyuncu.Psikolojisi sene başında direkt oynayacağına şartlanmış sanırım.

''Yaşıtlarım oynarken ben neden oynamıyorum'' sorgulamasını küserek değil aksine daha da hırs yaparak üzerinden atmalı.Yine de Tuna'nın yerine banko oynar.

Kaya

>l< >l< >l< Maşallah yerinde müdehaleler,oyun içi üst düzey konsantrasyon ve kazandırılan bir penaltı.  :ok

orucreis

Bu cocukta is var ama hoca sıkıntı

cembaba

Hoca seni tam 6 haftadır yemiş canım kardeşim. Şansın yokmuş meğersem.

özkan

Hemde yanında tuna gıbı bır yeteneksıze ragmen. >l<

beşnumara

Hata yapacaksa bi çocuklar yapsın. 33 yaşındaki tunanin her yaptığı artık rahatsız ediyor bizi. Ercan sen de akıllı olcan daa.

orucreis

Ercan bu tunadan nasil forma alamiyor teknik ekibe sormak lazim

Lusage

Kemal gibi oynadı. Yanında Fatih varmıydı yokmuydu belli değildi. Helal. :_nazar

mehmet yılmaz

Bu akşam çok iyiydi. Aferin Ercan.
Erhan Altın denen çakma teknik direktöre gereken mesajı verdin.

orucreis

Helal olsun cocuk sana  >l< >l<