53- Lokman Gör

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 23:03:59

« önceki - sonraki »

Furkan

Burak

vallahi ben taraftarla haşır neşir olup kötü oyununu taraftarla iyi geçinerek saklamasını sevmiyorum . Bize sürekli el kol ile gaza getirici hareket yapması hırslı olduğu anlamına gelmiyor. He şöyle bir şey de var bırakın Türkiye futbolunu dünyada sol bek bulmak büyük sıkıntı kaldı ki Lokman zaten sol bek değil o yüzden ne kadar ekmek o kadar köfte orada idare ediyor bir şekilde

5trawberry

Bu maçta takımın en iyisiydi diyebilirim.

desperate1

lokman oynadığı zaman twitter a 'bugün günlerden samsunspor' yazıyo oynamadığı zmn hiçbirşey yok.bu nasıl iş?ben oynamazsam samsunspor s*kimde değil diyo resmen !!!

King1965

SAMSUNSPOR FACEBOOK SAYFASINDAN

AlıntıLokman Gör için trabzondan şok istek

Sahamızda oynadıgımız Manisaspor maçı sonrası taraftarlarımız ile futbolcularımızın buluşmasında futbolcumuz Lokman Gör için tribünler ile beraber yapmış olduğu Bir baba hindi tezavratunda trabzona bindi diye bagırdıgı iddaa edilmişti.Bu futbolcumuz tarafından yalanlanmış olsada birileri kendine pay çıkarmnın gayreti içersinde.

Trabzonspor divan kurulu başkanı Samsunspor başkanı Emin Kar'ı arayarak Lokman Gör'e ceza vermeyi düşünüyor musunuz diye sormuş.Samsunspor yönetim kurulu üyeleri ise bu konuyu kendi aralarında ceza verelim mi diye konuştukları söylenmektedir.

Samsunspor'u yönetenler Lokman'a ceza vermeyi görüşmek yerine sahada ruhsuz gezen ve barlarda gezen futbolculara hesap sormalıdır.

seyf55

Alıntı yapılan: King1965 - 15 Nisan 2013, 22:52:39
SAMSUNSPOR FACEBOOK SAYFASINDAN

onlar da öyle bir durum olsa ceza verirler mi acaba yönetim eğer böyle bir ceza verirse iyice kopar Samsunspor u sevenlerden gomuşum trumzona

oguzhann555

Harbiden hakkıyla terletiyorsun o formayı !

seyf55

lokman bugün hakkını verdi formanın

teksas3455

Kapasitesini bilmem ama mücadele ediyor. Fatih Şen ve Mustafa gibi karı gibi gezinmiyor ortalıkta.
Yeri geliyor tekme yiyor yeri geliyor sürpriz ortalar yapıyor. Gönlüm kalmasından yana.
Denizli maçında sonradan girip attığı gol ve sevinci hala gözlerimin önünde!

Kaya

Bugün  direkten dönen ikinci topun devamında müthiş bir müdehale yaptı..Sezon boyu bu yaptığı en iyi işti.Bizim belki de lige tutunmamızı sağladı.  >l<

King1965

http://www.samsunsportv.net/2013/05/lokman-gorden-taraftara-mesaj-var.html

Samsunspor'un başarılı savunma oyuncusu Lokman Gör "Seneye inşallah büyük hedefler koyup takımla beraber şampiyonluk yaşamak inanılmaz büyük bir mutluluk verir bana." dedi.
PTT 1. Lig'de sezon sonunun yaklaşmasıyla seneye oluşturulacak kadrolar konuşulmaya başlarken Samsunspor ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Lokman Gör takımdaki geleceği ve Kırmızı Beyazlı taraftarlar hakkında çok özel açıklamalarda bulundu.

##kdc##

09 Mayıs 2013, 17:59:13 #221 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2013, 18:14:08 ##kdc##
Birader kullandığın haberlerin kaynağını yazarsan daha iyi olur.

cakir55

Lokman Gor ‏@lokmanGR 53 dk

@punisher Ben kiralık geldim 1 yıllıgına sözleşmem bitti dönüyorum ..

Lokman Gor ‏@lokmanGR 3 dk

1 yıl boyonca benim arkdamda duran bana hep kucak sevgi seli gösteren taraftarımıza sonsuz tşk ediyorum. Hakkınızı helal edin.Benimki helal

AllydeenleaR

fb-gs maçında atakumda bi mekandaydı, bir adam 2 saat boyunca elinden sigarayı düşürmez mi arkadaş, 10 kere baktıysam hep elinde sigara vardı.

sadece55

Ctesi Gecesi de Harlequin de Samsuna Veda ediyordu