Olağanüstü Kongre Kararı Alındı

Başlatan berusa55, 03 Haziran 2012, 18:45:59

« önceki - sonraki »

berusa55

03 Haziran 2012, 18:45:59 Son düzenlenme: 03 Haziran 2012, 19:05:38 berusa55
Samsunspor yönetimi olağanüstü kongre kararı aldı.

Kulüpten yapılan açıklamada kongre tarihinin daha sonra belirleneceği bildirildi.

Spor Toto Süper Ligi'ne yükseldiği ilk sezonda alınan kötü sonuçların ardından Bank Asya 1'inci Ligi'ne Samsunspor'un Başkanı Kazım Yılmaz, yaptığı açıklamada şöyle dedi:

"Ben ve şuan yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımız, dışarıdan gelen her türlü olumsuzluklara göğüs gererek kulübümüzün menfaatlerini bugüne kadar kolladık. Hepimiz maddi ve manevi olarak elimizi taşın altına koyduk. Bu süreçte Samsunspor'umuzun başarılı olması için gecemizi-gündüzümüze katarak çalıştık. Bazen takımımızın başarılarında herkesi yanımızda gördük, başarısızlıklarda ise çevremizde kimseyi bulamadık. Ancak futbolda dün yoktur, bugün vardır. O nedenle Samsunspor'u daha büyük hedeflere taşıyacak yeni bir yönetimin önünü açmaya karar verdik ve olağanüstü kongre kararı aldık. Kongre tarihini daha sonra açıklayacağız. Ancak kısa sürede yapılacağını söyleyebilirim. Kongre öncesinde kent yöneticilerine ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulunacağız. Yol haritamızı da ona göre belirleyeceğiz."

Kaynak

Theofanis Gekas

Kazım Yılmazı sevsemde başarılı olabilieceğine inancım 0,işten anlayan birine bıraksa daha mutlu olurum açıkcası

ahmetsefa55

kendisi aday ve yeni bir yönetim oluşturacak sanırım doğru mu anladım ?

samsunmania

Alıntı yapılan: muhalif - 03 Haziran 2012, 18:57:55
kendisi aday ve yeni bir yönetim oluşturacak sanırım doğru mu anladım ?

Büyük bir ihtimal böyle olacak. Hem takımı yeniden süperlige taşıma sözünü yerine getirebilmek, hem de harcadıklarını geri alabilmek adına başka bir şey de düşünemiyor insan. Beklediğimiz bir haberdi zaten. Gerçek bir yönetim kuruluna ihtiyacımız var.

buonanotte

Yeni yönetim şarttı zaten.Fakat yeni yönetimde kimlerin olacağı çok önemli.Kulübe gerçek anlamda hizmet edebilecek kişilerle yola çıkılmalı.Hayırlı olsun.

berusa55

Başkanın Demirören'le Portekiz'e gitmesi, orda görüşmeleri ve ardından aday olacağının sinyalini veren bu kongre kararı...

Sorular sorular sorular...

ngonge

Alıntı yapılan: berusa55 - 03 Haziran 2012, 19:25:19
Başkanın Demirören'le Portekiz'e gitmesi, orda görüşmeleri ve ardından aday olacağının sinyalini veren bu kongre kararı...

Sorular sorular sorular...

Evet, ne konuşulduysa Portekiz'de onun üzerine bu karar alındı.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: berusa55 - 03 Haziran 2012, 18:45:59
Samsunspor yönetimi olağanüstü kongre kararı aldı.

Kulüpten yapılan açıklamada kongre tarihinin daha sonra belirleneceği bildirildi.

Spor Toto Süper Ligi'ne yükseldiği ilk sezonda alınan kötü sonuçların ardından Bank Asya 1'inci Ligi'ne Samsunspor'un Başkanı Kazım Yılmaz, yaptığı açıklamada şöyle dedi:

"Ben ve şuan yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımız, dışarıdan gelen her türlü olumsuzluklara göğüs gererek kulübümüzün menfaatlerini bugüne kadar kolladık. Hepimiz maddi ve manevi olarak elimizi taşın altına koyduk. Bu süreçte Samsunspor'umuzun başarılı olması için gecemizi-gündüzümüze katarak çalıştık. Bazen takımımızın başarılarında herkesi yanımızda gördük, başarısızlıklarda ise çevremizde kimseyi bulamadık. Ancak futbolda dün yoktur, bugün vardır. O nedenle Samsunspor'u daha büyük hedeflere taşıyacak yeni bir yönetimin önünü açmaya karar verdik ve olağanüstü kongre kararı aldık. Kongre tarihini daha sonra açıklayacağız. Ancak kısa sürede yapılacağını söyleyebilirim. Kongre öncesinde kent yöneticilerine ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulunacağız. Yol haritamızı da ona göre belirleyeceğiz."

Kaynak

Benim burdan anladığım kent yöneticilerinden destek görürse ve tek olmadığını hissederse aday olacaktır Kazım Başkan...

atakan

maviay55

facebookta Kazım başkana sallayan sallayana..

ben adayım yeni bi yönetimle daha güzel günlere demek zormuydu  :hnk: neden hep bi ikilemde bırakılıyor bu taraftar  :o

mimar55

Valla kazim baskan birakmaz diyenlerden biriyim sadece o kadar cikinca baskan olup dusunce birakacak bir adam degildir diye dusunuyorum. Gitderse kotu olur bana gore ama birakacagini dusunmuyorum ama alinan karar findik mevsimi oncesi olunca bir acaba gelmiyor degil insanin aklina bakalim yonetime kimler aday olacak ?

celebi

5trawberry

Ankarada ararım sorarım seni her yer de diye tribunde ziplayan Kazım baskan bırakmaz.

Futboldan anlamasina gerek yok yanındaki bilirkişilere önderlik yapsa yeter .

Kendisini tanimam etmem ama kolay kolay gelmez Kazım başkan gibi isimler.

Ali Sen futboldan çok mu anlıyordu. Ünsal aysal çok mu anlıyor ya da sadri angazi ?

erkutdem55

Biz şu 16 tane görüşülen futbolcularla ilgili haber beklerken,yine belirsizlik içinde ne olduğu belli olmayan bir açıklama yapmış.of be yaaaaaaaa

Ertuğrul Sağlam

Kazım baskanin aday olmama luksu yok.... Muhtemelen daha guclu bir yonetim kurmak ve tum sehrin destegini arkasina alarak yoluna devam etmek istiyor.
Kolay degil 20 tane yoneticisi istifa etmis kulubu idare etmek...