Yeni Teknik Direktörümüz Erhan Altın

Başlatan **KaR6**, 26 Temmuz 2012, 22:30:06

« önceki - sonraki »

yirmiuc

samuray

hayırlı olsun altın yilımız olur inşallah yıllar sonra özümüze dönme girişimlerimizin başarılı olmasını temenni ediyorum

celebi

Alıntı yapılan: BigBadMama5552 - 27 Temmuz 2012, 17:55:04
Eren Mersin İdman Yurdu'na transfer olmadı mı?  ;)  :D

belkide gelebilir kim bilir :)

mehmet yılmaz

Hocamız Samsunspor'umuza hayırlı olsun.
Henüz tanışma fırsatı bulamasam da iyi bir tercih olduğuna inananladanım.

samsunluhakan

inşallah hocamız gibi topçularımızda samsunlu olurlar
hakan bayraktar gibi
musa aydın gibi bu iki samsunlu futbolcumuzu takımda görmek isterim.

kumköylü ahmet

Kendisi Hakkinda hicbir bilgi sahibi degilim ama insallah hayirlisi olur

Nuri Asan

futbolculari  iyi motive etmesini bilir  erhan hoca. gecen sene az daha mucizeye gercceklestiriyordu. hocanin samsunlu olmasi futbolculari daha iyi motive edecektir. yonetim ise iyi yerden basladi ilk transfer  hayirli olsu

umit

AlıntıErhan Altın(d. 28 Ağustos 1956, Samsun) Türk eski millî futbolcu, teknik direktör. Fenerbahçe, Göztepe ve Kocaelispor eski futbolcularındandır.

3 kez Türkiye Millî Takımı çağrılan Erhan Altın, 1 kez Türkiye Millî Takımı formasını giymiştır.

2008-2009 Turkcell Süper Liginin 2. yarısında Kocaelispor'un başına geçen ve Samsun doğumlu olan Altın'ın, antrenörlük kariyerinde Eskişehirspor, Çanspor, Kocaelispor, Diyarbakırspor, Elazığspor, Akçaabat Sebatspor, Çaykur Rizespor, Denizlispor, Bursaspor ve Giresunspor kulüplerinde görev yaptı.Şu an Samsunspor'u çalıştırmaktadır.

maviay55

28 Temmuz 2012, 14:08:54 #68 Son düzenlenme: 28 Temmuz 2012, 18:08:19 maviay55
AlıntıBİRLİK ZAMANI

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, artık birlik zamanı olduğunu belirterek, "Bu yönetimin elini taşın altına koyduğu bir dönemde bizlerin ve şehrin daha fazlasını yapması gerekiyor" dedi

Kırmızı- Beyazlıların çiçeği burnunda Teknik Direktörü Erhan Altın, ilk açıklamasında önemli mesajlar verdi. Samsunspor için birlik zamanı olduğunu söyleyen Samsunlu teknik adam, "Samsunspor için birlik zamanı. Bu yönetim elini taşın altına koyarak önemli bir iş yaptı. Bizim ise daha fazlasını yapmamız gerekiyor. Şu anda kampta olmamız gerekiyordu ancak takımı toplayamadık. Önümüzdeki hafta sonunda kampta oluruz" diye konuştu. Altın 'Kaç yıllık sözleşme imzalayacaksınız?' sorusuna ise, "Bu takımda amelelik yapmaya bile hazırım. Kaç yıllık sözleşme imzalayacağım önemli değil. Benim Samsunspor'la sonsuza kadar sözleşmem var" yorumunu yaptı.

haber gazetesi

AlıntıİMDAT YARDIMCI HOCA
Samsunspor'un eski kaptanlarından İmdat Arslan yeni teknik Direktör Erhan Altın'ın yardımcılığına getirildi. İmdat Arslan,"Samsunspor'da görve yapmak onurdur" dedi

YARDIMCILAR TANIDIK

Teknik Direktör Erhan Altın'ın yardımcıları tanıdık isimler. Altın'ın birinci yardımcısı Kocaelispor'un golcü futbolcusu Taner Gülleri olacak. Kaleci hocalığını ise Menteşoğlu döneminde efsane kadroda Kaleci Fatih'in yedeği olan kaleci Şenol  Odabaş yapacak.

KENAN VE YUNUS HOCA BIRAKTI

Teknik Direktör Erhan Altın'ın göreve gelmesiyle birlikte yardımcı antrenör Kenan Yelek ve kaleci antrenörü Yunus Şenocak görevden ayrıldı. Dün Teknik Direktör Erhan Altın ile her konuda anlaşma sağlandı. Teknik patron Altın,"Benim yardımcılarım ve ekibim hazır. Sadece bir yardımcı istiyorum" demesi üzerine, yönetim Kenan ve Yunus Şenocak ile görüştü.  Kenan yelek ve Yunuş Şenocak, yönetime teşekkür ederek, görevden ayrıldıklarını bildirdi.

DİKMEN A2'DE

Samsunspor'un esfane futbolcularından Teknik direktör Kemal Dikmen, A2 takımının başına tek yetkili olarak getirildi. Dikmen,  Erkut Tutu yönetiminde Gençlik Geliştirme Merkezi'nin sorumlusuydu.

celebi

yilmazselcuk55

AlıntıSamsunspor'un teknik patronu Erhan Altın oldu

Samsunspor Kulübü, Bank Asya Ligi'nde bu yıl takımın başına Giresunspor'un eski hocası Erhan Altın'ı getirdi. Teknik Direktör Altın ile 1 yıl opsiyonlu 2 yıllık anlaşma imzalayan...

Samsunspor Kulübü, Bank Asya Ligi'nde bu yıl takımın başına Giresunspor'un eski hocası Erhan Altın'ı getirdi. Teknik Direktör Altın ile 1 yıl opsiyonlu 2 yıllık anlaşma imzalayan Samsunspor, transfer çalışmalarını ise sürdürüyor.

Samsunspor Nuri Asan Spor Tesisleri'nde gerçekleşen imza töreni öncesi açıklama yapan Kulüp Başkanı Emin Kar, istedikleri bir hoca ve ekibi ile anlaşmaktan mutlu olduklarını söyledi. Kar, "Bugün itibariyle sayın hocam bizim isteklerimiz doğrultusunda istediğimiz bir hocayla anlaşmanın mutluluğu içindeyiz. İlk başta söylediğimin arkasındayım. Samsunlu hoca dedik. Erhan hocam da onlardan bir tanesi. 4 hocamızla görüştük. Çeşitli sebeplerden dolayı hem kulüplerle ilişkilerini kesemedik hem de anlaşamadık. Birinci tercihimizde olan Erhan hocam ve ekibiyle birlikte anlaşmaya vardık. İyi bir ekip olacaklarını düşünüyorum. Allah utandırmasın, hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın ise takımı güzel yerlere taşımak için büyük çaba harcayacaklarını kaydetti. "Bir Samsunlu olarak bu gururu yaşıyorum. Futbolcuyken birlikte oynadığım ve tanıdığım kişilerle birlikte çalışmak, beni ve ekibimi çok mutlu etti. Bu teklifi aldığımda o kadar mutlu oldum ki anlatamam." diyen Altın, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Buraya geldiğimde tereddütsüz anlaştık ve bu işe baş koydum. Başkanım ve yönetimine bizi seçtikleri için teşekkür ediyorum. Hep birlikte bu takımı layık olduğu yere taşımak için buradayız. Bunun da sözü veriyoruz. Ne gerekiyorsa yapılacak ve bütün çalışmalar bu doğrultuda devam ediyor."

Transfer çalışmalarının sağlıklı bir şekilde devam ettiğini söyleyen Teknik Direktör Altın, mevcut kadroya takviyeler yapacaklarını. Bununla ilgili görüşmelerin sürdüğünü de sözlerine ekledi.

http://www.habermonitor.com/tr/haber/detay/samsunsporun-teknik-patronu-erhan-altin-oldu/208292/

samsunsporlu1994

Erhan Altın Camiamıza hayırlı olsun.Bu lig için iyi bir hoca.Samsunlu ve bu takımda futbol oynamış olması bizim için bir avantaj.Arkadaşlar bize ne fayda varsa Samsunludan var.Bu yönetime de bu teknik ekibe de sahip çıkmak zorundayız. Gerekli tüm desteği vermeliyiz. Bu insanlar borç batağında olan bir kulübe sahip çıkarak nasıl Samsunsporlu olduklarını bir kez daha kanıtlamışlardır.

HoliganSamSunLu

yeni hocamıza başarılar diliyorum camiamıza hayırlı uğurlu olsun ALLAH utandırmasın.

Stoper

Jnr.Serkan

Hey gidi Taner Gülleri.Harika bitiriciliği olan bir forvetti.Serkan Aykut,Cenk İşler gibi hiçbir zaman Türk futbolunda hak ettiğini bulamayanlardan