Kazım Yılmaz Görevi Bıraktı

Başlatan yilmazselcuk55, 20 Haziran 2012, 11:02:19

« önceki - sonraki »

amasra

erkut tutunun bedduaları cıkıyor

Theofanis Gekas

Hayırlısı olmuştur mutlaka arkadaşlar sıkmayın canınızı,Kazıma kızamıyorum anlattıklarını görünce,işten anlamasada seviyorduk kendisini.ama onun anlattığı orosbu çocukluklarını yapanların allah iki yakasını bir araya getirmez inşallah.elbet başsız kalmayız umarım işten anlayan birileri gelir.şunu da malesef unutmamalıyızBİZ HER ZAMAN YALNIZIZ.ta ki içimizden birileri çıkıp bakan,başbakan,belediye başkanı olmadığı sürece...

cembaba

Diyecek kelime bulamıyorum. Bunların olacağı belliyidi. Adayım deseydi şehri yakmaya razıydık. Olmadı Kazım Yılmaz olmadı...

kuzeycity

Devam edeydi iyiydi ama şaşırmadım

**KaR6**

açıklamalarını yerinde izletme şansım oldu. başkanın tek lafı yalnızlık Allaha mahsustur oldu aklımda kalan.. konusmanın özeti de oydu zaten..

bende para var diye kimse yardım etmiyor, hem maddi hem manevi yalnız bırakıldım.. kime güvendiysem sattı gittiler beni, sağlıgımdan oldum aileme vakit ayıramıyorum, aday olmayacagım dedi..

şahsi fikrim şehri hareketlendirme amaçlı bir açıklama oldugu.. inatla kesinlikle yokum dedi ama umdugu destegi görmesi halinde devam edecektir..

29 unda kongre var, o zaman aday olmazsa biz de ona göre açıklamalarda bulunruz elbet..

lucarelli

Ayrılmak isteyene bahane bol, Keşke takım düşer düşmez istifa etseydin de bize vakit kaybettirmeseydin.

saim55

Hep mi kötü gider arkadaş işler, yok mu bir Samsunspor insanı başkan olacak,

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 20 Haziran 2012, 11:59:30
açıklamalarını yerinde izletme şansım oldu. başkanın tek lafı yalnızlık Allaha mahsustur oldu aklımda kalan.. konusmanın özeti de oydu zaten..

bende para var diye kimse yardım etmiyor, hem maddi hem manevi yalnız bırakıldım.. kime güvendiysem sattı gittiler beni, sağlıgımdan oldum aileme vakit ayıramıyorum, aday olmayacagım dedi..

şahsi fikrim şehri hareketlendirme amaçlı bir açıklama oldugu.. inatla kesinlikle yokum dedi ama umdugu destegi görmesi halinde devam edecektir..

29 unda kongre var, o zaman aday olmazsa biz de ona göre açıklamalarda bulunruz elbet..

Taraftar Olarak Bizde Harekete geçelim o zamn ? 1 Haftamız var

beşnumara

Alıntı yapılan: **KaR6** - 20 Haziran 2012, 11:59:30

Şehrin destek vermediği küstürdüğü bir adama bu açıklamalarından sonra destekleri düşünceleri değişecek midir sence? Adamlar yalnız bırakmak için her şeyi yapmış zaten.İşin bakan tarafını açıklamadı onun bu zaman diliminde hiç mi etkisi olmadı?Sayın bakmayanımız çok mu destek verdi yoksa yalnız bırakma çabaları içinde olan şahıslardan birimiydi?

55.hakan

Evet yürüyüş şart oldu geçen seneki gibi uyandırma yürüyüşü

Ajan

Bakan tarafının açıklanmasına gerek mi var Fatih abi Metro-Suat Kılıç ortaklığı yeterince açık bir neden değil mi zaten?

atalanta8

bu sessizliğin suskunluğun manası belliydi zaten

beşnumara

Alıntı yapılan: Ajan - 20 Haziran 2012, 12:10:52
Bakan tarafının açıklanmasına gerek mi var Fatih abi Metro-Suat Kılıç ortaklığı yeterince açık bir neden değil mi zaten?
Kardeşim biz taraftar olarak bu durumu biliyoruz zaten ama madem konuşuyorsun bakanı niye söylemiyorsun veya söyleyemiyorsun.Tamamıyla bitmekten korkuyor anlaşılan.Kazımı yalnız bırakan şahıslar yakında Fatih Öztürk aday haberlerine başlar tabii bu benm görüşüm.Yoksa cemaat Samsunsporu da mı ele geçirecek :) ;)

**KaR6**

adam kimsenin adını vermedi fatih.. bakan belediye başkanı diye de ayırmadı, hariçten gazel okumanın manası yok..

ben sene başından beri olumlu ya da olumsuz başkan hakkında yorum yapmadım iyi ya da kötü.. ama samimiyetine güvendim ve inanmıştım.. hayal kırıklıgı yarattı bende.. hatta site geneline de söylemek istediğim çok şey var ama 29 una kadar beklemedeyim dediğim gibi..

başkana eleştiride bulunacak o kadar şey varken saçma sapan noktalara takılma, dediğim budur..

Ajan

Alıntı yapılan: beşnumara - 20 Haziran 2012, 12:13:26
Kardeşim biz taraftar olarak bu durumu biliyoruz zaten ama madem konuşuyorsun bakanı niye söylemiyorsun veya söyleyemiyorsun.Tamamıyla bitmekten korkuyor anlaşılan.Kazımı yalnız bırakan şahıslar yakında Fatih Öztürk aday haberlerine başlar tabii bu benm görüşüm.Yoksa cemaat Samsunsporu da mı ele geçirecek :) ;)

Sonuçta kendisi bir işadamı içerdeki Ts maçından önce veya sonra tam hatırlamıyorum Şirinler derneğinde toplantıda Burak abi Bakan hakkında bazı eleştireler de bulunmuştu video Youtube'da bir gün kalabildi ardı sıra cezalar,emniyete çağırmalar falan gitti Kazım Yılmaz'ın bunları açıklayamamasının nedeni de kendi ticari hayatı olsa gerek. Fatih Öztürk veya metro kanadından biri gelirsede 2014'e kadar ömrü vardır şirketleşmeden sonra borsada manipülasyon vs gideriz kayyuma taraftarın elinde olur sonrası gibi.