Olağanüstü Kongre Kararı Alındı

Başlatan berusa55, 03 Haziran 2012, 18:45:59

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Birakir veya birakmaz orasi ayri . ama su kongre olayini her sene yasamaktan biktik usandik arkadas. su isi adam gibi yapan bir Allahin kulu cikmayacak mi yahu. Bu kongre karari sartti ama neden bu zamana kadar beklenildi. vaad edilenler yapilmayinca tepetaklak olduk yine. ati alan uskudari geciyor. yine gec kalacakmisiz gibi geliyor. onumuzdeki sezondan gram umidim yok. hep ayni olaylar. ders cikarmak bu kadar zor olmamali. daha tarihi bile belli degil. hemen yapilacak da ne zaman. belirsizlikler can sikiyor. zor dostum zor

brigand

Kazım Yılmaz aday olmazsa hiç şaşırmam. O kadar çok sorun var ki camia olarak.

erkutdem55

Ben açıklamadan kendi başkanlığında bir yönetimle ilgili birşey sezemedim.

Gorkem

kazım başkan bırakacak gibi konuşmuş sanki

Theofanis Gekas

umarım bırakır işten anlayan biri gelir,parasını şu durumda istesede alamaz zaten oda süper lige geri dönmeyi bekleyecektir

cgr

Valla bende birakacagini anladim... Zaten Lig TV'de o kadar yazi icinden bi cumleyi secmisler...

"Samsunspor'u daha buyuk hedeflere tasiyacak yeni bir yonetimin onunu acmaya karar verdik ve olaganustu kongre karari aldik."

cembaba

Kazım Başkan'ın aday olmama lüksü tabii ki var. Ben bırakmayacak, yeni bir yönetim kurup yoluna devam edecek gibi hissediyorum.

binikalamadım

tamamen iplerin kendi elinde olduğu bir yönetim kurmak istiyor galiba ben öyle anladım...
kent yönetilerindende bu tarz kurmak isteği başkanlığa destek olmalarını isteyecek...
portekiz demirören meselesine gelince ondan futboldan anlayan ve Samsunsporu çok kısa sürede süper lige çıkarabilecek bir yönetici ismi istemiş olabilir yada bu kişiyi bulmuş ikna edememiş ikna noktasında yardım istemişte olabilir...muhtemelen bu kişi başkan vekilliği yapacak...

ikinci bir adnan sezgin vakası olmaz inşallah...

lucarelli

Yönetimdeki çatlaklar nedeniyle yönetim kurulunun değişmesi gerekliydi ama sanki bırakıyormuş gbü hissettim. Daha doğrusu kentin yönerticilerinden destek sözü almaz ise bırakacak gibime geldi. Hayırlısı olsun.

twitter

Sessiz sinema oynuyoruz sanki ne diyor baska bi sey anlamadim ki
Acik kapi birakiyor son haftalardan beri birakmasa bari bizi

isa55

Kulübü maddi yönden hemen sıkıştırmayacaksa gidebilir.

burakbas

Kazım Yılmaz ın yanında iyi adamlarla birlikte ben başarıya ulaşacağımıza inanıyorum....

İnşallah hayırlara vesile olur...

furkan5534

samsunluhakan

kazım başkan bırakacak galiba görevi
hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Ayberk

bu şehirde başkanlığı taşıyabilecek kaç tane adam var ki, "futboldan anlamıyor gitsin" diyebiliyoruz?