Olağanüstü Kongre Kararı Alındı

Başlatan berusa55, 03 Haziran 2012, 18:45:59

« önceki - sonraki »

minci

Demecinden koşullu olarak devam edebileceğini yani destek alabilirse devam alamazsa bırakacağım demek istiyor gibi geldi bana. Şehirden kimlerden destek alabilir o da geçmişe baktığımızda ortada. Yani ben bir hayli karamsarım. Yakında seçim de yok ki siyasiler göstermelik de olsa destek versin. Geçtiğimiz sezon kimin ne kadar destek ne kadar köstek olduğunu yakından gördük.

seydo55

Alıntı yapılan: Ayberk - 04 Haziran 2012, 11:36:53
bu şehirde başkanlığı taşıyabilecek kaç tane adam var ki, "futboldan anlamıyor gitsin" diyebiliyoruz?
bence çok adam var :) Kazım'ın harcadığı paranın yarısıyla bu takımı süper ligde tutabilecek kişiler tanıyorum  8)

babasamsunlu

04 Haziran 2012, 12:06:35 #32 Son düzenlenme: 04 Haziran 2012, 12:11:24 babasamsunlu
Alıntı yapılan: seydo55 - 04 Haziran 2012, 12:05:04
bence çok adam var :) Kazım'ın harcadığı paranın yarısıyla bu takımı süper ligde tutabilecek kişiler tanıyorum  8)

O PARANIN YARISINI HARCAYABİLECEK KAÇ KİŞİ VAR SEYDOM  :evet:

ibrakadabra55

Beyler Kazım Yılmaz bırakmıyıcak daha iyi bir yönetim demiş yani listesine daha adam kişiler futboldan daha anlayan kişiler alıcaktır umarım.

emre__ss

Baskan öyle bir açıklama yapmış ki nereye çekersen oraya geliyor.Olaylarin seyrine göre,görüşmelerin neticelerine göre koyacaktır bence adaylığı...
Super Lige çıkarmadan bırakmam dedi ama saglık problemleri olursa bırakırım dedi ve sonra adam hastaneye yattı...
Sonuc olarak hersey olabilir.kisilere ümit bağlamamak lazım kimse bulunmaz hint kumasi degil daha dune kadar kazim yilmaz da yoktu.İnsallah hayirli insanlar cikar.(tabi birisi çıkar mı o da meçhul) hakkımızda hayırlısı...

GurbetciFanatik

Biktim her sezon sonu ve sezon baslangici ayni olaylari dinlemekten.

Yeni Kongre
Baskan kim olacak
Tahta acilacakmi
Teknik Direktör kim
Sehirde zenginler destek verecekmi
Futbolcular satilacakmi

BI istikrara yakalayamaz olduk son 6 senedir.
Allah sonumuzu hayir etsin

burakbas

Alıntı yapılan: seydo55 - 04 Haziran 2012, 12:05:04
bence çok adam var :) Kazım'ın harcadığı paranın yarısıyla bu takımı süper ligde tutabilecek kişiler tanıyorum  8)

:D :D :D :D

seydo55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 04 Haziran 2012, 12:06:35
O PARANIN YARISINI HARCAYABİLECEK KAÇ KİŞİ VAR SEYDOM  :evet:
abi harcayabilecek çok kişi vardır da hibe edebilecek kişi yoktur Kazımda dahil :)

amasra

hibe etse ne olcak herkez keyfinde topcu alıyor parasının tıkır tıkır öbür tarafdan eskı alcaklar cıkıyor pıyasaya olan senın benım gıbı taraftara oluyor.

sabrın sonu selamet samsunspor u daha guzel gunler beklıyor bence

doðan

tüm yorumları okudum , her biriniz yorumlarınızda o kadar haklısınız ki ..
Kazım YILMAZ aday olur olmaz bir şey diyemem , bir kişinin yorumunu okumak isterdim burada o hala yazmadıysa bir şeyler net değil demektir , yada aday olmayacağı yönünde spekülasyon yok demektir.. ;) :kanka:

samsunluerhan

galip öztürk ve kazım yılmaz samsunspor dan ne istiyorsunuz? yediniz takımı yediniz geçen seneki yönetim zorla bıraktırdınız ? yazıklar olsun yeter artık bu takımın kaderi ile oynamayın...

uykan

uykan

Kırmızı-beyazlı kulüpten yapılan yazılı açıklamada, kulüp yönetim kurulunun seçimli olağanüstü genel kurul toplantısı yapılmasına karar verdiği anımsatıldı.

Olağanüstü genel kurul toplantısının 22 Haziran Cuma günü saat 14.00'da Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılmasına karar verildiğinin belirtildiği açıklamada, bu toplantıda gerekli çoğunluğun sağlanamaması halinde 29 Haziran Cuma günü aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın genel kurulun yapılacağı kaydedildi.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20120604/samsunsporda_kongre_tarihi_belirlendi.html

cem

sen uğur borallara 900 milyar veriyosan aşçını menemen yapıp yiyor diye kulüpten atıyorsan,4 aydır altyapı hocalarına maaş vermeyip anıl dilaveri toplam 500milyara kulübü borca sokuyosan bırak başkan,göz boyamalığı yapma.......

erkutdem55

Cuma günü saat 14:00'te kongre mi olur?izin mi alacağız işten katılmak için.sövmim diyorum ama dayanamıyorum be aga.Parayla mı veriyolar size bu akılları arkadaş.