Yeni Teknik Direktörümüz Erhan Altın

Başlatan **KaR6**, 26 Temmuz 2012, 22:30:06

« önceki - sonraki »

samuray

takımımızdaki bu yeni yapılanma çok önemli inşallah tutacak başarılar diliyorum

jean

giresundaki eski adamimiz ersinide getirseydin hocam

BigBadMama5552

Yardımcı teknik direktörlerden birinin Taner Gülleri olmasına özellikle sevindim. Kocaelispor'da oynarken bir Galatasaray maçında attığı goller ve babamın sinirlenişi hala aklımda. Tekrardan hepimize hayırlı olsun.  :ok

maviay55

Alıntı

Altın antrenmanda

Samsunspor'un akşam antrenmanı öncesinde yeni Teknik Direktör Erhan Altın, futbolcularımız ile sahada toplantı yaptı.

amisos55

Özümüze dönüyoruz. 86 ruhu geri geliyor...

mehmet yılmaz

Erhan hocamızla sözleşme imzalandı. Tanışıtık; oldukça olumlu bir yapısı var. Samsunluluğunu gösterdi ve çok ciddi maddi fedakarlık yaptı. Selahiyenin çocuğuymuş, akrabaları halen orada yaşıyor. Samsunspor 1927'de kurulan bir değerdir, şehrin tek markasıdır dedi.

Nuri Asan

gazetede roportajini okudum. benim Samsunspor ile anlasmam omur  boyu gerekirse bu klube amelelik ederiz  bu takimda  calismak sereftir dedi. gercekten yuregi de altin  bir adammis

mustafa_55

bir an önce Hasan Şengün'den kurtulmalı bence ona hiç güvenmiyorum Trabzonlu değilmi hiç sevmiyorum

celebi

az yavaş gel birader dakika 1 hemen garip guraba yorum yapma

samuray

hasan şengün olayına bende sıcak bakmıyorum dikbıyık bld .den samsunspor genel koordinatörlüğüne önemli olan trabzon doğumlu olması değil benim için emin başkanımızda trabzon doğumlu ben dobi hasan.ın genel koordinatörlük.ü yapabileceğinden emin değilim bu konuda en doğru isim tanju olabilrdi gibi hem bu piyasayı hem futbol camiasını iyi bilen birisi benim görüşüm bu yönde

samuray

Alıntı yapılan: burakbas - 29 Temmuz 2012, 02:55:53
Rahmetli Erdoğan Arıca ya benzettim Erhan hocamı...

Mekanı cennet olsun...
ölünün arkasından konuşulmaz derler arıcanın mekanı vcennet olsun ama bizi bırakıp ben hedefi olan takıma giderim deyip yüzüstü ankaragücüne gittiğinide unutmamıyorum

samuray

ne alaka şimdi bu herkes fikirlerini düşüncelerini özgürce yazamıyacakmı sen ahkam kesiyorsun

samuray

amacım bu sayfada seninle atışmak falan değil yorumunu yaparken alaycı bi üslup kullanmasan iyi olur o ifade semboller yakışmıyor  daha ciddi olunuz

jean

Samuray erdogan arica ilk gittiginde gaziantepe sonrasindada genclere gitmisti ankaragucune degil yanlisin var mekani cennet olsun

samuray

Alıntı yapılan: jean - 29 Temmuz 2012, 15:45:16
Samuray erdogan arica ilk gittiginde gaziantepe sonrasindada genclere gitmisti ankaragucune degil yanlisin var mekani cennet olsun
olabilir yanlış hatırlıyor olabilirim beni üzen hedefi olmayan takım statüsünde görmesi samsunsporumuzu (allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun