Kazım Yılmaz Görevi Bıraktı

Başlatan yilmazselcuk55, 20 Haziran 2012, 11:02:19

« önceki - sonraki »

binikalamadım

Kazım Başkan'ın inatçı ve kinci birisi olduğu söyleniyordu...bence kendi denetiminde birini başkan seçtirip perde arkasında olacak hesaplarını görecek...

babasamsunlu

seydo55

''Degil Bank Asya'ya 3'ncü Lige de düşse Samsunspor'u aldığım Süper Lige çıkarmadan başkanlığı bırakmayacam. Her türlü bedeli ödemeye hazırım'' ne yapıyormuşuz kazım başkan ~
Sıla - Gol [HQ] Yeni Albüm 2010.flv

CurvaSs

başkanı severdim, hala da iyi niyetli olduğunu düşünüyorum ama "bana para ver dediler, verdim" lafı nasıl bir şeydir ya. bu kadar mı acemisin yöneticilik işlerinde, nasıl o kadar fabrikayı yönetiyorsun anlamadım. tamam babandan kalmış olabilir ama pederden hiç mi bir şey kapmadın. adnan sezgin'i kim istedi de getirdin bilmiyorum ama o adnan sezgin'leri, voldomiro'ları kulübe getirenler ayıklandı zaten. tam mücadele yılında sen bırakıyorum diyorsun. belki destek almak için de demiş olabilirsin ama ayıp ettin. senin gibi bi' adama ben yakıştıramadım bu sözleri.

bekleyip görelim...

ngonge

Başkan futboldan anlamadığını kabul ediyorsun da niye baştan bu işe giriştin o zaman, gidip fm falan oynasaydın.

Bir de neden son güne kadar bekledin, takımın düşmesi kesinleşince bıraksaydın işi, kaybedilen her gün bizim için bir zarar.

jean

ise bak ya 5 yil icinde neler vaadedildi nerelere geldik biz hicmi gulemicez ya

sosaka

20 Haziran 2012, 13:51:17 #51 Son düzenlenme: 20 Haziran 2012, 14:03:07 sosaka
http://www.haberexen.com/hem-yalniz-kaldim-hem-de-tehdit-edildim-44527h.htm

"şehrin ileri gelenlerinin kendisine destek olmadığı gibi oluşturacağı yeni yönetime davet ettiği işadamlarına baskı yapılarak yıldırıldığını kaydetti."

her haber sitesi parça parça vermiş bazı satır başlarını
tamam kızıyoruz ama yeni yönetimi oluşturamadığı için aday olmadığı açıklamış.

mehmet yılmaz

O Maçı Şimdi Kaybettik!

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, düzenlediği basın toplantısı ile görevi bırakacağını açıkladı. Dünkü toplantıda yer alanlardan birisi de bendim. Restorana geldiğimizde ilk olarak yönetici arkadaşlara durumu sordum ve açıkçası pek de tahmin etmediğim 'bırakma kararını' öğrendim.

Her şeyden önce bu, çok üzücü bir gelişme. Kazım başkanın hem bizzat kendisine hem de toplantı esnasında oradaki katılımcılara söylediğim bazı şeyleri buradan da paylaşmak istiyorum.

Maçları her zaman taraftarların arasında seyrediyorum; gittiğim deplasmanlarda da yine bir taraftar olarak o tribünlerde bulunuyorum. Bu sezon soğuk bir kış günü gittiğimiz bir deplasmanda mağlup olmuştuk. Ancak dönüşte o otobüslerde hiç kimsede mağlubiyetin üzüntüsü yoktu. Çünkü Samsunspor kulüp başkanı o maçın devre arasında bizlerin olduğu tribüne gelmiş, yağmurda ıslanmış, diğer tribünden gelen taşlardan nasibini almıştı. Taraftarlar "düşeceksek bile böyle başkanla düşelim; Samsun'un evladı, Samsunsporlu bir başkan" diyerek o mağlubiyeti çoktan unutmuştu. Üstelik Kazım Başkan hem orada hem de farklı ortamlarda "benim için bırakıp gider diyenler var ama ben buradan söz veriyorum, Samsunspor düşse bile bırakmayacağım" demişti.

İşte bundan 5 ay önce orada takımımız yenilmişti ama taraftar o yenilgiyi saymamıştı; işte tam 5 ay sonra biz o maçı şimdi kaybettik.

Başkan veda metninde pek çok kesimden olumlu ya da olumsuz olarak bahsetti. Bu kesimleri içinde sadece özel bir yere koyduğu ve tamamıyla teşekkür ettiği tek kesim ise Samsunspor'un cefakar ve takımına gönülden bağlı taraftarı idi. Ancak başkanın bu vedası eminim ki en çok, bugüne kadar sportif başarısızlığa rağmen hiçbir şekilde onu protesto etmeyen, "Kazım Yılmaz'la sonuna kadar" diyen ve ona güvenen Samsunspor taraftarını üzmüş ve ezmiştir.

Sayın Başkanın parasına, puluna, emeğine müdahale etmek haddimiz değil lakin Samsunspor kamuya mal olmuş; üstünde yüz binlerce insanın hakkı olan bir kurum. Başkanın ortaya koyduğu mazeretlerin haksız olduğunu söylemek mümkün değil ancak Samsunspor'un sahipsizliği, yalnızlığı ve hatta ihanete uğramışlığı ilk defa yaşanan bir durum değil. Bizler bu senaryoları defalarca seyrettik. Ortada bir sürpriz yok bence. Başkanın başarısız olmasını isteyenler onu bıktırarak bu amaçlarına ulaşmış görünüyorlar. İyi biliyoruz ki bu şehirde Samsunspor'u seven çok kişi varsa da başarısızlığından mutlu olanlar da var...

Buradan bir Samsunlu, Samsunsporlu ve Samsunspor kongre üyesi olarak Sn. Başkana kararını gözden geçirmesini rica ediyorum. Yıllardır verilen bu mücadelenin sadece bir futbol meselesi değil, bir şehre ve o şehrin kimliğine sahip çıkmak mücadelesi olduğunu eminim ki kendileri de bizler kadar hissetmiştir ve iyi biliyordur.

Güzel günler gelecek; düştüğümüz yerden daha güçlü kalkacağız derken ele, güne karşı boynumuzu bir kez daha bükmek istemiyoruz. "Samsunlular başaramadı" diyemesinler!

Bu sevgiye layık olun başkanım; o deplasman tribünlerinde göz yaşı dökenleri hatırlayın lütfen! 

Mehmet YILMAZ

burakbas

hani bırakmayacaktın kazım başkan !!!!  :kafa: :kafa: :kafa:

yilmazselcuk55

Şu anda Taraftarın birşeyler yapması gerekiyor.Evet Kazım YILMAZ'ın Hataları oldu ama futbolu bilmemesinden ve yanındakilerin yanlış yönlendirmesinden dolayı oldu bunların çoğu.Ama En azından samimiydi ve en önemlisi diğerleri gibi reklam peşinde değildi yalandan yere Samsunspor sevdalılığı yapmıyordu bazıları gibi.Şimdi Artık iş Taraftara düşüyor bundan sonra. Kazım Yılmaz'ın Duygusl Olduğunu biliyoruz yalnız bırakıldığını biliyoruz ama bu kararından onu vazgeçirecek olan yine büyük Samsunspor taraftarıdır.Şu an taraftar birlik olmalıdır.Tüm Gruplar Bir araya getirilip Tesislere Yürümeliyiz bence...

Shane_Falco

Başkan bırakacaksan bu takımı aldığın yerde bırakacaksın...

5trawberry

Biraktirmamak taraftarin elinde bence.

Bir de Kazim Yilmaz tarafi var olayin, koskoca bir klup ve koskoca bir sehir...

Harcadigi paralar ve cekip gidwn onca kisi ve koca camiada bir tek kendisi...

FaTiH_HaN

Başkan haksız değil, başka bir takım böyle bir olay yaşasa dışardan bakarak adam haklı abi bırakması çok normal diyebilirdim, ama Kazım Başkandan hepimiz çok ümitliydik. Oynanan oyunları hepimiz zaten biliyorduk, burda günlerce konuştuk, Ahmet Şahinin ve metro gurubuna yakın diğer futbolcuların takımı sabote ettiğini bakanından işadamına herkesin Samsunsporun başarısızlığı için mücadele ettiğini görüyorduk, dillendiriyorduk, bizim açımızdan bu olayların hiçbiri süpriz değil aksi olsaydı şaşırırdık. Samsunspor'un her dönem yaşadığı klasikleşen ayak oyunları ve bu oyuna gelen iyi niyetli başkanlar. Her ne olursa olsun süper ligden aldığın takımı bankasyada bıraktın Kazım Başkan para verdim diyorsun ama bıraktığın an herkes paranla rezil oldun diyecek o verdiğin paraların anlam kazanması için kalman gerekiyordu, şimdi birde temlik koydurursun bu da cilası olur, teşekkür ederiz. Kaldık yine biz bize, Samsunsporun ne zaman taraftarıyla bütünleşen, tribünde oturan çocuk gibi heyecanlı ve 1 kuruş parası olmasa bile takımı sahipsiz bırakmayacak bir başkanı olacak çok merak ediyorum. Bundan sonra ne olur Allah sonumuzu hayır etsin.

maraton

evet değerli site üyeleri.. elini taşın altına sokacak gerçek samsunsporlu kulüp kongre üyesi site üyeleri arıyorum yönetim listesi yapıyorum.. kim var yazın bakalım adınızı para vermese de çalışan koşturan yöetici arıyorum.. listeyi açtım..

CurvaSs

Alıntı yapılan: maraton - 20 Haziran 2012, 14:53:49
evet değerli site üyeleri.. elini taşın altına sokacak gerçek samsunsporlu kulüp kongre üyesi site üyeleri arıyorum yönetim listesi yapıyorum.. kim var yazın bakalım adınızı para vermese de çalışan koşturan yöetici arıyorum.. listeyi açtım..

başkanım ironi var mı mesajda? =)