Kazım Yılmaz Görevi Bıraktı

Başlatan yilmazselcuk55, 20 Haziran 2012, 11:02:19

« önceki - sonraki »

**KaR6**

babasamsunlu

E  ozaman  1 - babasamsunlu daa her zaman

Ajan

Başkanım ben yaştan dolayı üye olamıyorum ama her türlü muhbirlik ajanlık dedektiflik misyonerlik çalışmaları içerisinde yönetim kurulunda yer alabilirim. Saygılarımla

maraton

bu takıma buyursunlar büyüklerimiz sahip çıksınlar.. çıkmıyacaklarsa bu kulübü sahipsiz mi bırakacağız.. ben bile istemem bize kalsın koca camia.. ama dibe vuracaksakta bizle vursun en azından mücadele eder şerefimizle gideriz..
başkan bu kararından vazgeçmeli ama geçmezse !!

CurvaSs

yönetici olamam da, en azından samsun'a geldiğimde kulübe üye olabilirim. referans olduğu takdirde sanırım:))

usare

Başkanım para veremeyiz belki memur halimizle ama yüreğimiz Samsunspor'umuz için çalışmaya hazır...

amasra

erdem abi işin içine girdikçe gördüklerim beni haliyle üzdü samsunspor üzerinden nemalananlar cok  ama inanıyorumkı şu sitede elit kesim samsunsporu cani gönülden  tutuyordur

Her kim samsunspor üzerinden nemalanırsa sonu felaket olsun...

FaTiH_HaN

İsmail Başkandan sonra kimler geldi kimler geçti, kimi cebini doldurup gitti kimi birilerinin kuklası olarak geldi kukla olarak gitti, kimi iyi niyetinin kurbanı oldu vs. Bundan sonra şehirden ya aday çıkmayacak yada yine aynı karaktere sahip insanlara gelecek, onların gelmesindense içimizden birinin o makamda olması bize gurur verir, başarılı yada başarısız paralı yada parasız olması farketmez hiç yoktan Samsunsporluluğundan şüphe etmeyecez ve takımı ne olursa olsun bırakmayacağını bileceğiz, forumdaki abilerin eğitim seviyesi yüksek gerekli prosedürleri şu an yönetimde olanlardan daha iyi biliyorlardır, dışardan bakıldığında zor bir ihtimal gibi görünsede içinde bulunduğumuz durumda mantıklı gibi görünüyor. Belki bizlerin maddi anlamda bir desteği olamayacak ama çalışmaysa çalışma, koşturmaysa koşturma, ne görev verilirse..

burakbas

Yönetime siteden arkadaşlarımız , abilerimiz girsin ; gözümüz arkada kalmaz....

bizi zaten bu bitirdi , bitiriyor...

55.hakan

Taraftar yönetime girerse kimsenin borcunu istemeye de yüzü olmaz.Başkent grubu olarak bizim de destekleyeceğimize eminim.

yilmazselcuk55

Kazım Yılmaz, kulübün kayyuma kalması halinde Samsunspor'u başarısızlığa götüren şehri yöneten ve söz sahibi olan bütün sorumluların isimlerini tek tek açıklayacağını kaydetti.

http://www.haberimport.com/haber/samsunspor-baskani-yilmaz-kulup-kayyuma-kalirsa,-sorumlulari-aciklayacagim-100349.htm#ixzz1yKspf2QV

doðan

Erdem eynel ' in oldugu yerde her zaman ...

brigand

Açıklasa ne olacak? Adamlar neler götürmüşler neler yapmışlar. Hala bu şehirde havalarını basıp çatır çatır para kazanıyorlar.

Ben artık yönetimde işadamı vs. görmek istemiyorum açıkcası. İlla böyle mi olmalı ? Parası varsa yöneticidir mi olay? Taraftarın içinden donanımlı insanları görmek istiyorum. Yönetilmeyecek kurum değil Samsunspor. Yeter ki adabınla, içindeki Samsunspor sevgisiyle yönet. Olay topçu hoca bulmaksa. Kimse merak etmesin. Rahat bulunur.

BigBadMama5552

Samsunspor'u gözünü mal hırsı bürümüş, para için yapmayacağı kalmamış insanlar yöneteceğine, Samsunspor'u canı gönülden seven taraftar yönetime gelsin, en azından gözümüz arkada kalmaz. Kazım başkanın da samimiyetine inanmıştım açıkçası, bırakmasına şahsen üzüldüm, fakat o kadar açıklama yaptıktan sonra bu kadar geç bırakmasına daha da çok üzüldüm. Allah sonumuzu hayır etse bari...

Desiqner

Samsunspor için ne yapılması gerekiyorsa yaparız.
Bu saatten sonra laflar boş icraaat gerek.